Da li iznosimo previse detalja o sebi?

Razne teme, pitanja, iskustva
Korisnikov avatar
Sloba
Site Admin
Postovi: 10569
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:03
Garaža: Ford Fiesta Ecoboost, Mazda CX-30 AWD
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Da li iznosimo previse detalja o sebi?

Post od Sloba » 18 Jan 2012, 09:17

Odjavi se i probaj da uđeš u "Garažu".

Korisnikov avatar
Nemanja
Postovi: 265
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:05
Garaža: Audi
Lokacija: Srbija

Re: Da li iznosimo previse detalja o sebi?

Post od Nemanja » 18 Jan 2012, 09:21

Svaka cast, sad sam probao, nisam znao da ne moze da se pristupi!

:doubleup:

Korisnikov avatar
krstin
Postovi: 176
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:10
Lokacija: NS

Re: Da li iznosimo previse detalja o sebi?

Post od krstin » 18 Jan 2012, 11:21

Mozda cak ne bi bilo lose staviti da za pristup podforumu garaza treba 10 postova na primer... Jer svako moze da se registruje za 2 minuta :mig:
Slika

Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 13016
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Da li iznosimo previse detalja o sebi?

Post od Saša » 19 Jan 2012, 08:55

Da li iznosimo previše detalja o sebi?

Ma neeee, čini vam se... :D

U roku pola sata evo ja kao laik mogu o nekima od vas samo na ovom forumu da saznam sledeće detalje: kada vam je rođendan, koje vam je omiljeno jelo i pivo, da li volite da kuvate ili ne, koji vam je kućni ljubimac (odnosno imate li ga), kakvu muziku slušate, koji fotoaparat koristite, u kojim kafanama jedete, da li ste gojazni ili niste, koji sat nosite, koji automobil vozite/koji sanjate, koje gorivo i gde točite, gde idete na letovanje/gde nameravate da idete, gde živite (koji deo grada), gde radite, takođe i mnoge vaše stavove (svakakve, uključujući i političke)... itd, itd.. :mrgreen: :lol:

A sve to iz tema na ovom forumu poput: "Omiljeno pivo", "Omiljeno jelo", "Pozdravi, želje i čestitke", "Vežbate li...", "Kućni ljubimac", "Koji fotoaparat...", "U kojim kafanama...", "Ljubitelji satova"...

Forumi i Internet uopšte su raj za razne "obaveštajce", statističare i kojekakvu drugu bagru i prodavce magle koji prikupljaju informacije koje se kasnije mogu unovčiti na ovaj ili onaj način... :)


p.s. Sve što pišem - pišem iskreno i tačno, ali gledam baš i da ne napišem kućnu adresu, broj bankovnog računa, JMBG i slično, tako da me baš briga ko to čita i šta će da radi sa tim, da budemo na čisto... :D

Korisnikov avatar
dragan
Postovi: 9218
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:09
Garaža: BMW M340i, Peugeot 2008

Re: Da li iznosimo previse detalja o sebi?

Post od dragan » 19 Jan 2012, 10:36

hahaha, kako si poceo ovaj post, dok sam citao pomislio sam da se radi o fejsbuku a ne o autoforumu... :D

Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 13016
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Da li iznosimo previse detalja o sebi?

Post od Saša » 19 Jan 2012, 10:40

:kezo:

Odgovori