Domaće auto emisije

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Ralee
Pridružio se: 13 Jan 2015, 22:09
Garaža: V8

Re: Domaće auto emisije

Post od Ralee » 08 Jul 2019, 11:01

pedja je napisao:Danas se spuštam ka UE i komentarišem kako tri semafora (zbog "radova") uredno ferceraju, a nigde radnika. OK, nedelja, plus veliki praznik... Ipak, nije da sam ih video u petak ili subotu.

Kasnije prolazim Jelen Do, kad eto SAT ekipe na proširenju.

Malopre vidim klip, Mladen sa jednog od semafora, kritika nerada na glavnom magistralnom pravcu :D Realno, cirkus prave tamo već mesecima, i uoptge mi nije jasnom kojom logikom rade/pomeraju radove. Ono što su kao radili deluje nedovršeno, na novom se slabo radi...

Kao što su renovirali dve godine od OK klisure ka PŽ. Efekat krajnje sumnjiv.

T-T
Trebao si da ides starim putem preko Stapara.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG

Re: Domaće auto emisije

Post od pedja » 08 Jul 2019, 11:23

Na Beloj Zemlji se isključi na stari put, malo pre prvog semafora, pa oko Zlatiborske noći, pa na Mačkat i dođe se na Sušicu, taman posle trećeg semafora, pred odvajanje za Taru/BiH.

Isuviše puta sam ja tuda prošao da ne bih znao da se snađem :D

No, morali smo na semafore iz nekih razloga, a veća je gužva bila u suprotnom smeru, tako da mi je gubitak vremena bio prihvatljiv.

U tri dana sam nekoliko puta prolazio gore-dole

--
Ono što mi je nejasno:

Nivo nesolidarnosti ili kur*obolje, da krećeš sa semafora kao baba, a znaš da će neko iza tebe da popase semafor opet, dok se ti vučeš. Auto ispred je na 200m, a krenuli ste zajedno iz kolone? Najbitnije je da si ti prošao ...

Ja sam bio u kraćim kolonama, pa svi prođu, ali sa druge strane kolaps.

Jedan se zaboravio na semaforu, prvi u koloni. Nije krenuo baš dugo, krenuli da ga obilaze, pa mu nisu dali da se uključi :D

T-T

Odgovori