Zanimljivi oglasi

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Delija » 15 Jan 2017, 00:12

Koji bolid, sunce ti zarko :glavomuzid:
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Zanimljivi oglasi

Post od HKS » 15 Jan 2017, 09:06

Joj kad krenu pisati te price, kao da citas one PR tekstove.

Sent from my m2 using Tapatalk

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Floyd » 15 Jan 2017, 09:23

Klasičan Hondaš. Čudi me da nije bacio neku o ekologiji, pljunuo na dizel i sl.

Golfa nije zaboravio da potkači ali je zato klepio cenu VW polovnjaka :kezo:

Korisnikov avatar
Ivan
Postovi: 9884
Pridružio se: 03 Jan 2013, 09:22
Garaža: bmw 3 f31, bmw 5 f10,
Lokacija: Novi Sad

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Ivan » 15 Jan 2017, 09:38

Pacenik, honda "mozda" jos nije premijum, ali je pola klase ispred audija I mercedesa I dobra alternativa za bmwa koji je ipak losiji. :)

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
nidza je napisao:
12 Apr 2021, 10:56
nemam problem uvek sam najsporiji

Korisnikov avatar
igor_harris
Postovi: 2210
Pridružio se: 12 Jan 2017, 13:47
Garaža: 2004 Mazda 3 (1.6CD)
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od igor_harris » 15 Jan 2017, 10:07

Ovo izgleda kao oglas iz TopShop-a. Ako pozovete odmah, dobijate 2% popusta jer Honda drzi cenu i kad se obore sedista pretvori se u karavana.

Послато са 6039K уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
grujicd
Postovi: 8373
Pridružio se: 16 Jan 2012, 13:32
Garaža: Honda Jazz 1.4 2007 & CR-V 2.0 2012
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od grujicd » 15 Jan 2017, 10:48

Eno gledam onu 2.0TDI temu i rekao bi da dečko ne preteruje :mrgreen:

Korisnikov avatar
ivica122
Postovi: 1526
Pridružio se: 26 Sep 2014, 21:30
Garaža: Honda Accord CL7
Lokacija: Pirot, Србија

Re: Zanimljivi oglasi

Post od ivica122 » 15 Jan 2017, 10:58

Ivana razumem, on se pojavi na forum samo da bi pljunuo ili pričao o preteranom kvalitetu vw-a :), ali Floydova prozivka me pomalo i uvredila, pošto sam mislio da sam ja tipičan Hondaš :). Na lika koji je pisao oglas gledam kao na debila, a takav tip ljudi koji god auto imao, automatski mu postaje najbolji i drugi su otpad. Konkretno u Srbiji, takvi ljudi malo voze Honde. Mnogo više ih je iz Bmw i vw sveta (uključujući Audi, naravno). Da li sam rekao nešto netačno ili bio pristrasan? Ne bih rekao...

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3398
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Zanimljivi oglasi

Post od kragujevac » 15 Jan 2017, 11:23

Ne znam na kojoj terapiji je ovaj tip sto prodaje Hondu, ali znam da ce oglas biti jaaaaako dugo na portalu, ako se ne urazumi i napise odgovarajucu cenu. Mislim, Honda k´o Honda, nista specijalno.

A onaj 560SEC?

Ja da sam na mestu tog coveka, napravio bih oglas na mobile.de / autoscout24.de . Auto je (bar na fotografijama) u jako dobrom ORIGINALNOM stanju, a 2018. puni 30 godina, pa kao takav od tada ima status oldtimera u Nemackoj.
Felne su lako izmenjiva kategorija, pa ih ne bih komentarisao.
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
Ivan
Postovi: 9884
Pridružio se: 03 Jan 2013, 09:22
Garaža: bmw 3 f31, bmw 5 f10,
Lokacija: Novi Sad

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Ivan » 15 Jan 2017, 11:26

Ja ivice tebe ne razumem, zasto se pojavis na forumu samo da provociras i pises gluposti, ali dobro, mozda me je tvoja pljuvacina pomalo i uvredila, pa sam za svaki slucaj pregledao svojih zadnjih 30ak postova, da kojim slucajem nisi slagao i vidim da ipak jesi jer je vecina o alfa romeu, malo bezbednost i neki tehnicki detalji :)

Nema potrebe da neukusno trolujes cim neko spomene hondu. :)
nidza je napisao:
12 Apr 2021, 10:56
nemam problem uvek sam najsporiji

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od starac vujadin » 15 Jan 2017, 11:32

Malo preterujete što se tiče Honde. Cena je jača, ali nije nenormalno visoka. Moraće nešto da je spusti, ali će je prodati jer je izgleda primerak dobar i nema ih mnogo u ponudi, a i drži cenu odlično što je već dobfro poznato. Inače, prvo je dao oglas bez ovolikog teksta.

Tekst je napisao neko ko je pismen i očigledno se ne radi o ludaku i debilu. MAnje više sve što je napisao stoji. Druga je stvar što je tekst pretenciozan i što nema potrebe da se piše toliko u oglasima, kao i što je potkačio "nemce" što je takođe bespotrebno.

Korisnikov avatar
igor_harris
Postovi: 2210
Pridružio se: 12 Jan 2017, 13:47
Garaža: 2004 Mazda 3 (1.6CD)
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od igor_harris » 15 Jan 2017, 11:41

Ovaj tekst ima smisla kada prodajes nov auto. Sta mene briga za japanske dizajnere ako ga je farbao Pera u svojoj garazi sprejem? Sta me briga za "vrhunski komad tehnike od 140ks" ako je menjao ulje na 30 hiljada i sipao Optimu?
Da ne navodim dalje, jasna je poenta.
Ono sto se mora priznati jeste da je covek vrhunski prodavac jer poznajem licno mnogo ovaca koji bi pali na celu pricu, izmedju ostalog i na to da se auto pretvori u karavana kad oboris sedista.

Послато са 6039K уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
Nikolaa
Postovi: 1316
Pridružio se: 09 Feb 2014, 10:58
Garaža: Reasonably Priced Car
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Nikolaa » 15 Jan 2017, 12:02

starac vujadin je napisao:Malo preterujete što se tiče Honde. Cena je jača, ali nije nenormalno visoka. Moraće nešto da je spusti, ali će je prodati jer je izgleda primerak dobar i nema ih mnogo u ponudi, a i drži cenu odlično što je već dobfro poznato. Inače, prvo je dao oglas bez ovolikog teksta.

Tekst je napisao neko ko je pismen i očigledno se ne radi o ludaku i debilu. MAnje više sve što je napisao stoji. Druga je stvar što je tekst pretenciozan i što nema potrebe da se piše toliko u oglasima, kao i što je potkačio "nemce" što je takođe bespotrebno.
Ne drzi cenu uopste toliko dobro, samo ih slabo ima iz uvoza pa je teze naci krs sa pola miliona.

Kao sto rekoh, meni je potpuno isti ovakav utekao za malo i prodao se za 2/3 ove cene, sto mu dodje realno.


Ne radi se o ludaku? Onakav tekst ti nije dovoljan? PP aparat pored noge ti nije dovoljqn? Ako se covek sprda svaka mu cast, ako je ozbiljan, ozbiljno treba da se leci :D


Type sport... Sportska oprema... Neka mu neko objasni da je od sporta dobio samo typeS znacku na gepeku. Kakav mentol

Korisnikov avatar
Ji 4Tze
Postovi: 8094
Pridružio se: 22 Jan 2012, 23:10
Garaža: Honda CR-V 2.0 4WD
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Ji 4Tze » 15 Jan 2017, 12:04

Veći gepek od Accorda karavana ima, možda zato :)
Floyd je napisao:Klasičan Hondaš. Čudi me da nije bacio neku o ekologiji, pljunuo na dizel i sl.
Hehe, to je za forum :)
Poslednja izmena od Ji 4Tze u 15 Jan 2017, 12:07, izmenjeno 1 put ukupno.
Boringly average, but also perfect for school run mums

Korisnikov avatar
passenger
Postovi: 14231
Pridružio se: 07 Maj 2016, 10:20
Garaža: KIA Cee'd sw 1.6 crdi Opel Corsa C GSI

Re: Zanimljivi oglasi

Post od passenger » 15 Jan 2017, 12:06

igor_harris je napisao:Ovaj tekst ima smisla kada prodajes nov auto. Sta mene briga za japanske dizajnere ako ga je farbao Pera u svojoj garazi sprejem? Sta me briga za "vrhunski komad tehnike od 140ks" ako je menjao ulje na 30 hiljada i sipao Optimu?
Da ne navodim dalje, jasna je poenta.
Ono sto se mora priznati jeste da je covek vrhunski prodavac jer poznajem licno mnogo ovaca koji bi pali na celu pricu, izmedju ostalog i na to da se auto pretvori u karavana kad oboris sedista.
Ko je rekao da ga je farbao neko tamo ili sipao optimu?
Nije mi jasna poenta oko tog oglasa i tvog komentara. Ili sam ja preskočio da je sipao optimu?

Da spusti malo cenu, prodaće ga. Ako je dobar auto i ako takav tražim, ponudim šta mi odgovara, zabole me patka za komentar.
Poslednja izmena od passenger u 15 Jan 2017, 12:06, izmenjeno 1 put ukupno.
''...and into the forest I go to lose my mind and find my soul''

Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Zanimljivi oglasi

Post od HKS » 15 Jan 2017, 12:06

PP aparat je pravo merilo da li je neko ludak.

Sent from my m2 using Tapatalk

Odgovori