Zanimljivi oglasi

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Ogi » 22 Nov 2019, 14:00

speedy stikis je napisao:
21 Nov 2019, 19:25
HVALA PUNO! :)

Ja nisam ni znao da tu proveru, nisam ni video tablice...


Idem ujutru da ga vidim, pa ako je dobar da zavrsim vise i tu agoniju zvanu automobil... :kuku: (amater)


Drzite finge :D

HVALA JOS JEDNOM! :sesir:
Sta bi?

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6238
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Heineken » 22 Nov 2019, 14:21

Vidim da je oglas obnovljen na PA

Korisnikov avatar
speedy stikis
Postovi: 2103
Pridružio se: 01 Jul 2016, 12:27

Re: Zanimljivi oglasi

Post od speedy stikis » 22 Nov 2019, 17:51

Nista mosa :nonono:

Sto se tice motora deluje stvarno korektno i unutrasnjosti je bas lepo ocuvana


Ali uvek postoji ali :D

Levo prednje krilo je udareno menjano nije lepo namestno na spoju, felne ono je ocaj ali sve 4 nije mi bas najjasnije kako neko moze da izgrebe felne toliko a pogotovo za taku malu kilometrazu (ako su bile na njemu sve vreme)... bilo je tu jos par nekih rucno zafarbanih detalja.

Da se razumemo svestan sam ja da je to polovno i sve, ali moje misljenje je da ne vredi tih para...


Pre mesec dana, sam isao za Cacak da vidim clia, onaj preko telefona nista sve ok nigde udareno, cim sam dosao odmah se vidi da je udaren, jos se vidi farba kako je lose ofarbano, nasta mi doticni kaze sta ti hoces da nije udareno idi u salon po nov :zbunjen: . Jedno prica preko telefona a druga kada dodjes.


Vise ne idem dalje od precnika 30km :kezo:

Trazim dalje :cool!:

ftj
Postovi: 13024
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od ftj » 22 Nov 2019, 18:05

Felne prefarbas sve 4 za stotinak evra i budu ko nove. Normalno je da nesto bude zafarbavano za auto star 8 godina, bitno je da li je bio jace odvaljen ili ne.


Korisnikov avatar
speedy stikis
Postovi: 2103
Pridružio se: 01 Jul 2016, 12:27

Re: Zanimljivi oglasi

Post od speedy stikis » 22 Nov 2019, 18:33

Ne smeta meni farbanje kao farbanje, meni smeta 1-2cm razmak i stelovanje naspram drugod dela da lici na nesto. Ili da mi prodajes jednu pricu pa kada ja dodjem 100-150km onda kazes sta hoces ti da nije udaren...

U svakom slucaju bih se jos jednom zahvalio na svakoj pomoci, savetu i zelji koju ste podelili :klanjamse:

ftj
Postovi: 13024
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od ftj » 22 Nov 2019, 18:44

Ni to ne mora da znaci da je bio odvaljen, mozda je lose vraceno ili iskrivljen neki nosac branika ili jednostavno los limar.

Korisnikov avatar
speedy stikis
Postovi: 2103
Pridružio se: 01 Jul 2016, 12:27

Re: Zanimljivi oglasi

Post od speedy stikis » 22 Nov 2019, 18:47

Slazem se

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8026
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Zanimljivi oglasi

Post od OMP » 22 Nov 2019, 18:53

zbog ogrebanih felni i sto krilo nije lepo nastelovano ti neces da kupis ocuvan auto sa malo km??? :-| ja to stvarno ne razumem, ajde da si rekao ceo auto je krs, farban, udaran itd. ali ovo sto si ti naveo kao manu je stvarno bez veze, zar je problem ustelovati to krilo da stoji kako treba? ne znam koliko je to rastelovano obzirom da na slikama ne upada nista u oci a i to da se sredi bar nista ne kosta...a i nova kola i mnogo skuplja nemaju lepo ustelovane zazore kamoli polovna... felne su se i na oglasu videle da su izgrebane, to nije nista cudno ni strasno. Ako zbog ovih stvari odbijas dobar auto onda mislim da ces jako tesko naci polovnjaka po svom ukusu.

Korisnikov avatar
speedy stikis
Postovi: 2103
Pridružio se: 01 Jul 2016, 12:27

Re: Zanimljivi oglasi

Post od speedy stikis » 22 Nov 2019, 19:07

Rekao sam da je razmak oko 1-2cm
Jednostavno mi se nije dovoljno svideo da bih ga kupio za te pare. Nije imao ono nesto sto bih presudilo.
Felne su nbt samo kazem da su uzasno ogrebane i 99% sam siguran da nisu peugeot.
Ne stoji taj vec duze vreme u oglasima bzv, jedno je slika jedno je uzivo.
Nije mi toliko hitno da moram da kupim jos jedan auto tako, tako da cu videti...
Trebao bih sledece nedelje za eu pa cu mozda i tamo pogledati, samo ne znam kako da vratim onda dva auta :kezo:


Ali kazem u svakom slucaju veliko Hvala svima na pomoci :)

Korisnikov avatar
Risto
Postovi: 6023
Pridružio se: 24 Dec 2012, 23:51
Garaža: BMW 316d Sport Line, OEBB Desiro
Lokacija: Klagenfurt, AT

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Risto » 22 Nov 2019, 19:15

Ja mislim da si u pravu, meni je i izgledao kao farban i čukan ali nisam hteo da kenjam pre reda. 99% prodavaca koji uvoze auto će sve što mogu srediti, znači da je neka glupost i da zbog toga krilo ne leži dobro, prodavac bi to sam već sredio.

ljubitelj
Postovi: 10567
Pridružio se: 10 Sep 2012, 21:16
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od ljubitelj » 22 Nov 2019, 19:49

1cm je normalno i za novi auto, a bude i vise. Plus ovo je plastika pa se to menja na toplo i hladno. Zimi je veci zazor.
Potpuno nebitno za voznju, isto kao i felne. Izgled felni je bas totalno sporedna stvar, ujedno i najlakse popraviti ako bas smeta.

Mnogo je vaznije da je auto legalan, da je dokumentacija ok, da ellktronika funkcionise a ovaj je jos iz toplog dela Italije pa bi trebao biti i bez tragova korozije bilo gde.

Pogledao slike i ne vidim nista sto bi smetalo, mozda je uzzivo drugacije.

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8026
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Zanimljivi oglasi

Post od OMP » 22 Nov 2019, 20:41

Risto je napisao:
22 Nov 2019, 19:15
Ja mislim da si u pravu, meni je i izgledao kao farban i čukan ali nisam hteo da kenjam pre reda.
na osnovu ceka si to zakljucio? ja ne vidim bas nista sto ukazuje na to a i sa fotki se to sigurno ne moze primetiti, jedino predrasuda o automobilima iz uvoza ili ako auto nije radio neki suster pa se vidi iz aviona da ni fotke ne mogu da prikriju sto ovde sigurno nije slucaj.

Korisnikov avatar
Risto
Postovi: 6023
Pridružio se: 24 Dec 2012, 23:51
Garaža: BMW 316d Sport Line, OEBB Desiro
Lokacija: Klagenfurt, AT

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Risto » 22 Nov 2019, 21:25

Prvo mi je bio sumnjivo jeftin jer takva auto retko završe na Balkanu. Onda sam ga dobro pregledao i činilo mi se da gornja ivica tog blatobrana ima loš zazor i da plastika na istom loše stoji. Ali nisam hteo da mračim odmah.

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk


Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8026
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Zanimljivi oglasi

Post od OMP » 22 Nov 2019, 22:20

pa dobro sad svaki auto pa i nov ima neki zazor ali to ne mora da znaci da je lupan i farban...cena je relativan pojam, drugar je imao isto ovo godiste u top stanju samo benzinac i prodao ga za ispod 5000, auto bez ulaganja i sa malo km...ne znam koliko mislis da treba da vredi ovaj auto, kod nas na oglasima za ovo godiste je cak i malo jaca cena obzirom da im se prosek krece oko 5000

Ralee
Postovi: 3478
Pridružio se: 13 Jan 2015, 22:09

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Ralee » 22 Nov 2019, 22:24

Taj plac je svojevremeno imao neke alfe 159, secam se da su cesto negativno komentarisane na alfinim forumima.

Odgovori