Zanimljivi oglasi

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Kabal
Postovi: 2884
Pridružio se: 05 Avg 2015, 10:01
Garaža: Volvo XC60 D5 AWD
Lokacija: Novi Sad

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Kabal » 14 Feb 2019, 16:03

Uf kakav je ovaj sa prvog linka, prelep.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od starac vujadin » 15 Feb 2019, 12:35


Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8033
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Zanimljivi oglasi

Post od OMP » 15 Feb 2019, 12:44

ovakav sovering ima u kš, mislim da je covek prvi vlasnik, isteruje ga samo par puta godisnje iz garaze da ga i provoza, stanje kao nov, bar po onom sto ja znam....

XE mi se svidja, drugar ga gledao skoro hteo da pazari ali se nesto razocarao

604ka je opasna ladja mada meni se vise svidjaju 504 i 505, bila do skoro jedna 505ica kod mene kao nova, zadnja serija sa kraja 80ih, top stanje

Dredger
Postovi: 202
Pridružio se: 07 Jul 2017, 16:44
Lokacija: Zrenjanin

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Dredger » 15 Feb 2019, 18:02

Ti novi Jaguari jednostavno nisu vise kakvi treba da budu. Jednostavno to nije to. Propali su jos sa Fordom i 2.0d, i onim socijalnim enterijoom iz x type. Ja kad kazem ljudi se ovde ljute. Jaguar jednostavno ne moze da bude dizel, ne moze da bude 4 cilindra. Pa 50 godina su ih pravili kao velike benzince. Sad ce ovi Indijci da ih dokusure. Jaguar je trebao da ostane luksuzan auto, klasa za sebe. Pa pogledajte samo kozni enterijeri kakvi su im. Kakva je to koza? Kao sa svinjskog dupeta da su je odrali. Zadnje sto je valjalo je XJ pretposlednje generacije.

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8033
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Zanimljivi oglasi

Post od OMP » 15 Feb 2019, 20:05

vidis meni se bas svidja enterijer iz X type-a naravno u najacem paketu sa kozom, velikim ekranom i dig klimom, motor mi nije bitan, ja svakako ne bih ni kupovao neke jake benzinjare a i svi proizvodajci moraju ici u korak sa trzistem i konkurencijom pa jbg i porse ubacio dizel motore pa ih narod kupuje tako da je suvisno pricati na tu temu sta sa cime ide a sta ne ide

Korisnikov avatar
Sinisa G.
Postovi: 2426
Pridružio se: 11 Feb 2014, 11:25
Garaža: GTS, EVO500, GSI
Lokacija: Beograd, Grac

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Sinisa G. » 15 Feb 2019, 21:38


Korisnikov avatar
Risto
Postovi: 6023
Pridružio se: 24 Dec 2012, 23:51
Garaža: BMW 316d Sport Line, OEBB Desiro
Lokacija: Klagenfurt, AT

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Risto » 15 Feb 2019, 22:45

Meni je XE super auto, vrlo brzo mu pada cena, tako da ga trenutno razmatram kao potencijalni naredni auto.

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk


Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3397
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Zanimljivi oglasi

Post od kragujevac » 15 Feb 2019, 23:00

Dredger je napisao:
15 Feb 2019, 18:02
Jaguar je trebao da ostane luksuzan auto, klasa za sebe. Pa pogledajte samo kozni enterijeri kakvi su im. Kakva je to koza? Kao sa svinjskog dupeta da su je odrali. Zadnje sto je valjalo je XJ pretposlednje generacije.
Jesi li imao neki XE, XF ili XJ ili pišeš napamet? Ova koža koja je meni pod ledjima svaki dan je sve samo nije lošeg kvaliteta(a ja sam baš veliko zanovetalo). Auto unutra i posle 10 godina ima "onaj" specifični miris kože kao i novi auti. Ima detalja koje su u unutrašnjosti mogli bolje da odrade, to stoji, ali sedišta i prednja tabla ne spadaju u to.
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8033
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Zanimljivi oglasi

Post od OMP » 18 Feb 2019, 23:01

https://www.polovniautomobili.com/auto- ... -fiesta-18

nisam ih video ne pamtim, ako je stvarno dobra nije lose da se pazari za zezanje, ne znam samo otkud 128 konja a XR2, tu snagu ima RS?

Korisnikov avatar
Ivan
Postovi: 9884
Pridružio se: 03 Jan 2013, 09:22
Garaža: bmw 3 f31, bmw 5 f10,
Lokacija: Novi Sad

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Ivan » 18 Feb 2019, 23:27

Dredger je napisao:
15 Feb 2019, 18:02
Ti novi Jaguari jednostavno nisu vise kakvi treba da budu. Jednostavno to nije to. Propali su jos sa Fordom i 2.0d, i onim socijalnim enterijoom iz x type. Ja kad kazem ljudi se ovde ljute. Jaguar jednostavno ne moze da bude dizel, ne moze da bude 4 cilindra. Pa 50 godina su ih pravili kao velike benzince. Sad ce ovi Indijci da ih dokusure. Jaguar je trebao da ostane luksuzan auto, klasa za sebe. Pa pogledajte samo kozni enterijeri kakvi su im. Kakva je to koza? Kao sa svinjskog dupeta da su je odrali. Zadnje sto je valjalo je XJ pretposlednje generacije.
U pravu si nazalost, doduse malo si grub, ali je kolega sa foruma ovde imao problema sa natprosecno pazenim i mazenim XF, a potvrdili su mu i u jaguaru da je to cest slucaj.
Zmaj_pa je napisao:
14 Maj 2016, 21:25
koza na instrumental tabli pocela da se odlepljuje skroz pozadi do sofersajbne.....U Jaguaru je mehanicar primetio da je koza krenula i rekao da je to boljka kod modela koji imaju iskljucivo lepljenu kozu....I da je krivac jeftini lepak koji je Jaguar upotrebljavao na modelima do 06.2012.
Ljubazno su se ponudili da to saniraju nasta sam ja pristao....Posle 2-3 dana voznje novog XF-a vratim se u servis da preuzmem svoj auto a tamo katastrofa:)))Pri pokusaju da kozu zagreju i zalepe je na svoje predjasnje mesto neko se sa fenom zaigrao i spalio dobar deo ivice koze....A jedan deo se jako smezurao i izgledalo je kao u Horor filmovima.
Tabla nema na stanju u toj boji koze, ja na drugu nisam pristajao pa je nadjeno resenje da se da auto satleru da kozu presvuce orginalnom....Naravno to nije proslo bez problema.Na suvozackoj strani airbeg izlazi tacno iz sredine table i cepa kozu u slucaju udesa....Tu se mora koristit specjalni konac do kojeg se tesko dolazi....bal truc u dve reci....Od presvlacenja nema nista.Auto sam preuzeo i vozio sa ostecenom kozom dobrih 5 nedelja dok tabla nije dosla i zamenjena...Cena prava sitnica:)))

Tako da se ako se neko upusta u kupovinu ovog auta nek obavezno proveri u kakvom je stanju koza oko sofersajbne i centralnog zvucnika jel su sto slaba mesta......Kod svih XF modela....najvise su pogodjene prve serije 08 i 09 godiste al eto desilo se i kod mene.Na kasnijim modelima lepak je pojacan metalnim spajalicama na ivicama i oko centralnog zvucnika pa se to vise ne dogadja.....Inace pogodjeni su samo modeli koji imaju pravu kozu na tabli....Kod modela kojima je tabla presvucena vinilom to se ne desava.
Slika
nidza je napisao:
12 Apr 2021, 10:56
nemam problem uvek sam najsporiji

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivi oglasi

Post od starac vujadin » 19 Feb 2019, 17:24


Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8033
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Zanimljivi oglasi

Post od OMP » 19 Feb 2019, 17:32

koliko je meni ovo vozilo odvratno, bez obzira na perfomanse ne bih ga kupio nikad i ne kontam ko daje ovoliku cifru za njega , jedino bas ako imas mnogo para i mnogo dobrih kola pa ne znas sta vise da kupis i kako da potrosis pare

Korisnikov avatar
Risto
Postovi: 6023
Pridružio se: 24 Dec 2012, 23:51
Garaža: BMW 316d Sport Line, OEBB Desiro
Lokacija: Klagenfurt, AT

Re: Zanimljivi oglasi

Post od Risto » 19 Feb 2019, 18:44

Daj mi dovoljno love, kupio bi ga odmah :)

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk


Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8033
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Zanimljivi oglasi

Post od OMP » 19 Feb 2019, 19:56

ja vala ne bih za mene ovo i nije automobili ne znam ni kako da ga nazovem

Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Zanimljivi oglasi

Post od HKS » 19 Feb 2019, 20:02

Ovo je most izmedju auta i motora.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Odgovori