Navijački kutak - fudbal, košarka...

Razne teme, pitanja, iskustva
Zaključana tema
Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45825
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Navijački kutak - fudbal, košarka...

Post od Geza » 12 Jun 2013, 11:00

Slika
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Navijački kutak - fudbal, košarka...

Post od Scuderia » 12 Jun 2013, 11:10

Slika

:mrgreen: Od nasih

Slika

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Navijački kutak - fudbal, košarka...

Post od perfiko » 12 Jun 2013, 11:20

Mislim da je ovo bolja tema za:
Risto je napisao: Ako znamo da je sa FK Partizan sluzbeno upravlja Djuric kao predsjednik koga prakticno kontrolise Ruzic kao njegov pravi sef, mozemo li zakljuciti da ruzicev sef Dacic upravlja pored kk Partizan i sa FK Partizan?
Ako znamo da sa FK Crvena Zvezda službeno upravlja Džajić kao predsednik koga praktično kontroliše Antić kao njegov pravi šef, možemo li zaključiti da Antićev šef Dačić upravlja pored KK Partizan i FK Partizan i sa FK Crvena Zvezda?
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
Risto
Postovi: 6023
Pridružio se: 24 Dec 2012, 23:51
Garaža: BMW 316d Sport Line, OEBB Desiro
Lokacija: Klagenfurt, AT

Re: Navijački kutak - fudbal, košarka...

Post od Risto » 12 Jun 2013, 11:28

Slazem se Perfiko, i nije samo Antic njuska iz te stranke, i Toncev je njegov covjek :glavomuzid:

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Navijački kutak - fudbal, košarka...

Post od perfiko » 12 Jun 2013, 12:27

Da ne pričamo o tome da je zapravo jedna ista firma glavni sponzor i KK Crvena Zvezda i KK Partizan. :ccc:
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8814
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Navijački kutak - fudbal, košarka...

Post od Gaginh0 » 12 Jun 2013, 12:31

Ako se osvrnes u zadnjih 15 godina Partizan je bio i Zepter, MTS, Igokea, cak mislim da je bio i Mobtel jedno vreme, ali to nema nikakve veze sa imenom tima, kao sto je Efes Pilsen sad Anadolu Efes...
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
Piros
Postovi: 1000
Pridružio se: 13 Mar 2012, 18:00
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Piros » 20 Jun 2013, 17:41

Mislim da smo i ovde komentarisali kako se raspored igranja u Superligi ponavlja i moram da priznam da je i meni bilo cudno kako se to uvek ponavlja, a nisam znao da je u pitanju klasican dirigovan zreb :kezo: . Evo sve lepo pise na Mondu http://www.mondo.rs/s294614/Sport/Fudba ... _Vosa.html

Korisnikov avatar
samo polako
Postovi: 3361
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:15

Re: Sport

Post od samo polako » 21 Jun 2013, 09:14

Dragi mi je da Partizanovci polako ali sigurno uviđaju sistem takmičenja u našoj ligi. :)
Stvarno je sramota ovo što se radi!

Usvojili su sistem koji nije realan za Srbiju i koji direktno utiče na regularnost lige.
Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jevtina kavurma, čvarci... Mene to brine jutros...

Korisnikov avatar
aleksa
Postovi: 3484
Pridružio se: 23 Apr 2012, 13:33

Re: Sport

Post od aleksa » 21 Jun 2013, 09:48

samo polako je napisao:
Piros je napisao:Mislim da smo i ovde komentarisali kako se raspored igranja u Superligi ponavlja i moram da priznam da je i meni bilo cudno kako se to uvek ponavlja, a nisam znao da je u pitanju klasican dirigovan zreb :kezo: . Evo sve lepo pise na Mondu http://www.mondo.rs/s294614/Sport/Fudba ... _Vosa.html

Dragi mi je da Partizanovci polako ali sigurno uviđaju sistem takmičenja u našoj ligi. :)
Stvarno je sramota ovo što se radi!

Usvojili su sistem koji nije realan za Srbiju i koji direktno utiče na regularnost lige.

Slika

:mrgreen:

Korisnikov avatar
nuk
Postovi: 7607
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:49
Garaža: Renault Espace 2.0dCi
Lokacija: Ns
Kontakt:

Re: Sport

Post od nuk » 21 Jun 2013, 10:16

Bas slusam, fuzija muskog OK Partizan I zenskog OK Vizura I svi ce se zvati Partizan Vizura :D

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Sport

Post od perfiko » 21 Jun 2013, 10:18

samo polako je napisao:
Piros je napisao:Mislim da smo i ovde komentarisali kako se raspored igranja u Superligi ponavlja i moram da priznam da je i meni bilo cudno kako se to uvek ponavlja, a nisam znao da je u pitanju klasican dirigovan zreb :kezo: . Evo sve lepo pise na Mondu http://www.mondo.rs/s294614/Sport/Fudba ... _Vosa.html

Dragi mi je da Partizanovci polako ali sigurno uviđaju sistem takmičenja u našoj ligi. :)
Stvarno je sramota ovo što se radi!

Usvojili su sistem koji nije realan za Srbiju i koji direktno utiče na regularnost lige.
A što jest, jest, već jedno pet postova niste kukali. :D
Da je Zvezda dobila zadnji derbi, bila bi prva, i bas me interesuje da li bi onda taj sistem direktno uticao na regularnost lige sledece godine? :think:
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
samo polako
Postovi: 3361
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:15

Re: Sport

Post od samo polako » 21 Jun 2013, 10:37

A to bi vi da se složimo da je sve u redu?
I da ispadne da je sve regularno?

Da je Zvezda dobila zadnji derbi ne bi bila prva jer je imala još dva jaka meča, Slobodu koja je odlična ekipa i Vojvodinu, uvek neugodno gostovanje.
A vi dva lagana meča za kraj.

Vama čestitam titule i uspehe!
Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jevtina kavurma, čvarci... Mene to brine jutros...

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Sport

Post od perfiko » 21 Jun 2013, 10:42

Ne moraš meni da čestitaš, ja nisam igrao. ;)
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
samo polako
Postovi: 3361
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:15

Re: Sport

Post od samo polako » 21 Jun 2013, 11:04

Ali vam je jako stalo do njih! ;)
Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jevtina kavurma, čvarci... Mene to brine jutros...

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Sport

Post od perfiko » 21 Jun 2013, 11:08

Ne toliko da bi kukao zbog izgubljenih titula (vaterpolo, odbojka, rukomet...)
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Zaključana tema