Mostovi u Beogradu

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
samo polako
Postovi: 3361
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:15

Re: Most na Adi

Post od samo polako » 23 Apr 2015, 13:47

McGruja je napisao:Pupinov most me je razočarao.
Obećao sam da ću dati sud o tome da li je uticao na smanjenje gužve u centru, i siguran sam da nije, gužve su iste i u Takovskoj i u Karađorđevoj
Voleo bih neku studiju o broju vozila koji ga koriste
schonenk je napisao:Mozda da odlozis konancan sud do zavrsetka kraka od mosta do pancevackog.
Treba da se završi deo od groblja Zbeg do Pančeva do kraja leta. Tko je rasterećuje sada haos na Zrenjanincu kod Borče.

Ima tu i navike kod naših ljudi, da se kreću poznatom trasom.
Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jevtina kavurma, čvarci... Mene to brine jutros...

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Mostovi u Beogradu

Post od Paja » 23 Apr 2015, 13:50

Sada se završava veza most pančevački put, a ne Pančevo.
Krak do Pančeva tek treba da se radi i biće direktna veza mosta i grada i ići će paralelno sa pančevačkim putem.

Korisnikov avatar
samo polako
Postovi: 3361
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:15

Re: Mostovi u Beogradu

Post od samo polako » 23 Apr 2015, 15:23

U pravu si...
Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jevtina kavurma, čvarci... Mene to brine jutros...

Korisnikov avatar
TDI
Banned
Postovi: 1303
Pridružio se: 12 Dec 2014, 00:52
Garaža: VW Passat B5.5 Variant
Lokacija: Beograd

Re: Mostovi u Beogradu

Post od TDI » 23 Apr 2015, 17:26

Paja je napisao:Sada se završava veza most pančevački put, a ne Pančevo.
Krak do Pančeva tek treba da se radi i biće direktna veza mosta i grada i ići će paralelno sa pančevačkim putem.
To će biti strava ako bude.

Nije za ovu temu, ali u istoj smo pricali pre neki dan o tome...Evo danas je Četvrtak, radni dan, opet sam isao Takovskom i Kneza Miloša oko 3 sata, prosao ceo taj potez za 10 minuta, mozda i manje...situacija kao da je Nedelja ili praznik. Vise nego lagano se prolazi.

Meni znaci i most na Adi, a znaci mi i Pupinov most. Mada ovaj drugi mnogo vise, ali ni prvi necu da zanemarujem i pocenjujem. Oni su doprineli manjim guzvama u gradu. Ali nisu toliko, koliko je doprinelo poskupljenje goriva i drugih bitnijih zivotnih stvari, pa automatski i za gorivo ostaje manje ili se nema.
Slika
„ Све срећне породице личе једна на другу; свака несрећна породица несрећна је на свој начин. ” - Лав Николајевич Толстој

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Mostovi u Beogradu

Post od Paja » 23 Apr 2015, 20:22

TDI je napisao:
Paja je napisao:Sada se završava veza most pančevački put, a ne Pančevo.
Krak do Pančeva tek treba da se radi i biće direktna veza mosta i grada i ići će paralelno sa pančevačkim putem.
To će biti strava ako bude.
Video sam u nekim planovima, a da li će raditi i kada ne znam, ali se slažem da će to biti odlično. To bi trebalo da bude čista magistala bez semafora i kuća kao pančevački.
Biće brži, a i rasteretiće pančevac.

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Mostovi u Beogradu

Post od Ogi » 23 Apr 2015, 21:51

Most na Adi je potpuna katastrofa od mosta. Kakvi su to uzasna penjanja na most, silasci, skretanja koja idu direkt da se nabijes na spic, kada se vracam sa Ade pa na kruzni pa se ukljucim na most, odmah ispred tog ukljucenja je neko drugo ukljucenje pri cemu likovi ulecu direktno ispred mene, nema ni 2 metra one kao trake za ukljucenje !??

@TDI Sta se bre tripujes da je poskupljenje goriva uticalo na smanjenje guzve ? :) Koje poskupljenje kada je pre 3 godine benzin bio 30 dinara skuplji. Ovde poskupljenje goriva nikada nece uticati na smanjenje guzve.

Korisnikov avatar
aviator
Banned
Postovi: 4112
Pridružio se: 24 Nov 2014, 10:41
Garaža: Peugeot 308 1.6 HDI

Re: Mostovi u Beogradu

Post od aviator » 23 Apr 2015, 22:08

Prošlje nedelje sam bio na sajmu gradjevine u BG, pa sam odlučio da do "Sajma" stignem preko "Pupinovog".
Od ZR do Kovilova, relativno brzo, sa par kamionskih kolona. Od Kovilova, preko mosta, do prvo semafora na zemunskoj strani sam prvo vozio po propisu,
50 km/h(ko i svaki provincijalac), dok me nije prestiglo par vozila sa 100 km/h
E, onda sam i ja krenuo "beogradžanski". Očas, eto me na "lakat krivini. Tu je bilo gužve 10h, pre podne.
Gužva me pratila do uključenja na auto-put. Sve do Gazele, brzo, oko 100/sat. Na Gazeli gužva, ali bez zastoja.
Kilometražu nisam merio, da bih uporedio sa trasom kroz Kneza Miloša, kuda obično idem ka Sajmu, ali je proteklo mnogo tečnije i bez frke.
Sa Sajma sam se vratio preko mosta na Adi pa opet na auto-put i istim pravcem nazad. Vrlo opušteno. :cool!:

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Mostovi u Beogradu

Post od Paja » 23 Apr 2015, 22:23

Ja u ponedeljak išao za Kikindu. Na tamo auto put pa pupinov, a u povratku na pančevački. Povratak je bio pola sata duži zbog gužve na zrenjaninskom putu od pupinovog ka pančevačkom, al mi se nije išlo na auto put jer je bio popodnevni špic.
Verovatno sam se zeznuo.
Od sada samo preko pupinovog, bar dok ga ne vežu na pančevački put.

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Mostovi u Beogradu

Post od Xepoj87 » 24 Apr 2015, 03:30

Ljudi, ali na Pancevackom mostu ke zeleni talas na 60, a toliko i ogranicenje, dok je na Pupinu 50 ogranicenje :) Ako to ne promene na 80, zaista su debili.

Sent from my Sony
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
samo polako
Postovi: 3361
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:15

Re: Mostovi u Beogradu

Post od samo polako » 24 Apr 2015, 10:23

Kako ograničenje 60? Zar ne stoji zna 40 kada krećeš od Bogoslovije? :zbunjen:
Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jevtina kavurma, čvarci... Mene to brine jutros...

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Mostovi u Beogradu

Post od Xepoj87 » 24 Apr 2015, 12:39

Pancevacki put, a ne most, navika :)
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Mostovi u Beogradu

Post od Paja » 24 Apr 2015, 13:06

Ko bre vozi 40 po pančevcu? Tamo i GSP dozi na blokadi, a ostali ih prestižu.
Za Heroja sumnjam da je ikada prešao most sa manje od 100.

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Mostovi u Beogradu

Post od Xepoj87 » 24 Apr 2015, 13:14

Da, najvise zato sto vise ne stoje patrole sa radarom, a ranije je bilo zajebano, popasao sam 3 kazne na mostu i to sva sreca, nisam zurio :)
Ja ne smem da kazem koliko vozim po mostu, ali desi se da idem lagano oko 70 :)

A ja sam mislio na pancevacki put, gde ides brze nego po Pupinovom mostu, jer ima zeleni talas na 60, a toliko i ogranicenje.
Ja se nadam da ce retardi da promene ogranicenje na mostu.
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
TDI
Banned
Postovi: 1303
Pridružio se: 12 Dec 2014, 00:52
Garaža: VW Passat B5.5 Variant
Lokacija: Beograd

Re: Mostovi u Beogradu

Post od TDI » 24 Apr 2015, 14:21

Ogi je napisao:Most na Adi je potpuna katastrofa od mosta. Kakvi su to uzasna penjanja na most, silasci, skretanja koja idu direkt da se nabijes na spic, kada se vracam sa Ade pa na kruzni pa se ukljucim na most, odmah ispred tog ukljucenja je neko drugo ukljucenje pri cemu likovi ulecu direktno ispred mene, nema ni 2 metra one kao trake za ukljucenje !??

@TDI Sta se bre tripujes da je poskupljenje goriva uticalo na smanjenje guzve ? :) Koje poskupljenje kada je pre 3 godine benzin bio 30 dinara skuplji. Ovde poskupljenje goriva nikada nece uticati na smanjenje guzve.
To sam i ja mislio, jer smo mi narod takvog mentaliteta da necemo jesti hleb, ali cemo se voziti. A nije poskupelo samo gorivo, poskupele su i druge bitnije stvari od goriva, a nase plate pojeftinile. I to sve utice.

Ali u odnosu na period pre 3-4 godine, sada je voznja deonicom Takovska - Kneza Milosa, pravo uzivanje. A tada je bilo...pa mucenje je blaga rec.
Slika
„ Све срећне породице личе једна на другу; свака несрећна породица несрећна је на свој начин. ” - Лав Николајевич Толстој

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Mostovi u Beogradu

Post od Xepoj87 » 24 Apr 2015, 14:52

Pa ne uzimaju se pare os penzija za krpljenje puteva, vec pare koje vozaci daju za gorivo, putarine, registraciju i poreze...

Sent from my Sony
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Odgovori