BusPlus i Komunalna policija

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Uroš S.
Postovi: 10886
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:17
Garaža: Fabia 1.0 TSI DSG | Yamaha X-Max 300 TechMax 2023. | Polar Forester
Lokacija: Blokovi

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od Uroš S. » 05 Feb 2012, 23:07

Upravo to, zaboravio sam da napišem da nema veze sa tim eks ministrom. A ove mailove šalje jedna naša najveća opoziciona stranka, to se već zna nekoliko dana ;)

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od nikaragva » 05 Feb 2012, 23:08

Opustite se, nisam ja nista istrazivao, samo sam vam prosledio mail koji sam dobio, misleci da ce vas interesovati jer postoji tema o tome :D
Za busplus me za...le isto k'o i za sneg od prosle godine :D

Korisnikov avatar
superboss
Postovi: 3771
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:09
Lokacija: Speck in the Sea

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od superboss » 06 Feb 2012, 10:03

Ne moze covek, ma koliko bio laik i nezainteresovan, da ne reaguje barem malo na ovakve izjave. Ko moze od nas da dobije ovakve uslove za kreditiranje kao sto je napisano u tekstu ispod?

http://pistaljka.rs/home/read/190

Osim toga, nije mi jasno zasto se GSp odrekao reklamnih mesta na stajalistima? Ajde jasno mi je za karte, apex ih stampa ali stajalista? :huh:
Pa nisu oni ulagali novac u njih? :huh:
What i do for the livin'? I live for the livin'.

Korisnikov avatar
steva_anya
Postovi: 5456
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:29
Garaža: Honda Civic 1.8 Sport 2011
Lokacija: Beograd

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od steva_anya » 06 Feb 2012, 10:30

stomatologija na drugaciji nacin: tomorrow tooth
https://www.facebook.com/LegeArtisDrKopanja

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od perfiko » 06 Feb 2012, 10:39

Uroše
što samo nisi dao link na jučerašnju emisiju Utisak nedelje, umesto da nam prepričavaš ono što je gradonačelnik rekao? :)
Mislim, svako nekome veruje, ti gradonačelniku, neko drugi Vučiću... a istina je negde između.
A da je glupost da onaj koji prevozi putnike bude zadnji u lancu naplate...pa, to me teško neko može razuveriti.
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
snork
Postovi: 4878
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:50
Lokacija: Beograd

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od snork » 06 Feb 2012, 23:06

Nemanja, fq400, ftj, u pravu ste - moja analogija sa Microsoftom nije bila sasvim dobra, jer je GSP javno preduzeće. Ali ipak moram reći da to ne isključuje njegovo funkcionisanje po tržišnim principima. I u vreme komunizma su postojale karte i automati za poništavanje (oni veliki narandžasti, koji su štampali datum, vreme i broj autobusa i na kojima je na zadnjoj strani bila pločica "Made in England" :smesko: ), a takođe su postojali i kontrolori i kazne. Cene karata takođe nisu bile baš tako male i švercovanje je bilo vrlo prisutno i isplativo. :mig:

Za politiku se slabo interesujem od kada su došle "demokratske promene" (mislio sam da se, kada smo skinuli diktatora, više neće gledati ko je iz koje stranke već samo ko je bolji i sposobniji, a da će se zajednički interes stavljati ispred ličnog). Osuđujem svako bogaćenje za koje se koriste državna i javna preduzeća, a ovi detalji koji isplivavaju u vezi sa BusPlus-om su vrlo uznemirujući. Kao "šlag na tortu", za posao je angažovana ni manje ni više nego turska firma i to ona koja je sarađivala sa albanskim teroristima. Užas...
Ђенерал Јанковић

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od nikaragva » 06 Feb 2012, 23:09

Sad vec mozemo da vidimo da to nisu bilo demokratske promene nego samo promene. Ili kao sto narod voli da kaze sjasi kurta, da uzjasi murta. Ali to je vec politika :)

ftj
Postovi: 13039
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od ftj » 07 Feb 2012, 09:02

2000. godine se glasalo protiv Slobe i dobili smo Koštunicu. Sad će da se glasa protiv ds i dobićemo Tomu i Vučića.

Ne želim priču o politici al ovo ugledah na tviteru i učini mi se zanimljivo :)

Korisnikov avatar
samo polako
Postovi: 3361
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:15

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od samo polako » 07 Feb 2012, 10:05

starac vujadin je napisao:Veljko Vlahovic nije sin ex-ministra Vlahovica. Jeste mu rodjak.

Jel to nešto menja?
To je i dalje nepotizam!

ps
Непотизам је појам који означава понашање појединаца, најчешће носилаца политичке, економске, војне или неке друге моћи и утицаја којим, због свог повлашћеног положаја, обезбеђује бенефиције и друге погодности члановима своје породице, рођацима или њима блиским особама у односу на друге особе.
Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jevtina kavurma, čvarci... Mene to brine jutros...

Korisnikov avatar
Nemanja
Postovi: 265
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:05
Garaža: Audi
Lokacija: Srbija

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od Nemanja » 08 Feb 2012, 01:09


Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14192
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od pedja » 08 Feb 2012, 01:13

Koliko primetih, ne je*u ljudi ove validatore ni 5%...

I koja je logika u validiranju mesecnih karata, u cilju pracenja opterecenosti, kada se ne zna kada su ti putnici izasli.

Korisnikov avatar
Nemanja
Postovi: 265
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:05
Garaža: Audi
Lokacija: Srbija

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od Nemanja » 08 Feb 2012, 01:16

Ma bre prica za malu decu, kao dosada nizmo znali kad je gredski prevoz najoptereceniji (za vreme jutarnjeg i popodnevnog spica), inace bez validatora to ne bismo nikako znali, mozes misliti... pogotovo to sto kazes, da je potpuno glupa zamisao jer se niko ne "odjavljuje" prilikom silazka, pa se samim tim ni ne moze precizno odrediti dal je bila guzva ili ne, a tome bi prevashodno ti validatori trebali da sluze.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14192
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od pedja » 08 Feb 2012, 12:30

danas udjem u bus i mali trouglic upozorenja u cosku - ne radi

Izgubio vezu sa centralom? :lol:

Nece to u Srbiji jos... Tek kada krenu da klepaju po dzepu, a onda ce tek biti cirkusa na relaciji putnik-kontrolor...

Korisnikov avatar
snork
Postovi: 4878
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:50
Lokacija: Beograd

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od snork » 09 Feb 2012, 16:24

U Bg vozovima su praktično svi validatori razbijeni, još prvog dana.
Ђенерал Јанковић

Korisnikov avatar
McGruja
Site Admin
Postovi: 13409
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:48
Garaža: Suzuki Vitara 1.6 16v AT

Re: Javni prevoz - BusPlus

Post od McGruja » 09 Feb 2012, 17:21

Jbg, nema kazne za takvo ponasanje

Odgovori