Rulet

Razne teme, pitanja, iskustva
Korisnikov avatar
Aleksandar194
Postovi: 555
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:41
Garaža: Koji bus prvi naiđe...

Rulet

Post od Aleksandar194 » 31 Jan 2012, 00:17

Navukoše me dušmani na prokletu felnu! :glavomuzid: :mrgreen:

Koliko često igrate i dobijate/gubite?
Da li imate neki poseban način igranja? Odnosno, igralite li 'hot numbers' češće, boju, kolone, par/nepar ili pratite kako dolazi 'orfanela', 'mala' i 'velika' serija pa igrate ono što određeni niz bacanja nije došlo?
Živi ili elektronski rulet?
Ja sam ubeđen da i na jednom i drugom ima nameštaljki, a vi?
Slika

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8814
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Rulet

Post od Gaginh0 » 31 Jan 2012, 00:27

Au nemoj to pricati... :?

Ja sam raskrstio s tim odavno, inace "kec gori"! :mrgreen:
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
bane valjevo
Postovi: 3224
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:57
Garaža: Hyundai Getz 1.3b
Lokacija: Beograd-Valjevo

Re: Rulet

Post od bane valjevo » 31 Jan 2012, 00:45

Ne igram, niti zelim, ali sam osvedocio da decko 87 godiste spuca platu od 40 hiljada dinara za nekih 2 i po sata na ruletu, i onda se pozajmi da bi imao da plati dom i menzu... Inace, nekoliko meseci ranije, pre nego sto sam utvrdio da je kockar i zavisnik, pitao sam ga da mi pokaze kako se igra na sta je on meni odgovorio da je za mene bolje da mi ne pokazuje, jer on proklinje svaki dan coveka koji je njemu to pokazao... Na tome mu hvala... :huh:
http://www.felicity.edu.rs" onclick="window.open(this.href);return false;

Korisnikov avatar
Milos_kg
Postovi: 3525
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:06
Garaža: Alfa 147 1.9 16v JTDm
Lokacija: Kragujevac

Re: Rulet

Post od Milos_kg » 31 Jan 2012, 01:01

Taj elektronski rulet je napravljen da uvek bude u plusu.
Proizvodjac istih garantuje minimum 5% zarade. Ukoliko to masina ne ispostuje, kupac ulaze zalbu.

Drug cesto igra, pa mu ponekad pravim drustvo... vracamo se iz grada, zabodemo, i ostanemo do jutra :|
Moram priznati da je dobar igrac, jednom je pogodio 14 brojeva za redom, tad smo uzeli lepe parice... ja sam ih brze bolje potrosio i kupio dzemper i jos neke stvarcice, a on se vratio 2-3 sata kasnije kako bi uzeo jos vise, i ostavio ih kazinu, izasao praznih dzepova :kuku: To je njegov najveci problem, sto ne zna da se zaustavi.
Mozda bi i prestao da igra, ali ima 2 godine mladjeg brata koji je 3x gori od njega, pukne pare, pa onda kuka... neretko je pozajmljivao od ljudi kako bi ga cupao... mali je idiot. :palica:
Poznajem likove koji zive od ruleta, u danu puknu po 1000e, ali cesto uzmu i po 3-4000e... ali mali broj sacuva te pare, uglavnom ih vrate.

Ne bih bas znao da objasnim, ali gadja po onim serijama 5/8 serie _ 0 games _ Orphelins _ 0/2/3 serie... i to ne oznacava sve brojeve iz te serije, vec neke za koje "ima osecaj". Ruka mu zavisi od trenutnog stanja na racunu, ali uglavnom je od 200-700poena. Najvise sto je uzeo do sad je 38.000rsd...

Slika

Meni je nesto draze da bacim 200din na tiket, nego na rulet...

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14192
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Rulet

Post od pedja » 31 Jan 2012, 01:05


Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30009
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Rulet

Post od trojanac » 31 Jan 2012, 01:19

Ma brate, seo bi da igram tako nešto samo kad bi imao gomilu para pa svesno išao da ih potrošim. U kazino mogu da uđem samo da vidim mog druga džoleta. :smesko:
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
snork
Postovi: 4878
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:50
Lokacija: Beograd

Re: Rulet

Post od snork » 31 Jan 2012, 05:31

Gledao sam jednom neku emisiju o Las Vegasu i ono što je bilo zanimljivo je da najbogatiji klijenti (koji, jelte, ostavljaju i enormne količine novca u kockarnicama), dobijaju besplatno super-luksuzne apartmane i business jet avione na korišćenje. Za igru koriste žetone od po 100 hiljada USD. :shock:

Slažem se sa Trojancem - to je zabava i treba računati da će se novac dat na nju potrošiti. Posmatrati kockanje kao način zarade je vrlo, vrlo opasno, jer od toga nema ništa. Po zakonima verovatnoće, mogu se desiti velike serije u kojima dobijate, ali ako igrate dovoljno dugo, u zbiru morate biti u minusu.
Ђенерал Јанковић

ftj
Postovi: 13038
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Rulet

Post od ftj » 31 Jan 2012, 09:22

Rulet je za kocku otprilike ono što je heroin za drogu. Igrajte blackjack manje ćete biti u gubitku.

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Rulet

Post od Texonja » 31 Jan 2012, 09:56

Poker je zabava, kladjenje je zabava, Bingo je zabava, a rulet je zabava onoliko koliko je i kokain zabava. :naughty:
Ni teoretski ni prakticno ne mozes biti na duze staze u plusu, jer matematicki sprava uzima 2.5% od ukupnog obrta. Ne vredi ti ni znanje ni vestina (kao u Texas Hold'emu ili kladjenju), nema ni brojanja karti, nicega... Cista matematika gde je sprava na duzem nizu uvek u plusu.
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8814
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Rulet

Post od Gaginh0 » 31 Jan 2012, 10:27

Ja volim da igram Texas sa drugarima, i nisam los, ali sve zavisi od karte naravno. Imao sam trip da odem na texas uzivo, ali sam shvatio da mi posle sat vremena igre pada koncentracija. E sad mozda bi se skoncentrisao ako se igra u neku vecu lovu, ovako kad igramo mi onaj ko pobedi nosi max 1000 din, znaci zajebancija...
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Rulet

Post od Scuderia » 31 Jan 2012, 12:03

Martingale + rulet :presrecan: :lol: :lol: Salim se naravski. Jedino mozda bi upalilo na sitnu lovu online, drugacije propas'. Bar kol'ko sam cuo.

Korisnikov avatar
Aleksandar194
Postovi: 555
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:41
Garaža: Koji bus prvi naiđe...

Re: Rulet

Post od Aleksandar194 » 31 Jan 2012, 12:39

Otkucam poduži post i sve nestane :uf:

I ja sam svašta viđao, naravno, najviše u Grand Casinu... Dolaze ljudi, što kaže @bane, sa celom platom, puni para i gledaš ih kako to sve puknu za sat-dva igre. Čak sam u par navrata video i starije žene, od nekih 70ak godina kako sede za stolom i pikaju rulet :?

Šalim se ja malo, nisam se navukao :D Sve to gledam kao neki vid zabave i igre, kao što mi je i kladionica. Svesno ulazim u to kad uplatim 500 dinara za elektronski ili 200 na kladionici, da ću izgubiti...nikad to nisam gledao kao neki vid zarade.
Dešavalo se i meni da kad primim platu odem na rulet, ali imam meru i znam kad da odustanem. Izgubim 1000 dinara i gotovo, završio sam!

Volim da odem na elektronski sa 500 kinti, da sednem, popijem piće, pričam sa ortakom i igram na sitno. Može to fino da se oduži ako igraš zabave radi...
Slika

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Rulet

Post od Xepoj87 » 31 Jan 2012, 13:19

ftj je napisao:Rulet je za kocku otprilike ono što je heroin za drogu. Igrajte blackjack manje ćete biti u gubitku.
Ne bih se slozio sa ovim.
Prvo,za Rulet moras da imas dosta para da se vadis i statisticki ces eventualno biti u plusu,samo ako igras iole sa mozgom i naravno,kolicina para je najbitnija.
Drugo,na Blekdzeku se gube pare kao blesave,ali u sustini moze se igrati kao i Rulet,sa povecavanjem uloga dok se ne izvuces... Dobitak je dupli,dok je na Ruletu 36x dobitak,ali da se poveca verovatnoca,neka bude 10x dobitak.
Ranije sam pikao Rulet,gubio i dobijao po stotine eura za vece,a sada povremeno svratim da pikam Blekdzek...
Zaraze je kao i sve drugo,nema kraja,nikada ti nije dovoljno i na kraju, mozak prestane da ti radi i igras iz zavisnosti,a tada si ga najebao.
Znam par ljudi koji su skroz propali od kocke,rasprodali restorane,kuce,stanove,kola,sa statusa jenih od bogatijih u Srbiji spali na par hiljada dinara dnevno...
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

ftj
Postovi: 13038
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Rulet

Post od ftj » 31 Jan 2012, 13:29

Pitaj te kockare što poznaješ šta je za njih prava stvar rulet ili blekdžek i reći će ti da blekdžek igraju kad su na pauzi od ruleta. Naravno da sve pare možeš pući i na blekdžeku ali po verovatnoći imaš više šanse na blekdžeku nego na ruletu a u tu bajku da se uvek možeš izvući sa dupliranjem ili nekim 'sistemom' niko sa dva grama mozga ne bi trebalo da veruje. Naravno pričam o kockanju na duže staze.

Kocka je porok kao i svaki drugi i bukvalno SVAKO je podložan njemu samo ako se dovoljno dugo navlači otud i moja paralela sa drogom s tim da mislim da kocka može biti mnogo skuplja od drogiranja doduše finansijski.

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Rulet

Post od Texonja » 31 Jan 2012, 13:31

Xepoj87 je napisao: Ne bih se slozio sa ovim.
Prvo,za Rulet moras da imas dosta para da se vadis i statisticki ces eventualno biti u plusu,samo ako igras iole sa mozgom i naravno,kolicina para je najbitnija.
Rulet ima vise tabli sa razlicitim limitima uloga, tako da ti je dzabe i da imas neograniceno para.
Druga stvar, cak i da nemas limit na tablama i da ti neko dozvoli da igras na stolu sa ulogom od npr 1 do 1000, opet ti je uzalud jer protiv verovatnoce ne mozes ako nije na tvojoj strani. Jednostavno ne mozes. Ako igras uvek isti ulog bices u minusu oko 2.6% na kraju (na ukupno obrnuta sredstva). Kada je verovatnoca protiv tebe, onda Martingale i ostali sistemi mogu samo da zlo ucine gorim. (i znam da je Scud ono napisao u sali, jer smo vec imali temu o tome na nekom trecem forumu, a ne onom DRUGOM) :)

Za razliku od kladjenja, problem kod ruleta je sto je ta verovatnoca egzaktna, tj takva je kakva je i nema vrdanja. Kod kladjenja kada vidis kvotu @2.00 ne mozes reci da je to egzaktno 50% da ce se odigrati, tj neko ce reci da su sanse 55% , neko da su 45% i nikada se ne moze dokazati ko je u pravu, dok je rulet kao bacanje novcica i tacno se racuna verovatnoca.

Mozak je ovde skroz nebitan. Bitan je u nekim drugim igrama, ali i u tim drugim je na prvom mestu disciplina, na drugom strpljenje, pa tek onda pamet.
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Odgovori