Život u malom gradu i život u većem gradu: prednosti i mane

Razne teme, pitanja, iskustva
Zaključana tema
Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28020
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Život u malom gradu i život u većem gradu: prednosti i m

Post od Xepoj87 » 01 Dec 2015, 03:44

Koje si ti to ovde prednosti naveo?

Prestani biti ogranicen i ostrascen i skapiraj reci kako su namenjene da se skapiraju.

Da, velika je mana sto udjes u apoteku, trazis lek, a ona ti kaze imamo, ali ne za prodaju, bio to insulin ili nesto drugo sto nekome u nekom trenutku u zivotu zatreba. Neke lekove ni nemaju.
Insulin je samo jedan primer koji sam licno iskusio, ali ti nemas kapaciteta da to skapiras, to jest da je konkretno insulin nebitan u toj prici, kao ni moja keva sa.njeni Moskovicevim sindromom, koka je.isto navedena samo.kao primer, a ne da ti ne treba da ides u Indjiju zato sto ne prodaju insulin ili zato sto ne lece Moskovicev sindrom, vec su to polazatelji slabijeg funkcionisanja tih ustanova u malom mestu.

Ne trebaju mi deca i zena da bih znao da se do Indjije, koja je udaljena 40km od ivice Beograda, ne putuje 20 minuta od BGa, ne trebaju mi deca i zena da bih znao da je u Indjiji manji izbor svega(zbog cega je bio naveden primer hleba, a ne kao konkretan problem, ali opet tvoj problem sa kapacitetom), ne trebaju mi zena i deca da skapiram da jedes govna kada udjes u temu da bi rekao da je razlog odlaska zato sto si video da ovde deca lose odrastaju.
Ajde da ovde 50% foruma nije odraslo u BGu, pa da ima smisla ta izjava, ali pricati ljudima koji su ovde odgajeni i nekima koji ovde odgajaju decu, kao i nekima koji su takodje drugde odgajeni, pa sada ovde odgajaju decu, da je ovde lose odgajati decu, nema poente, jer bi trebao da budes svestan da ce svi unapred znati da to nema veze sa mozgom.

Da, krenuo si da izmisljas prednosti Indjije u odnosu na Bg, kao recimo da brze stignes do BGa, nego iz nekog ovde predgradja i to sam ti rekao, dodatno zaista mislim da nema ni jedne prednosti, ne znam kako je to banalisanje?

Evo, ja te sada MOLIM da odes o procitas sta rec BANALNO znaci.
Nije lose ni srpski pored matematike malo poznavati.

Ne znam kako to sto sam ja zaboravio insulin ima veze sa vaspitanjem i odgovornoscu?

Meni taj insulin nije bio potreban, nego smo resili da ipak jedemo tamo, pa sam hteo da kupim isti, posto i ovako kupujem dodatno svaki mesec 4-6 komada, a i posto svi hvale da je tamo sve jeftinije, reko mozda ce i insulin biti 700 umesto 800 kinti ;)

Nismo jeli, vratili se nazad, uzeo insulin, jeli u Bgu. Da ne kazem da mogu da jedem i ne dam insulin satima, bez da mi se nesto strasno desi.
Skoci secer, prispava mi se, unervozim se i to je to, dam insulin kod kuce.

Kako sam ja tu ispao neodgovoran i nevaspitan, 'leba ti?

Dodatno, ja sam odmah napisao da mi je ok da se neko preseli zbog lagodnijeg zivota u jeftinijem mestu, ali kako si i sad rekao, taj post si resio da iskuliras, pa mi sada pricas da mi trebaju zena i deca cak i da bih se slozio sa tobom za nesto?

Zanimljiv si slucaj, svakako.

Sent from my Sony
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23795
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Život u malom gradu i život u većem gradu: prednosti i m

Post od dragvorl » 01 Dec 2015, 07:00

Receno je dosta, licna prepucavanja na pp. Lock.
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Zaključana tema