Zanimljive registarske tablice

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
7footer
Postovi: 628
Pridružio se: 19 Jan 2012, 17:53
Garaža: Lexus GS 450h, Chevrolet Trax, Yamaha Stryker
Lokacija: Svet

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od 7footer » 15 Apr 2012, 02:52

Geza je napisao:Slika
Човече, не знам да ли је монтажа, али ја сам буквално пао са столице какав краљ!

Има бисера доста јбг. Мени на сва три аута таблице са квачицама, шта да се ради. :D
Pozdrav

Korisnikov avatar
swemir
Postovi: 3836
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:52
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od swemir » 15 Apr 2012, 10:29

NexT je napisao:Nemam fotke, al

BG WTF - BMW 6
BG XXX - S klasa sa AMG paketom
NS XXX - E klasa nova
BG WOW sam vec pisao
BG LOL - E klasa
BG UNO - cini mi se BMW 7
BG VIP 1 - nova E klasa, limo servis

Ima brdo tablica sa imenima, sto je po meni ravno vozacima kamiona koji imaju te tablice zakacene za soferku...

I ovaj BMW sa SRB tablama, ima ih jos takvih, isto svi crni sa SRB 1 itd...

Ovaj autobus FK vojvodine bas izgleda kao PS... Ne verujem da je legalna tablica, mozda je neka fora..

da te ispravim ns xxx je bmw x5 crni, moj komsija :) inace meni su zesca seljana, i od tih narucenih jedino mogu da mi prodju tipa 00-01 i te fore

ns the 1 je volvo sc40 cini mi se bordo, ....

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od Texonja » 15 Apr 2012, 10:33

Ma nije seljana, sto? Pa svi bismo ih imali da ne kostaju 80.000 din nego da su recimo 200 din. To bi onda bilo normalno da svako izabere sta zeli. Ovako kad neko plati 80k mozda je nerezonski (i jeste), ali nije seljana... :nemampojma:
Mozda malo bzvz sto je ocigledno da taj neko hoce na taj nacin da bude bolji od ostalih, ali dobro sad... :)
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od Floyd » 15 Apr 2012, 10:43

@swemir
:plusone:

I meni je to prilicno bzv...u fazonu "e vidite me al sam baja". U Becu svi Romi furaju table sa imenom dok u kulturnijim EU zemljama takva opcija ne postoji vec samo brojevi.

Kad su se pojavili mobilni telefoni i prepaid kartice u Srbiji, bila je fora da imas broj koji se lakse pamti. Ja sam imao vezu u Mobtelu i nekin drugarima sam sredio takve brojeve ali ja nisam hteo vec sam uzeo obican. Pa nisam ja hotline pa da mi broj bude "3 dvojcice, 3 trojcice" :)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Korisnikov avatar
swemir
Postovi: 3836
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:52
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od swemir » 15 Apr 2012, 10:43

ne znam, uopste isticanje na takav nacim mi jeste upitno, jer je bas zelja skretanje paznje na sebe...

to nema veze sa cenom, nego sa stavom...


meni su najveci smekeri koji imaju izuzetan auto, a obicne tablice, to govori dosta i o osobi koja vozi... i da to voze zbog sebe, a ne dokazivanja i okoline...

jer cinjenica takve tablice se uzimaju zbog nekog oblika skretanja paznje, da kazem dokazivanja, isticanja, i da bi te primetili da bi ti nesto rekao okolini, pokazao mocnim, da bi se razlikovao, a takvo ponasanje jeste zlatna tabakera na selu, i sve sto je svakako na ivici ukusa...

onaj koji nema druge adute da se istakne, uzima narucenu tablicu kao dokaz uspeha i svoje specificnosti, kako da ne, faca je...


narucene tablice su mi kao i kuce koje sljaste sa spoljne strane da svi vide zlatne lavove, i to jeste neki oblik dokazivanja

to je moje misljenje :)
Poslednja izmena od swemir u 15 Apr 2012, 10:49, izmenjeno 2 puta ukupno.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14189
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od pedja » 15 Apr 2012, 10:48

Kako sam napisao jednom, sve i da mi gratis daju da biram tablicu, pojma nemam sta bih odabrao. Nemam potrebu za time.
Eventualno bih pozeleo da bude bez kvacica :D

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10392
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od sebekkg » 15 Apr 2012, 12:06

da samo nasa braca mandovi po becu i okolnim zemljicama, ubacuju ADIS, ADIL, MAXXX i ti fazoni, sto je mene isto shabanija, ja i da mogu da odradim te tablice, npr bih stavio neki br, a na kraju samo inicijale, npr 028- MS ili tako nesto, a kad sam pricao burazu u Ljubljani, rekao sam mu posto su doplate tamo male za takve tablice ovako

LJ-UBAV ili LJ-UBICA :D
Slika

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od Texonja » 15 Apr 2012, 12:32

Ja znam, stavio bih "TEX" i to na Golfa! :pardon:
... i ne vidim u cemu je tu seljana. Veca je seljana kada deci na kolica stave tablice na kojima pise ime deteta ili kad neko istetovira zmaja ili neka kineska slova na ruku, vrat... ili leptira na dupetu... ili kada dize motor na zadnji tocak... ili kada nosi crveno-zeleno-narandzaste patike... ili kad nosi odecu koja je moderna, iako mu ruzno stoji, ali je moderna... ili ... ili... :)
Jedini problem je sto necu da im platim 800 eur za to, jer ne vredi vise od 20-30 eur.
Poslednja izmena od Texonja u 15 Apr 2012, 12:35, izmenjeno 1 put ukupno.
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23308
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od Day Walker » 15 Apr 2012, 12:34

Da biram sebi tablice stavio bih neku sprdnju, tipa BG - SEX , BG - LJAKSE i tako te gluposti posto nas mrze po celoj Srbiji jer smo BEOgradjani... :mrgreen:
Salim se naravno... Nemam ideju sta bih stavio na tablicu.. mozda BG - Kobra :kezo:
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Korisnikov avatar
swemir
Postovi: 3836
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:52
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od swemir » 15 Apr 2012, 12:43

u dubaji je jedan jaris, imao dvocifren broj, i to jeste bila fora, jer dvocifren broj tamo kosta preko milion e, a stavio ga na yarisa :kezo: :kezo:

to spada u podjebavanje, i jaka je fora... inace samo rojsevi furaju dvocifrene, i neki bugatiji :kezo:

iskreno manja je seljana staviti na golfa 4 nego na x3 :kezo: jer stavljanjem na x3 i na golfa 4 nije ista poruka.


jedno spada vishe u sveru dokazivanja, a drugo u zajebavanja, a svakako oba oblika su vrsta skretanja paznje na sebe, :kezo:

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od Texonja » 15 Apr 2012, 12:52

Staviti personalizovanu tablicu i voziti se moze biti jednako kao otvoriti prozor i pokazivati srednji prst, ali u kulturnoj varijanti. :)
Skretanje paznje, namerno kurcenje, teranje inata, egzibicionizam, zelja po svaku cenu biti "unique", svako nadje neki razlog pa makar bilo i jednostavnije kucanje poruke kada placas parking.
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23308
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od Day Walker » 15 Apr 2012, 13:07

Sve razumem, ali vou seljaniju na X5 nikako :kuku:
Slika

I jos jedna.. strahota... :glavomuzid:
Slika

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika :rofl:
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od Floyd » 15 Apr 2012, 13:16

swemir je napisao:u dubaji je jedan jaris, imao dvocifren broj, i to jeste bila fora, jer dvocifren broj tamo kosta preko milion e, a stavio ga na yarisa :kezo: :kezo:
U CH (bar u mom kantonu) dvocifreni broj staje 8000chf i to je jedina opcija qrcenja na taj nacin.
Imena ne moze da se stavljaju sto i nije lose jer ovde ima puno seljane koji su skloni samoetiketiranju, pa bi bilo puno automobila sa imenima gradova iz bivse YU, paravojnih formacija i slicnih budalastina.

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8814
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od Gaginh0 » 15 Apr 2012, 13:31

Ja bih stavio GAGI ili ROFL...

Ima u NS dobro poznat izvodjac gradjevinskih radova, koji poseduje svoju ogromnu zgradu na bulevaru, i hotel na Limanu... Njemu su sve tablice normalne, kao npr. NS123-AG, ali se sve zavrsavaju na AG, sto su njegovi inicijali...
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
steva_anya
Postovi: 5456
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:29
Garaža: Honda Civic 1.8 Sport 2011
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljive registarske tablice

Post od steva_anya » 15 Apr 2012, 13:51

stomatologija na drugaciji nacin: tomorrow tooth
https://www.facebook.com/LegeArtisDrKopanja

Odgovori