Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Razne teme, pitanja, iskustva
Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5576
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od dunx81 » 30 Maj 2017, 22:18

kragujevac je napisao:Ma ni meni se pored onolikog spiska apsolutno ništa ne valja ili prevrće po kolima, a vidljivi deo prtljažnika je potpuno prazan. Gumene patosnice stavljam zimi, u martu ih prebacim iz auta u podrum.
+1
Sto se tice gepeka 99% je u bocnim pregradama ispod tapacira ili u rez.tocku koji je u namenskoj vreci a sto se tice kabine sve je u kasetama,slozeno i zaglavljeno tako da ne zvecka.

t

maniaxxx
Postovi: 6356
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od maniaxxx » 30 Maj 2017, 22:19

kragujevac je napisao:Ma ni meni se pored onolikog spiska apsolutno ništa ne valja ili prevrće po kolima, a vidljivi deo prtljažnika je potpuno prazan. Gumene patosnice stavljam zimi, u martu ih prebacim iz auta u podrum.
A gde onda imaš tolike stvari bogati :o

Ja razmišljam da izbacim i futrolu za naočare i sve ostalo...samo sterilno čista i kliničko uređena unutrašnjost je za mene OK. A kako to da iskombinujem sa malim detetom još čemo videti :oops:

p.s kasete moraju da budu prazne...ne daj bože da je nešto u njima.


bolest ne bira :oops:

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3397
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od kragujevac » 30 Maj 2017, 22:23

Pregrade u svim vratima, kaseta, pregrada ispod i na naslonu za ruke, ispod sedišta, pregrade levo i desno u prtljažniku, onda sam okrenuo točak naopako pa i u njega može da stane štošta.
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 13024
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od Saša » 30 Maj 2017, 22:29

Jednostavnije je slikati prtljažnik i staviti ovde sliku. :D

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3397
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od kragujevac » 30 Maj 2017, 22:39

Trenutno nije, pošto bih morao da obuvam zaštitni oklop\čizmu i da na štakama odem do garaže. Ali nema problema, napravićemo i sliku :D .
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od Delija » 30 Maj 2017, 22:41

maniaxxx je napisao:A gde onda imaš tolike stvari bogati :o
Slika
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5576
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od dunx81 » 30 Maj 2017, 22:52

:-)

t

Korisnikov avatar
AleksaM
Postovi: 513
Pridružio se: 26 Okt 2015, 00:06
Garaža: VW Golf 6 1.4TSI
Lokacija: Belgrade

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od AleksaM » 30 Maj 2017, 23:56

U gepeku uvek gumene čizme i litar rakije

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8808
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od Gaginh0 » 31 Maj 2017, 00:32

U poslednje vreme sam u tripu da kupim palicu na nekom vasaru. Cisto da zlo ne cuje. Nervozan sam u poslednje vreme, istuci ce me neko...
Nesto sam razmisljam da https://www.youtube.com/watch?v=VAc_MfmjqM0
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
stefankmn
Pobednik Garaža - Kup takmičenja
Postovi: 1335
Pridružio se: 03 Feb 2015, 12:09
Garaža: VW PASSAT B8 1.6 TDI

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od stefankmn » 31 Maj 2017, 00:47

Srbija, zemlja u kojoj niko bejzbol palicu ne nosi zbog bejzbola

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12304
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od shandu90 » 31 Maj 2017, 00:53

Ja znam jednog sto je bejzbolku nosio, nije se dobro proveo tj. nije stigao da posegne za njom :kezo: Uzdam se u srecu koju je Blazo Grkovic imao pa idem goloruk ako ne daj boze zatreba. Jednom sam doziveo da je neki matori grlati hteo da se bije. Pustio sam ga da otvori vrata i tu je strasno p..karanje palo jer sam zurio, sve moguce zile su mi iskocile tad. Sa vrsnjacima i mladjom ekipom nikad problema nisam imao, matorci su kriticni u svemu. Uzasavam se neurostenika generalno.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od Xepoj87 » 31 Maj 2017, 01:12

Nemojte se zajebavati sa bejzbolkama i slicnim oruzjem, zavrsicete u zatvoru zbog cistog kurcenja.
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23306
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od Day Walker » 31 Maj 2017, 08:21

Kupite suzavac u spreju :D
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Korisnikov avatar
ljuba
Postovi: 6742
Pridružio se: 19 Sep 2013, 19:52
Garaža: X-trail
Lokacija: Amst

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od ljuba » 31 Maj 2017, 08:24

Meni se rola po prtljazniku kabl za punjanje. Inace mrzim kada nesto stoji u prtljazniku a nije pricvrsceno... Obozavam pregrade u podu i u kabini za skladistenje grickalica i ostalih vaznih stvari :) Naocare za sunce su obavezne, kao i prsluci. A imam i set za testiranje nivoa alkohola, posto relativno cesto svracam u Francusku :)

PS: Mene su zezali 10 min policajci zbog (malo veceg) srafcigera koji mi je ostao u kabini :) Bili su mrtvi ozbiljni da imam oruzije u kabini..

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3397
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Šta vam se sve nalazi u autu (u kabini i prtljažniku)?

Post od kragujevac » 31 Maj 2017, 08:45

Ja sam, kako već napisah gore, dosta dugo nosio moment-ključ u autu iz nekih manje-više "sigurnosnih" razloga. Ni sam ne znam zašto mi je došlo da to radim, ovde nikad nisam imao ni najmanji problem te vrste. Na dužim putovanjima prema Balkanu smo sve potencijalne probleme (turke/rumune/bugare koji pokušavaju da prodaju "zlatne" satove i lančiće, u novije vreme i "Iphone XX" telefone i tome slično, jer im se, zaboga, pokvario auto a nemaju para kod sebe) do sada verbalno završavali. Iz razloga sigurnosti i matorosti :D, a i zbog činjenice da putujemo sa decom smo se odavno prebacili da putujemo isključivo danju, jednostavno se tako sigurnije osećamo.
Ključ sam izbacio iz auta kada mi je jedan policajac koji mi je bio pacijent rekao da se takve stvari ipak smatraju za oružje. Ne tako da bi neko mogao da dobije krivičnu prijavu zbog toga, ali svakako tako nešto pri kontroli može da bude upadljivo i da napravi kakav-takav problem. Jedini način da se takav "alat" bez problema nosi bio bi da se stavi u prtljažnik i da bude u svojoj originalnoj kutiji. E sad, ako čovek to ispoštuje, kad dodje do frke onda mu je džabe.
Na moje pitanje kakva je situacija sa sprejom, rekao mi je da je CS gas (suzavac) zabranjen, ali da se biber-sprej toleriše jer važi kao odbrambeno sredstvo od pasa. Znam da sve moje koleginice imaju takav sprej kod sebe u džepu kad se posle druge smene vraćaju kući. Koliko mi je poznato samo jedna od njih ga je do sada upotrebila i nije imala nikakvih problema zbog toga, jer je taj koji je dobio sprej u facu i nije prijavio. :kezo:
Alternativa bi bila i Jet-sprej sa bojom. Nije agresivan kao biber a u svakom slučaju je efikasan kad ga neko dobije u lice. Još mu tako lepo oboji labrnju pa kad zoveš policiju samo im kažeš da je bilo to i to i da se sad u tom kraju neko naokolo šeta sa zelenom/roze/žutom glavom. A kao takav je jako upadljiv. :kezo:
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Odgovori