RTS - Konačna opomena pred utuženje

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Uroš S.
Postovi: 10886
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:17
Garaža: Fabia 1.0 TSI DSG | Yamaha X-Max 300 TechMax 2023. | Polar Forester
Lokacija: Blokovi

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od Uroš S. » 15 Jun 2014, 09:42

Ogi je napisao:Meni je Dusica Spasic iz jutarnjeg neopisivo lepa i sve ostalo. Praznik mi je kada je vidim ujutru.
Dobra je Dušica baš, samo je brate oblače ko babu, kad je vidim nekad smorim se. Odem da gledam Ancient Aliens na History-ju.

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od Velja » 15 Jun 2014, 10:40

Ogi je napisao:
ikac2000 je napisao:
Ogi je napisao:Meni je Dusica Spasic iz jutarnjeg neopisivo lepa i sve ostalo. Praznik mi je kada je vidim ujutru.
Nisi valjda ozbiljan? Mnigo se ona pravi fina.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Majke mi. :) Predivna je. Boginja. I nije za sapunjanje macora fazon, vise je da je gledas, mazis, pazis fazon. :oops:
Ogi, nepopravljiv si romantik :kezo:

No, šta mislite o kontraverznoj Lidiji? Oko nje se lome koplja, mišljenja su sasvim suprotstavljena. Ja ne znam, nisam pametan :zbunjen:
http://www.youtube.com/watch?v=7ltM8MaPl6wmada, hmm...

Korisnikov avatar
nuk
Postovi: 7607
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:49
Garaža: Renault Espace 2.0dCi
Lokacija: Ns
Kontakt:

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od nuk » 15 Jun 2014, 10:51

Mislim da je moguće da ima pišu

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od Velja » 15 Jun 2014, 11:07

Moguće, moguće... Kod nje je svaka opcija u igri :think:
Uostalom, niko nije savršen :kezo:

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10399
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od sebekkg » 15 Jun 2014, 12:57

Velja je napisao:
No, šta mislite o kontraverznoj Lidiji? Oko nje se lome koplja, mišljenja su sasvim suprotstavljena. Ja ne znam, nisam pametan :zbunjen:
http://www.youtube.com/watch?v=7ltM8MaPl6wmada, hmm...
Sta se pise o njoj?

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
Slika

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od Ogi » 15 Jun 2014, 13:18

A sta mislite o Oliveri Jovicevic, kapiram da se starija populacija veoma lozi na nju a mene tako nervira zato sto je sva nabudzena, usne naopucene, mislim da ima silikone u usnama, glumi neku ribu, sva je kao opasna, zajebana... jako me nervira ali bi je trebalo isamarati pisom da se smiri malo !

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od Velja » 15 Jun 2014, 13:33

Da, da...trebalo bi :mrgreen:
sebekkg je napisao:
Velja je napisao:
No, šta mislite o kontraverznoj Lidiji? Oko nje se lome koplja, mišljenja su sasvim suprotstavljena. Ja ne znam, nisam pametan :zbunjen:
Sta se pise o njoj?
Ne piše se ništa, samo prazne priče :)

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od starac vujadin » 15 Jun 2014, 14:05

Ogi je napisao:
ikac2000 je napisao:
Ogi je napisao:Meni je Dusica Spasic iz jutarnjeg neopisivo lepa i sve ostalo. Praznik mi je kada je vidim ujutru.
Nisi valjda ozbiljan? Mnigo se ona pravi fina.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Majke mi. :) Predivna je. Boginja. I nije za sapunjanje macora fazon, vise je da je gledas, mazis, pazis fazon. :oops:
Demarkus Nelson ne misli tako ;)

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od Ogi » 15 Jun 2014, 14:15

Sta ?? :o Nemoj sada da mi srusis sneska...

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od starac vujadin » 15 Jun 2014, 14:27

Jbg, ga, ali tako je...Inače sem face nije ništa naročito, ima debele noge i spušteno dupe...

A Oliveru Jovićević znam dok je raduila u Novostima i Telegrafu. Tada ju je muž ostavio, pa je stalno kukala nad svojom zlehudom sudbinom i mrzela muški rod i što je samohrana majka. Da li se sada nešto promenilo, ne znam. Nadam se da se malo odobrovoljila u životu.
Poslednja izmena od starac vujadin u 15 Jun 2014, 14:28, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10399
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od sebekkg » 15 Jun 2014, 14:27

Ogi je napisao:A sta mislite o Oliveri Jovicevic, kapiram da se starija populacija veoma lozi na nju a mene tako nervira zato sto je sva nabudzena, usne naopucene, mislim da ima silikone u usnama, glumi neku ribu, sva je kao opasna, zajebana... jako me nervira ali bi je trebalo isamarati pisom da se smiri malo !
Plastikanerka totalna. Sve joj vestacko. Zategla isekla ispeglala sta moze. Razumem da zene njenih godina pocinju da vise ali to se radi sa merom. Ja sam se odusevio kad sam video tanju boskovic. Baba je ali se nosi odlicno. To je primer koji trebaju da slede.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
Slika

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od nikaragva » 15 Jun 2014, 15:03

starac vujadin je napisao:Jbg, ga, ali tako je...Inače sem face nije ništa naročito, ima debele noge i spušteno dupe...

A Oliveru Jovićević znam dok je raduila u Novostima i Telegrafu. Tada ju je muž ostavio, pa je stalno kukala nad svojom zlehudom sudbinom i mrzela muški rod i što je samohrana majka. Da li se sada nešto promenilo, ne znam. Nadam se da se malo odobrovoljila u životu.
Bavis se novinarstvom? :)

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od starac vujadin » 15 Jun 2014, 15:28

Nekada bio, ali sam u kontaktu sa novinarima među kojima imam prijatelje...završio sam FPN. Jovićevićka je 2-3 godine mlađa od mene.

ljubitelj
Postovi: 10590
Pridružio se: 10 Sep 2012, 21:16
Lokacija: Beograd

Re: Одг: RTS - Konačna opomena pred utuženje

Post od ljubitelj » 16 Jun 2014, 15:51

Saša je napisao:Neka ostave samo emisionu tehniku da održavaju te releje i repetitore da drugi mogu da rade i to je to.

TT
RTS nema nikakvu emisionu tehniku, predajnike, releje niti bilo sta.
Sve sto se emituje javno preko licenci ide preko JP Emisiona tehnika i veze koje je zasebno drzavno preduzece cija je uloga da bude provajder svim javnim servisima, kojih Srbija ima trenutno 4 odnosno 7 ako se odvojeno racunaju 2 RTS i 2 RTV programa.

To se vec placa iz poreskih prihoda gradjana odnosno iz budzeta.

RTS uopste nije ni registrovan kao javni servis, to je preduzece komercijalne prirode koje ima u svom sastavu ugostiteljsku delatnost, turizam, transport, proizvodnju nosaca zvuka, marketinsku agenciju i jos dosta toga, jedno 30tak delatnosti je ono cime se bave.

Pri cemu, ne postoji zavrsni racun poslovanja, ne vrsi se revizija od strane drzavne revizije, plate i honorari se isplacuju tajno bez ikakve kontrole bilo koga van RTSa, niko od zaposlenih u RTSu nije se zaposlio (formalnog naziva, nakon preregistracije) u javnom servisu preko javnog konkursa.

Ne postoji prakticno nijedan element koji bi omogucio klasifikovanje necega sto sebe zove RTS u javni servis koji je vlasnistvo svih gradjana.

RTS je ostatak muzejskog sistema samoupravljanja gde oni trose (i traze) novac prema potrebama/ zeljama a stvaraju/ proizvode program kao robu-uslugu kako se sami sa sobom dogovore da zele (ako zele, kada i sta).

Sa blizu 8.000 (nezvanicni spisak) na platnom spisku efekti rada su porazajavuci.

Nuzno je neophodan grcki scenario, gde je ista takva bulumenta godinama maltretirala drzavu i gradjane i na slican nametala "pretplatu". (ne nisu nasi izmislili pretplatu preko strujomera).

Odgovori