Banke - odabir, utisci...

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
BigMazzy
Postovi: 1638
Pridružio se: 03 Feb 2019, 10:10
Birthday

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od BigMazzy » 11 Maj 2022, 11:10

Нова интезина моби апликација је скроз ОК, ја јој нисам нашао замерку нит ми је правила проблеме до сад. Прешао сам на њу чим се појавила .

Sent from my DN2103 using Tapatalk


Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10387
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od sebekkg » 12 Maj 2022, 17:37

Stigla nadogradnja stare aplikacije na play store. Kontam da su ubacili neki deo vezan za gašenje stare i prelazak na novu apk pa ne bih da probam.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Slika

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21084
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od nidza » 13 Maj 2022, 09:06

Bolje iskoristi staru da izgenerišeš pristup novoj i skloni je. Bolja je nova, i web portal, i telefonska aplikacija. Za portal se koristi dvofaktorska autorizacija kroz aplikaciju na telefonu i to sve je sad preležalo dečje bolesti i radi dobro - bar ja sam potpuno zadovoljan. Lakše je pokrivati kartice, imati tačne preglede potrošnje, itd.

Korisnikov avatar
zdushan
Postovi: 1638
Pridružio se: 12 Jan 2013, 13:02
Garaža: Škoda Superb 2.0 TDI 4x4
Lokacija: Beograd

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od zdushan » 13 Maj 2022, 21:43

Kako doći do mtokena na novoj app intese?
Moram da se jebavam sa bankom ili?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Kabal
Postovi: 2885
Pridružio se: 05 Avg 2015, 10:01
Garaža: Volvo XC60 D5 AWD
Lokacija: Novi Sad

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od Kabal » 13 Maj 2022, 22:05

Mislim da ides na pocetku aplikacije #withkey opcija

Sent from my SM-S908B using Tapatalk


Korisnikov avatar
zdushan
Postovi: 1638
Pridružio se: 12 Jan 2013, 13:02
Garaža: Škoda Superb 2.0 TDI 4x4
Lokacija: Beograd

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od zdushan » 13 Maj 2022, 23:25

Nisam to dobio kao ponuđeno..
Imam i staru app, sa M tokinom.
Ovde mi ne daje opciji, iscackao sam sve..
Budalstina..

Sent from my SM-A715F using Tapatalk



ftj
Postovi: 13028
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od ftj » 13 Maj 2022, 23:38

Jesi je instalirao nekad ranije? Ako jesi, moras da ides ono clear data i cache inace neces moci ponovo(ako si na androidu).

Korisnikov avatar
zdushan
Postovi: 1638
Pridružio se: 12 Jan 2013, 13:02
Garaža: Škoda Superb 2.0 TDI 4x4
Lokacija: Beograd

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od zdushan » 14 Maj 2022, 00:38

Instalirao sam novu app uspešno. Kao I staru pre x godina. Sve fercera sem što ne mogu da aktiviram taj mtoken.
Moraću da svratim u neku poslovnice očigledno...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


ftj
Postovi: 13028
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od ftj » 14 Maj 2022, 08:30

Probaj prvo samo da zoves banku telefonom. Kolko se secam mtoken je vezan za staru aplikaciju.

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21084
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od nidza » 14 Maj 2022, 08:56

Uloguj se sa withkey i kad sve prošljaka, ne koristi više staru aplikaciju.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14181
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od pedja » 14 Maj 2022, 09:04

Instalirao sam novu aplikaciju. Utiske ću možda izneti kada je budem duže koristio.

Ako ništa, bar piše koja mi je matična ekspozitura i gde primam kartice. Po kontakt centru i ekspoziturama, nemaju pojma gde mi stižu kartice (kažu da tu informaciju nemaju), a i info o matičnoj ekspozituri im je netačan.

Matična ekspozitura (po aplikaciji) mi je u Bulevaru, u nju uđoh dva-tri puta u životu. Pri čemu, nijedna od tih posets nije bila sa temom prebacivanja "matičnosti". Nemam ideju kako sam završio tamo.

Kroz aplikaciju sam prebacio tamo gde treba da bude i za šta sam pisao zahtev više puta u prvoj matičnoj, kao i u željenoj matičnoj, pa putem kontakt centra, ali očigledno bez efekta. Dakle, ako ovo prevacivanje uspe, aplikacija je najbolji deo Banca Intesa :D


TapaT


lami
Postovi: 3267
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od lami » 14 Maj 2022, 09:09

Ovo sto Nidza kaze, nije preporuka, vec ako se ulogujes u staru, moras da reaktiviras novu aplikaciju. Znaci ne kliktati vise na staru.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 13026
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od Saša » 14 Maj 2022, 09:37

pedja je napisao:Instalirao sam novu aplikaciju. Utiske ću možda izneti kada je budem duže koristio.

Ako ništa, bar piše koja mi je matična ekspozitura i gde primam kartice. Po kontakt centru i ekspoziturama, nemaju pojma gde mi stižu kartice (kažu da tu informaciju nemaju), a i info o matičnoj ekspozituri im je netačan.

Matična ekspozitura (po aplikaciji) mi je u Bulevaru, u nju uđoh dva-tri puta u životu. Pri čemu, nijedna od tih posets nije bila sa temom prebacivanja "matičnosti". Nemam ideju kako sam završio tamo.

Kroz aplikaciju sam prebacio tamo gde treba da bude i za šta sam pisao zahtev više puta u prvoj matičnoj, kao i u željenoj matičnoj, pa putem kontakt centra, ali očigledno bez efekta. Dakle, ako ovo prevacivanje uspe, aplikacija je najbolji deo Banca Intesa :D


TapaT

Svaka čast za ovaj post, zahvaljujući njemu prebaco sam upravo na u ekspozituru koja mi najviše odgovara, ranije je primarna bila na Bulevaru Oslobođenja kod Futoške a tamo je uvek katastrofa od gužve, problem za parkirati… Sada mi je banka na 5 min peške. Nisam imao pojma da je i ovo sada moguće ovako lako podesiti. Stvarno im je odlična aplikacija. Stižu i obaveštenja o plaćanjima, sve je odlično.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21084
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od nidza » 14 Maj 2022, 10:04

pedja je napisao:
14 Maj 2022, 09:04
. Dakle, ako ovo prevacivanje uspe, aplikacija je najbolji deo Banca Intesa :D


TapaT
Ima više dobrih strana. Ja sam zimus prebacio pare nekoj ženi u Grčku, swift iban, za rezervaciju smeštaja. Tri klika kao da bilo kome prebacuješ kintu unutar zemlje. Još kad bi slali kartice na kućnu adresu, ne bi me ekspozitura videla nikad.

Korisnikov avatar
Dare4x4
Postovi: 3153
Pridružio se: 22 Avg 2014, 17:00

Re: Banke - odabir, utisci...

Post od Dare4x4 » 01 Jun 2022, 13:59

Drugari, koja je trenutno najbolja banka da se imaju računi i prima zarada?
Koristim OTP već 13 godina i sve je bilo ok do pre neki dan kada sam saznao da mi neće izdati novu Visu Virtual koja ističe. Sad mi za istu cenu paketa faktički uskraćuju plaćanja karticom na netu, jer bih morao da plaćam Mastercardom koji je vezan za glavni račun i gde su sve pare dostupne. To mi se ne sviđa ni malo, tim pre jer su mi skrenuli pažnju da to koristim na svoju odgovornost. Ranije sam ovu Visu dopunjavao neposredno pre uplate i stalno je na njoj bilo nula dinara, pa nije ni mogla da se zloupotrebi. Osim toga, poskupele su i provizije za plaćanje e-bankom, pa razmišljam o promeni banke.
Potrebe su:
-dinarski račun
-devizni račun
-mastercard za svakodnevna plaćanja na pos terminalima
-neka kartica za internet plaćanja koja bi radila slično kao Visa Virtual
-mobilna aplikacija, može i ebank
-što niže provizije i održavanje.

Koja bi bila najpovoljnija banka trenutno, a da ispunjava ovo gore?

Odgovori