Preporuke za sve i svašta

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8056
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Preporuke za sve i svašta

Post od OMP » 08 Apr 2024, 19:51

Kako mislis predifinisano? kod mene ima isto 6 brzina podesavanja na onom tockicu valjda isto kao i na ovoj posto vidim da je sve to manje vise ista fora i jako slicno izgledaju

moja je ovakva....

Slika

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10407
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Preporuke za sve i svašta

Post od sebekkg » 08 Apr 2024, 20:59

Da li je onaj točkić sa 6 brzina ali i da izmedju brzina može da se stavi npr?

Sent from my SM-S928B using Tapatalk

Slika

Masinac
Postovi: 133
Pridružio se: 15 Feb 2019, 15:59

Re: Preporuke za sve i svašta

Post od Masinac » 08 Apr 2024, 21:37

@OMP šta koristiš od pasti, vune/sunđera, imaš neku preporuku? Gde ih kupuješ? Predpostavljam da Womax nije neki kvalitet?

Da li se polirati može napolju ili je garaža neophodna? YT-bere što gledam svi imaju profi prostor sa profi svetlima a ja nemam nista od toga pa ni prostor.

Sent using Tapatalk




Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8056
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Preporuke za sve i svašta

Post od OMP » 08 Apr 2024, 22:14

Tockic nije na klik sto bi se reklo, tako da stelujes kako ti odgovara tj ima i medju brzina

Paste u zadnje vreme samo 3M koristim, sundjeri 3M , Mipa, Shine Mate je nesto sto imam i koristim neko vreme, womax nisam probao sem onih malih koje stavljam na pad za busilicu.

Ja poliram naplju kad vreme dozvoljava, garaza mi nije velika pa tamo samo za nuzdu i kad je hladno, naravno u hladovini napolju, ja se ne bavim ovim poslom vec samo radim automobile koje prodajem pa onda mogu da radim kad mi odgovara a kad bih radio za novac onda bih morao da imam garazu jer garaza je prava stvar sto zbog toga sto uvek mozes da radis, nocu, zimi, leti, kisa, sunce, sto zbog osvetljenja koje mozes da napravis kako zelis a koje je bitno i bolje se radi tj vidi pod vestackim svetlom nego napolju na dnevnom.

Odgovori