Corona virus

Razne teme, pitanja, iskustva
Zaključana tema
NeLePFC
Postovi: 60
Pridružio se: 01 Mar 2020, 15:47

Re: Corona virus

Post od NeLePFC » 08 Apr 2020, 23:36

Na ovome bi mu pozavideo i brat Kim Dzong :mangup:

Korisnikov avatar
steva_anya
Postovi: 5456
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:29
Garaža: Honda Civic 1.8 Sport 2011
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od steva_anya » 08 Apr 2020, 23:38

Ako je ovo stvarno istina - zelim mu uspesan i brz oporavak.

Ali znajuci na sta je sve spreman i koliko mu je rejting pao, ne bi me iznenadilo je ovo planirano tj smisljeno ...
stomatologija na drugaciji nacin: tomorrow tooth
https://www.facebook.com/LegeArtisDrKopanja

Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7023
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Corona virus

Post od DukeNS » 09 Apr 2020, 00:24

Ja sam predvidjao da ce se licno on zaraziti, ali su scenaristi odigrali pametnije... :mrgreen:


markoue je napisao:
08 Apr 2020, 19:30
http://rs.n1info.com/Vesti/a586997/Kon- ... cdgz9UQJKc

"Picka, to je polni organ, a pizda, to je karakterna osobina"- Rade Serbedzija, Variola Vera.



Uh kako sam popizdeo slusajuci ovu pudlicu Dariju! Nakon ovoga je otisla masuci repom kod svog neuroticnog gazde, a on se udostojio i nezno ju pogladio. :besan:



Sto se celokupne situacije tice, jebu nas, pa rasturaju. Danas mi drugar u nekoj prepisci kaze - "neka, ako ovako nastave, nece uzeti vise od 25% na izborima". Samo sam se slatko (a zaparavo gorko) nasmejao...

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od Vladapetr » 09 Apr 2020, 00:41

Pitanje je šta će biti posle ovoga.
Prvo što će sigurno biti potresa medju zaposlenima jer će veliki broj firmi nastradati u ovoj krizi.
Osim toga, propagandnoj mašineriji će biti zadat ozbiljan udarac. Može on u Nišu da kenja kako je u BG ili Vojvodini, koliki je BDP i koliko smo skočili na kojoj listi. Medjutim, kad danonoćno pričaju kako sistem funkcioniše, da se zaraženi brzo dijagnostikuju i leče a medicinari imaju zaštitnu opremu - a bukvalno svako od nas će imati u neposrednoj okolini dokaz da nije tako, kula laži bi mogla ozbiljno da se poljulja.

Ženin ujak je juče umro od korone. 7 dana je imao sve simptome i mučio se, 3 puta odlazio kod lekara da bi ga vratili kući. Kad su ga napokon hospitalizovali, nije mu bilo spasa. U dijagnozi kao uzrok stoji da je imao problema sa bubrezima i pritiskom, što je besmislica ali dovoljna da ne ulazi u zapisnik.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7023
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Corona virus

Post od DukeNS » 09 Apr 2020, 01:19

Zao mi je za rodjaka.


Popece se on narodu na kurac, ali mu vlast uzdrmana nece biti. Za to se pobrinuo tutkanjem nekoliko crvenih penzionerima, kao i nediranju zaposlenih u drzavnim preduzecima. A oni su im sa familijama gro birackog tela. Kolika god kriza bila (a korona mu je, uzgred, sjajan izgovor za bilo kakvu situaciju u buducnosti), on ce se zaduzivati koliko god da treba, samo da ih namiri. Drugo, mediji ostaju pod njegovom kontrolom i to mu je dovoljno da omadjija ovaj polupismeni deo stanovnistva. Sve u svemu, moze izgubiti par procenata maksimum. Jedino sto bi moglo da ga malo uzdrma je pojava nekog u opoziciji ko bi mogao da protrese apstinentski deo stanovnistva, pa da na talasu velike izlaznosti njegov procenat sklizne. To bi bio idealan scenario, jer sam ubedjen da bi posle ovog cirkusa ogroman broj ljudi ponesen gnevom izasao na izbore. Ali malo verovatan...

Korisnikov avatar
Woodoo
Postovi: 2339
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:12
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od Woodoo » 09 Apr 2020, 03:44

Ekonomska situacija posle Korone će mu doći glave, iz istog razloga su pali i prethodni. On nijednom tokom svoje vladavine nije imao period svetske ekonomske krize. Plus su dosta loših odluka imali tokom pandemije i svaki naredni potez je bio popravka greške koju su prethodno napravili. Činjenica je da narod ima kratku pamet ali ne bih taj narod ovaj put baš toliko potcenjivao. Videćemo i da li će opozicija da promeni odluku o bojkotu...

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6231
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Corona virus

Post od Heineken » 09 Apr 2020, 04:12

Koja opozicija? Vi se jos lozite na ovu sadasnju "opoziciju" :kezo:

Treba samo nesto novo da se pojavi i ovaj govnar je istorija. Gledam ove kod mene stranacke ljude, svi prisilno volontiraju pa kukaju . Mada sto se mene tice i treba da ih jebu i to jos zesce , sami su pristali na to.

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45621
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Corona virus

Post od Geza » 09 Apr 2020, 07:46

Komšijsko kecanje, kao dodatak na domaće.
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2172945
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
Martin
Postovi: 2857
Pridružio se: 13 Jan 2012, 17:38
Garaža: 2021 Dacia Logan Comfort Eco-G
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: Corona virus

Post od Martin » 09 Apr 2020, 09:03

Tekst je ok, nije kecanje uopšte. ;)


Hrvati su sprovodili mere bezbednosti uveliko, dok su kod nas slali ljude u Milano jer najsmešniji virus.

Korisnikov avatar
YUgisa
Postovi: 706
Pridružio se: 29 Jan 2014, 18:52
Garaža: Yugo 1.1EFI
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Corona virus

Post od YUgisa » 09 Apr 2020, 09:36

Bas bode malo podatak da smo podbacili sa sprecavanjem broja zarazenih posto koliko mi se cini da je odnos broja zarazenih i ukupan broj stanovnika prakticno isti, mozda i nesto manji u Srbiji. A ako se nevaram mi smo tranzitnija drzava od Hrvatske.
Being second is to be the first of the ones who loose...

Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7023
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Corona virus

Post od DukeNS » 09 Apr 2020, 09:53

Woodoo je napisao:
09 Apr 2020, 03:44
Ekonomska situacija posle Korone će mu doći glave, iz istog razloga su pali i prethodni. On nijednom tokom svoje vladavine nije imao period svetske ekonomske krize. Plus su dosta loših odluka imali tokom pandemije i svaki naredni potez je bio popravka greške koju su prethodno napravili. Činjenica je da narod ima kratku pamet ali ne bih taj narod ovaj put baš toliko potcenjivao. Videćemo i da li će opozicija da promeni odluku o bojkotu...

Mislim da se varas za ekonomiju. Em je dokazano da se moze pregurati sa pozicije vlasti i mnogo gora ek. situacija (Sloba), em ovaj ima pristup svetskom trzistu kapitala i nece se libiti da prezaduzi zemlju kako bi dosao do potrebnih sredstava, a samim tim i sebi kupio socijalni mir.


p.s. Psihopata prvo nije otisao u izolaciju nakon boravka u stranoj zemlji, a verovatno nece ni sad zbog kontakta sa zarazenom osobom. A nas zakljucava kao stoku. Jebem ti mater!!!

Ralee
Postovi: 3478
Pridružio se: 13 Jan 2015, 22:09

Re: Corona virus

Post od Ralee » 09 Apr 2020, 10:14


steva_anya je napisao:Ako je ovo stvarno istina - zelim mu uspesan i brz oporavak.

Ali znajuci na sta je sve spreman i koliko mu je rejting pao, ne bi me iznenadilo je ovo planirano tj smisljeno ...
Istina je.

Luki-SB
Banned
Postovi: 129
Pridružio se: 09 Jan 2019, 15:58

Re: Corona virus

Post od Luki-SB » 09 Apr 2020, 11:14

Ovaj je trebao jos pre pet godina da leti sa vlasti,ali ne mozes povezani su u sitna creva,ima svoje poslusnike u svakoj opstini,svakoj drzavnoj instituciji,u mom mestu ima par propalih privatnika koji su uspeli uz pomoc SNS da procvetaju i sada imaju uspesne firme otvorili hotele,sve poslove oni dobijaju na lokalu.

Korisnikov avatar
DasAuto
Postovi: 1672
Pridružio se: 16 Sep 2015, 15:05
Lokacija: swe

Re: Corona virus

Post od DasAuto » 09 Apr 2020, 11:38



Hocel biti govor vulina :) I Turski zastava haha

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11390
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od starac vujadin » 09 Apr 2020, 13:13

Geza je napisao:Komšijsko kecanje, kao dodatak na domaće.
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2172945
Vidi se po stilu i energiji da nije pisano tamo, nego ovde. Samo ne znam da li je Daša ili Nađa...

ŠTo se tiče Vučića, rejting mu pada i to ga nervira. Nervira on i potpuno apolitične osobe i one koji poštuju državu, nezavisno od vlasti. No, nezavisno od toga ima jedno staro (pretežno) pravilo da se posle ratova i velikih katastrofa gubi vlast čak i ako ste iz toga uspešno izašli. Jednostavno, ljudi se užele promene i zasite čak i pobednika. Druga je stvar da li ćemo umeti to što brže da iskoristimo.

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk




Zaključana tema