Corona virus

Razne teme, pitanja, iskustva
Zaključana tema
Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od starac vujadin » 08 Jul 2020, 15:34

Slab je, slab...reterira opet. Precenio se. Pošto on voli šah i voli da postupa u životu prema šahovskim postulatima sada je "izgubio tempo".

Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Corona virus

Post od Pulp Fiction » 08 Jul 2020, 15:38

Da, razočarao sam se... Više volim ljude koji gaze do kraja svoje, a ovaj samo nešto vrda i procenjuje pfff

Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 13038
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Corona virus

Post od Saša » 08 Jul 2020, 16:34

Usr'o se, prosto rečeno. Ovakvi protesti treba da budu jedno nedelju-dve dana, ne više, ali svako veče i u više gradova, ne treba 5 miliona, dovoljno je i po 5.000, da se dobro iznuri policija i "služba" (pa i po cenu da se svi zarazimo Coronom) a onda kula karata kreće da se ruši odozdo.

TT


ftj
Postovi: 13036
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od ftj » 08 Jul 2020, 16:39

Ja bih rekao da on nije ni nameravao da uvede policijski cas nego je hteo malo da skine sutra odgovornost sa sebe, kao eto ja sam hteo al nisu mi dali, nemojte sad mene kriviti za ovakvo stanje u bolnicama. U tom potezu nije racunao na toliki bes naroda i otud sinocnja situacija. Ja sam prvi sinoc popizdeo i bio u fazonu da nema teorije da ispostujem policijski cas. Naravno sad kad je objavljeno da nema policijskog casa, ne postoji teoretska sansa da vise budu neredi kao sinoc, tim pre sto ce policija biti pripremljenija.

Inace ne vidim da je bilo nesto preterane upotrebe sile nego inace u poredjenju sa protestima 90ih, paljenje dzamije, onih par gej parada, ako se uzme u obzir da policajci stoje u mestu i primaju kamenice, tu ne postoji nijedan drugi nacin da se ta situacija resi nego da se ide na razbijanje mase suzavcem i pendrecenjem. Ne znam da li ste nekada bili na takvim 'protestima' gde lete kamenice ali mnogo je zajebana situacija jer oni iz pozadine gadjaju a ovi sto su u prvim redovima i biju se sa pandurima rizikuju i pendrek i kamen u glavu a pandur kolko god bio zasticen nije mu svejedno kad treba da primi kamen. Najgroznije su mi bile scene onih pandura u civilu koji su na kvarno izdvajali ljude iz mase i onda ih onako ulicarski tukli i lupali samare, pritom oni nisu ti koji su morali da piju kamenice. Ovi panduri danas rade za platu, a 90ih su to masovno bili policajci iz ratom zahvacenih teritorija koji su imali mnogo veci motiv i mnogo su vise tukli.

Korisnikov avatar
schonenk
Postovi: 1868
Pridružio se: 17 Jan 2014, 15:56
Garaža: honda civic ep3, honda civic ek3
Lokacija: beograd

Re: Corona virus

Post od schonenk » 08 Jul 2020, 17:06

I ja se slazem da sinoc nije bilo nasilno kao 90tih. Ko se seca snimaka studija B kako mlate ispred beogradjanke. Jedini problem je sto je proslo dve decenije i mislili smo da se ono vise nece ponoviti da nekom mlati one koji ne mogu da se brane.

Policajci u nike airmax su definitivno novi detalj, cisto da nas uvere da je granica izmedju podzemlja i vlasti previse tanka

Korisnikov avatar
McGruja
Site Admin
Postovi: 13409
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:48
Garaža: Suzuki Vitara 1.6 16v AT

Re: Corona virus

Post od McGruja » 08 Jul 2020, 17:21

Ista ekipa je sa druge strane, zašto bi sad bilo drugačije

A170T
Postovi: 2132
Pridružio se: 30 Jun 2013, 13:47

Re: Corona virus

Post od A170T » 08 Jul 2020, 17:25

Isti huligani, samo sa znackama :)

Послато са MI 9 помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10392
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Corona virus

Post od sebekkg » 08 Jul 2020, 17:38

premotajte na deo kada dolaze takvi u maksericama.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Slika

Korisnikov avatar
antivenom
Banned
Postovi: 541
Pridružio se: 18 Mar 2019, 13:06

Re: Corona virus

Post od antivenom » 08 Jul 2020, 19:19

schonenk je napisao:I ja se slazem da sinoc nije bilo nasilno kao 90tih. Ko se seca snimaka studija B kako mlate ispred beogradjanke. Jedini problem je sto je proslo dve decenije i mislili smo da se ono vise nece ponoviti da nekom mlati one koji ne mogu da se brane.

Policajci u nike airmax su definitivno novi detalj, cisto da nas uvere da je granica izmedju podzemlja i vlasti previse tanka
Vidi, ne volim ove ni malo, ali seti se kako su izgledali oni koji su hapsili Milosevica u vili Mir.
Isto maxerice, trenerke, fantomke.
Ajmo da budemo posteni sve su to OSL u civilu da se razumemo to je sve po zakonu.
I nije problem da OSL bude u civilu ali je duzan da se legitimise pre bilo kakvog sluzbenog postupanja.

Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Corona virus

Post od Pulp Fiction » 08 Jul 2020, 19:53

http://rs.n1info.com/Vesti/a617802/Grup ... ovica.html

hahaha o jebem ti ljude, udari ga fotograf ladno i pobeže ko sisa..strašno. Al što njega pa je l' on nije opozicija ili su samo opozicija oni bojkotaši?
Inače kod mene po fb likovi koji idu na ovo su uglavnom desni, ''ne damo Kosovo'', ''artemijevci'', ''antikovidaši''...Sad da li je to generalna populacija ne znam? Ali ako su tu Levijatanci što kaze Sergej, onda je sve jasno. Predstava, ali kontrolisana.
Služba, kako dobro radi!

Korisnikov avatar
antivenom
Banned
Postovi: 541
Pridružio se: 18 Mar 2019, 13:06

Re: Corona virus

Post od antivenom » 08 Jul 2020, 19:59


Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od starac vujadin » 08 Jul 2020, 20:01

ftj je napisao:
08 Jul 2020, 16:39
Ja bih rekao da on nije ni nameravao da uvede policijski cas nego je hteo malo da skine sutra odgovornost sa sebe, kao eto ja sam hteo al nisu mi dali, nemojte sad mene kriviti za ovakvo stanje u bolnicama. U tom potezu nije racunao na toliki bes naroda i otud sinocnja situacija. Ja sam prvi sinoc popizdeo i bio u fazonu da nema teorije da ispostujem policijski cas. Naravno sad kad je objavljeno da nema policijskog casa, ne postoji teoretska sansa da vise budu neredi kao sinoc, tim pre sto ce policija biti pripremljenija.

Inace ne vidim da je bilo nesto preterane upotrebe sile nego inace u poredjenju sa protestima 90ih, paljenje dzamije, onih par gej parada, ako se uzme u obzir da policajci stoje u mestu i primaju kamenice, tu ne postoji nijedan drugi nacin da se ta situacija resi nego da se ide na razbijanje mase suzavcem i pendrecenjem. Ne znam da li ste nekada bili na takvim 'protestima' gde lete kamenice ali mnogo je zajebana situacija jer oni iz pozadine gadjaju a ovi sto su u prvim redovima i biju se sa pandurima rizikuju i pendrek i kamen u glavu a pandur kolko god bio zasticen nije mu svejedno kad treba da primi kamen. Najgroznije su mi bile scene onih pandura u civilu koji su na kvarno izdvajali ljude iz mase i onda ih onako ulicarski tukli i lupali samare, pritom oni nisu ti koji su morali da piju kamenice. Ovi panduri danas rade za platu, a 90ih su to masovno bili policajci iz ratom zahvacenih teritorija koji su imali mnogo veci motiv i mnogo su vise tukli.
Koliko si ti godina imao 90-ih, pa tako iskusno znaš odakle su bili policajci, koji su im bili motivi i kako i koliko su tukli onomad?

ftj
Postovi: 13036
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od ftj » 08 Jul 2020, 20:04

Jel bilo tako ili nije?

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6242
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Corona virus

Post od Heineken » 08 Jul 2020, 20:05

antivenom je napisao:
08 Jul 2020, 19:59
Evo sad isprebijase i Djilasa.


https://www.kurir.rs/vesti/politika/349 ... -kaisevima
Neka tako i treba. Samo nadam se da nije opet neka podmetacina vec da ih je stvarno neko obican ispizdio..

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od starac vujadin » 08 Jul 2020, 20:12

ftj je napisao:
08 Jul 2020, 20:04
Jel bilo tako ili nije?
Nije bilo. Nego, koliko si imao godina? Ja sam tada bio u 20-im, a ti dosta mlađi od mene.

Zaključana tema