Mobilne telekomunikacije

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od Xepoj87 » 18 Dec 2019, 08:49

Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
carov2
Postovi: 4176
Pridružio se: 23 Apr 2012, 20:24
Garaža: Audi A4
Lokacija: Pirot, Kladovo
Kontakt:

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od carov2 » 23 Dec 2019, 16:03

Danas mi je stigao bežični punjač za suprugu.
Lepo izgleda, kombinacija aluminijuma i kože.

Slika

Slika

Slika

Slika

lami
Postovi: 3274
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od lami » 23 Dec 2019, 16:29

Da se neko ne zezne, deluje na prvi pogled ono.sto salteruse imaju za kvasenje prstiju kad broje novac
Zanimljivo deluje, quick charger ili obican

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12317
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od shandu90 » 23 Dec 2019, 17:17

Bas je lep, kolko soldi si istresao za to cudo?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


Korisnikov avatar
carov2
Postovi: 4176
Pridružio se: 23 Apr 2012, 20:24
Garaža: Audi A4
Lokacija: Pirot, Kladovo
Kontakt:

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od carov2 » 23 Dec 2019, 18:03

Ma kakav fast charging, to je štetno. 😁
Ovo je modni brend, to im nije bilo bitno... 😊
Uzeo sam ga sa mobilefun.uk web sajta, bio je neki dobar popust, oko 60% čini mi se, tako da je cena bila 20 funti.

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12317
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od shandu90 » 27 Dec 2019, 23:45

Fino. Ponovio sam se i ja makinom. Ip8 space grey u mts. Ocekivano dobra makina sa neverovatno imbecilnom aktivacijom apple id naloga. Usta ih bolela zbog toga. Hteo sam da razbijem telefon, iskreno, strasno sam odlepio posto mi je pola dana trebalo da namestim posle 1000 pokusaja i popusaja...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 13039
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od Saša » 28 Dec 2019, 09:55

Šta ti to treba u životu? A ja odbio iPhone na poklon (najnoviji model) za 10 godina u firmi. :D

TT


Kabal
Postovi: 2887
Pridružio se: 05 Avg 2015, 10:01
Garaža: Volvo XC60 D5 AWD
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od Kabal » 28 Dec 2019, 10:01

Poklonu se u zube ne gleda :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk


Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14192
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od pedja » 28 Dec 2019, 10:16

Možda je pitanje ideologije, a ne samog poklona.

T-T


Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12317
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od shandu90 » 28 Dec 2019, 10:24

Saša je napisao:Šta ti to treba u životu? A ja odbio iPhone na poklon (najnoviji model) za 10 godina u firmi. :D

TT
Sto? Dobri su to telefoni. Kvalitet izrade im je vrhunski, a sistem nije nikakav bauk u odnosu na android. Za moje potrebe je vise nego odlican. Birao sam pre svega uredjaj koji cu da koristim godinama, a ne da krene da mi brljavi posle 2 godine i da vise nije aktuelan, da ne mogu da ga azuriram. Ja sam sa 3gs uskocio u android svet. Kakvi su bili prvi androidi u odnosu na iphone, pa kao da si seo iz S klase u Golf i vices dobar je.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ralee
Postovi: 3480
Pridružio se: 13 Jan 2015, 22:09

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od Ralee » 28 Dec 2019, 10:46

Ja uzeo rn8p, cisto iz dosade promenio, da vidim kakav je to hype oko tih xiaomi-ja.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk


Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 13039
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od Saša » 28 Dec 2019, 12:32

shandu90 je napisao:
28 Dec 2019, 10:24
Sto? Dobri su to telefoni. Kvalitet izrade im je vrhunski, a sistem nije nikakav bauk u odnosu na android. Za moje potrebe je vise nego odlican. Birao sam pre svega uredjaj koji cu da koristim godinama, a ne da krene da mi brljavi posle 2 godine i da vise nije aktuelan, da ne mogu da ga azuriram. Ja sam sa 3gs uskocio u android svet. Kakvi su bili prvi androidi u odnosu na iphone, pa kao da si seo iz S klase u Golf i vices dobar je.
Ма šalio sam se. Ali sam stvarno odbio najnoviji iPhone na poklon jer više volim Samsung i Android (plus me firma neposredno pre toga častila sa nekim drugim isto skupim stvarima i to "ničim izazvana" da me bukvalno bilo sramota uzeti još i taj telefon). :D Vidi, danas se to toliko izjednačilo da razlike više gotovo da i nema. Ja se najradije držim Samsunga jer tu greške do sada nije bilo sa njihovim telefonima a pogotovo što si i za male pare mogao dobiti zaista odličan telefon. Recimo J5/J7 2017 koje sam donedavno imao (sada imam S9+) su toliko dobri telefoni da ne poveruješ šta dobijaš za te pare, a i svi prethodni modeli koje sam imao pre toga (a nisu bili flagship modeli) su isto bili odlični. Telefone više privatno praktično i ne kupujem a firma nam menja telefone na 2 godine a posle toga ti telefoni završe kod moje dece i oni ih koriste još 2 godine, tako da ne stoji više ni to o kočenju, bagovanju i ostalom posle par godina, bar kada je Samsung u pitanju. :)
Poslednja izmena od Saša u 28 Dec 2019, 12:32, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Risto
Postovi: 6023
Pridružio se: 24 Dec 2012, 23:51
Garaža: BMW 316d Sport Line, OEBB Desiro
Lokacija: Klagenfurt, AT

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od Risto » 28 Dec 2019, 12:40

Ralee je napisao:Ja uzeo rn8p, cisto iz dosade promenio, da vidim kakav je to hype oko tih xiaomi-ja.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Kakvi su ti utisci? Koji telefon si koristio pre?

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk


Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12317
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od shandu90 » 28 Dec 2019, 13:09

Saša je napisao:
shandu90 je napisao:
28 Dec 2019, 10:24
Sto? Dobri su to telefoni. Kvalitet izrade im je vrhunski, a sistem nije nikakav bauk u odnosu na android. Za moje potrebe je vise nego odlican. Birao sam pre svega uredjaj koji cu da koristim godinama, a ne da krene da mi brljavi posle 2 godine i da vise nije aktuelan, da ne mogu da ga azuriram. Ja sam sa 3gs uskocio u android svet. Kakvi su bili prvi androidi u odnosu na iphone, pa kao da si seo iz S klase u Golf i vices dobar je.
Ма šalio sam se. Ali sam stvarno odbio najnoviji iPhone na poklon jer više volim Samsung i Android (plus me firma neposredno pre toga častila sa nekim drugim isto skupim stvarima i to "ničim izazvana" da me bukvalno bilo sramota uzeti još i taj telefon). :D Vidi, danas se to toliko izjednačilo da razlike više gotovo da i nema. Ja se najradije držim Samsunga jer tu greške do sada nije bilo sa njihovim telefonima a pogotovo što si i za male pare mogao dobiti zaista odličan telefon. Recimo J5/J7 2017 koje sam donedavno imao (sada imam S9+) su toliko dobri telefoni da ne poveruješ šta dobijaš za te pare, a i svi prethodni modeli koje sam imao pre toga (a nisu bili flagship modeli) su isto bili odlični. Telefone više privatno praktično i ne kupujem a firma nam menja telefone na 2 godine a posle toga ti telefoni završe kod moje dece i oni ih koriste još 2 godine, tako da ne stoji više ni to o kočenju, bagovanju i ostalom posle par godina, bar kada je Samsung u pitanju. :)
Sve je stvar navike. Ja licno ne volim samsung iako sam imao par tadasnjih flagshipa (s2, s3 neo), koristio sam i ostale android uredjaje dugo ali sam se ipak odlucio za ovo. U manjem pakovanju ima sve, to kod androida za male pare ne mozes naci (da valja). Ovaj me je izasao kod operatera 21.000 sto nije ni 200e. Koristim malo jace pakete i mts nudi dobre uredjaje za smesne novce. Odavno sam prestao da brojim vece cifre (namenski) za uredjaj, to cu radije trositi na nesto drugo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15138
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: Mobilne telekomunikacije

Post od Kuzmanovic » 28 Dec 2019, 13:35

Samo sto si dobio uredjaj posle kojeg je, ako se ne varam, izaslo jos 3 generacije tog modela. To bi isto bilo kao da sad uzmes Samsung s7 ili Huawei Mate/P 10.

Ne kazem nista za tvoj licni izbor, nego mi je nerealno da se kod nas i dalje prodaju Apple telefoni koji davno vise nisu aktuelni, i to po cenama koje su sulude. Eno u Gigatronu 6s moze da se kupi za 45 hiljada. Samo je pitanje da li je to samo zato sto smo zemlja treceg sveta pa nam uvaljuju sta im je ostalo viska ili stvarno postoji potraznja za starim Apple modelima telefona.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


Odgovori