Novi Sad

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
member
Postovi: 3661
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Novi Sad

Post od member » 11 Apr 2019, 19:36

Ja sam u šoku. Strašno.
Pre sam napisao u temi o Srbiji da bi bilo dobro da neko *****. Sad da dopišem i dodam i ovih 20 hiljada ljudi bez mozga .

Edit by mod: editovano zbog neadekvatnog recnika.

Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23743
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Novi Sad

Post od dragvorl » 11 Apr 2019, 19:40

Ajmo malo smanjite izliv emocija, zbog ovakvih stvari mozemo imati problem.
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Novi Sad

Post od Ogi » 11 Apr 2019, 19:54

Ma realno covek je kralj. Ali bukvalno. Nijedan valdar, pa ni Sloba, nije ovako umeo da upravlja masom, medijima, da ima ovoliko slepih poslusnika, da okupi oko sebe ovolike poltrone. Ajde neka ova slepacka opozicija okupi ovoliko, bilo kako. Mozemo da mu duvamo samo. Vladace do smrti. Car. Moramo mu skinuti kapu.

Korisnikov avatar
McGruja
Site Admin
Postovi: 13405
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:48
Garaža: Suzuki Vitara 1.6 16v AT

Re: Novi Sad

Post od McGruja » 11 Apr 2019, 20:00

Novi Sad mi je uvek bio kao kulturica grad, dobra klopa, dobri ljudi, vrhunska muzika

Vratite nam to, jbt


Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9036
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Novi Sad

Post od Darko » 11 Apr 2019, 20:09

Slika

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Novi Sad

Post od Ogi » 11 Apr 2019, 20:38

Je li ovo slika od danas?

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3391
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Novi Sad

Post od kragujevac » 11 Apr 2019, 20:48

McGruja je napisao:
11 Apr 2019, 20:00
Novi Sad mi je uvek bio kao kulturica grad, dobra klopa, dobri ljudi, vrhunska muzika
Vratite nam to, jbt
Teško, bojim se da će ovo što si nabrojao
ubuduće ljudi tražiti van granica ovoga što je ostalo od Srbije, ali ne kao turisti.
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9036
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Novi Sad

Post od Darko » 11 Apr 2019, 21:07

@Ogi neko je okacio danas na fejsu ovu sliku. Ne znam da li je sa danasnjeg protesta, moguce.. (mozda je i sa nekog od prethodnih mitinga u ns, nema razlike svaki put je ista prica).

Korisnikov avatar
blaugrana
Postovi: 6877
Pridružio se: 26 Jan 2012, 17:08
Lokacija: Novi Sad

Re: Novi Sad

Post od blaugrana » 11 Apr 2019, 21:15

Sve je to isto, samo su sendvici drugaciji ;)

Sent from my Blaumi Note 5 using Tapatalk


Korisnikov avatar
member
Postovi: 3661
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Novi Sad

Post od member » 11 Apr 2019, 21:21

dragvorl, bolje obrišite celi prethodni post jer onakav osakaćen nema nikakvu poentu.

Što bi rekao,jel beše Čerčil: "Svaki narod ima vlast baš onakvu kakvu i zaslužuje".
Kakav poraz ljudskog dostojanstva danas. Ne mogu da verujem da se ovo dešava u 21.veku u sred Evrope.

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6231
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Novi Sad

Post od Heineken » 11 Apr 2019, 21:26

pedja je napisao:
11 Apr 2019, 18:56
Ima tamo i pola BGa. Nije u pitanju samo minimalac iz daleka...

Sada možemo da drvimo šta hoćemo, ali bih vas video da ste na državnom poslu i kažu ti da moraš ići. Ima tu onih koji nisu partijski dobili posao, ali ko te pita. Neki baš i nemaju alternativu. Neki će se držati principa i stradati, neki će se provući, ali većina će kako mora.



T-T

Svako iole mladji koga vidite na ovim skupovima je dosao do posla preko stranke ili se gura u nadi kako bi se zaposlio. Ovde vam je cela postava vodovoda Šid na primer. I tu nema necu inace ostajes bez posla i na tvoje mesto dolaze druga gladna usta. Pisao sam kako se drugar zaposlio u EPS-u. Problem je sto ovakav sistem ucene ne traje od dolaska ovog govneta na vlast vec ide unazad i to dosta. Ima ovde ljudi iz okoline pa znaju o cemu pricam. Jos veci je problem sto ce se to nastaviti i sutra kad drug Aca nekim cudom ne bude na prestolu. :glavomuzid:
Kad citam ovde postove i cudjenja kako se ovo desava imam utisak da mi ne zivimo u istoj drzavi. Ovde se zna prakticno 20 godina ako nisi u vladajucoj partiji mozes da ga sisas i siguran sam da je tako u svakoj iole manjoj sredini kao sto je ovaj raspali Šid

Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Novi Sad

Post od Pulp Fiction » 11 Apr 2019, 21:37

To je zato što na forumu ima dosta ljudi koji su dobrostojeći, da 'l privatnici, stručnjaci, ili šta god, imaju dobre poslove bez obzira čija je vlast i nezavisno od iste (barem se nadam), pa ti se čini da ne znaju kako ovde funkcioniše život za one sa jeftinom ulaznicom...
Ogi je napisao:
11 Apr 2019, 19:54
Ma realno covek je kralj. Ali bukvalno. Nijedan valdar, pa ni Sloba, nije ovako umeo da upravlja masom, medijima, da ima ovoliko slepih poslusnika, da okupi oko sebe ovolike poltrone. Ajde neka ova slepacka opozicija okupi ovoliko, bilo kako. Mozemo da mu duvamo samo. Vladace do smrti. Car. Moramo mu skinuti kapu.
LOL, kad to tako postaviš onda ok jeste :kezo:

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6231
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Novi Sad

Post od Heineken » 11 Apr 2019, 22:03

2011 ja se prijavim da radim popis stanovnistva prosao obuku i zavrsni test i na kraju ne prime mene i jos jednu devojku. Odem ja u prostorije gde se nalazi kontrolor da vidim kakvo je to sranje. Kaze meni glavni kontrolor zaduzen za moju grupu " Borise ja tu ne mogu nista, dobio sam spisak". Posle par dana zovu mene i tu devojku da radimo, dva druga iz partije otpala zbog krivicnih prijava od ranije :kezo: . Ovo je glupost i sitnica ali onda mozete zamisliti kako to funkcionise kada su neke ozbiljnije stvari ovde.

Evo kod mene u bliskom komsiluku imas dve porodice koje ne placaju vodu, odnosenje smeca. Dugovi su poprilicni, moze solidan polovan automobil da se kupi , Da li je neko dosao da iskljuci vodu, struju ? Naravno da ne , a zasto? Pa zato sto je predsednik opstine rodja po babine linije..Ja sutra da ne platim struju, vodu evo ih odmah kao lesinari dolecu.
Ovde tako funkcionise sve zadnjih 20 godina, samo je gore i gore. U stvari kojih 20 godina jbt pa kad cujem od starijih ljudi sta se dogadjalo za vreme bratstva i jedinstva nije ni cudo sto se nalazimo u ovom sranjetu..

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11390
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Novi Sad

Post od starac vujadin » 11 Apr 2019, 22:30

Ogi je napisao:
11 Apr 2019, 19:54
Ma realno covek je kralj. Ali bukvalno. Nijedan valdar, pa ni Sloba, nije ovako umeo da upravlja masom, medijima, da ima ovoliko slepih poslusnika, da okupi oko sebe ovolike poltrone. Ajde neka ova slepacka opozicija okupi ovoliko, bilo kako. Mozemo da mu duvamo samo. Vladace do smrti. Car. Moramo mu skinuti kapu.
Neka bude tako, kao što si komentarisao Đokovića... :)
McGruja je napisao:
11 Apr 2019, 20:00
Novi Sad mi je uvek bio kao kulturica grad, dobra klopa, dobri ljudi, vrhunska muzika

Vratite nam to, jbt
To bilo pre 1945...ili 1988..ili 1992...davno više nije tako
Poslednja izmena od starac vujadin u 11 Apr 2019, 22:40, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Novi Sad

Post od Pulp Fiction » 11 Apr 2019, 22:39

@Heineken
Bio sam i ja popisivač haha, ali i moja sestra i ja nismo bili u tadašnjoj vladajućoj stranci tako da nije bilo tog pritiska. Znam potvrdno samo za koordinatora on jeste, ali ostali nisam siguran.
Kasnije, kada sam nešto drugo, više, probao, da bilo je bitno, i zvali su me, i isto sam mogao ići busem na skupove. Ja to razumem tako to ide i ne može drugačije. Prošlo neko vreme izbori, i tako oni otpali. Znam ta lica i danas vidim ih po gradu, sa nekima sam dobar zvali me čak i na 1od5m :) Neke ne viđam niti me briga za njih, neki su sad SNS i tako.

Odgovori