Šta voze poznati?

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10350
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Šta voze poznati?

Post od sebekkg » 08 Maj 2020, 22:43

Kakva je samo Dragana lepotica.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Slika

Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Šta voze poznati?

Post od Pulp Fiction » 08 Maj 2020, 23:55

Lepa je, ali sitna nešto majku mu, baš je sva tanana. Anja Mit mi je zato kalibar, jaka i luckasta.. Dobra je i mala Tamara Aleksić. Volim te blede, plavuse, sa plavim očima. Mada sad pravo da kažem ne znam gde je glumila. Video sam je negde na jutjubu.

Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7024
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Šta voze poznati?

Post od DukeNS » 09 Maj 2020, 00:12

Nista ja od ovoga ne znam. :zbunjen:

Morao sam sve da guglam, a cak mi ni likovi nisu poznati. Ova Anja sto je Pulp spominje mi je krš, dok je Tamara slatka. :)

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18943
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Šta voze poznati?

Post od Delija » 09 Maj 2020, 01:09

Totalni krs od serija i filmova, a da ne pominjemo "glumce" i "glumice". Probao sam par puta da gledam i jednostavno ne ide. Kakve smo glumcine nekad imali...
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29864
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Šta voze poznati?

Post od trojanac » 09 Maj 2020, 06:41

Ne bih osuo toliko drvlje i kamenje na glumce jer nisu oni krivi što je takva produkcija da su im uloge bezazlene. Nemaju gde ni čime da se istaknu. Zato pozorište.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
srdjanyo
Postovi: 3252
Pridružio se: 12 Okt 2014, 11:44
Garaža: Škoda Fabia Combi 1.9 TDI
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Šta voze poznati?

Post od srdjanyo » 09 Maj 2020, 07:43

Šta voze poznati?

Ivana Dudić? Čija je kćerka, Hasanova, Šabanova ili Ivanova? Zna li se šta? :kezo:

Juče videh Nikolu Škorića (Dragan Torbica iz Novog Sada) ulazi u Braće Ribnikara iz Futoške (kod NIS pumpe). Navukao neki šešir i naočare, liči na Harisa iz Ođile. Vozi kap(f)ućino Nisan Qashqai Mk1. Panorama krov.

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7024
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Šta voze poznati?

Post od DukeNS » 09 Maj 2020, 08:11

Delija je napisao:
09 Maj 2020, 01:09
Totalni krs od serija i filmova, a da ne pominjemo "glumce" i "glumice". Probao sam par puta da gledam i jednostavno ne ide. Kakve smo glumcine nekad imali...

:plusone: Ono sto oni “glume” bih mogao lagano i ja. Uzas koliko prenaglaseno i vestacki deluje.

Korisnikov avatar
member
Postovi: 3661
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Šta voze poznati?

Post od member » 09 Maj 2020, 08:14

trojanac je napisao:
09 Maj 2020, 06:41
Ne bih osuo toliko drvlje i kamenje na glumce jer nisu oni krivi što je takva produkcija da su im uloge bezazlene. Nemaju gde ni čime da se istaknu. Zato pozorište.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ja bih rekao da je obrnuto. Pa kako da se bilo čime istakne kad isti taj glumac nema pojavu za glumca.
Totalno su bezlični , ravna linija.
Evo jedan primer - Sergej i Bane Trifunović. Rodjena braća, oba glumci, ali potpuno različitog štofa.
Sergeja ne volim, ali moram priznati da je imao zaista dobrih uloga.
S druge strane, Bane je nekako mlak i neupadljiv.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29864
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Šta voze poznati?

Post od trojanac » 09 Maj 2020, 08:26

Možda bi @nidza mogao da kaže više jer ih gleda više u pozorištu.
A da je stara garda bila izuzetna niko ne opovrgava. Samo dajte šansu i mladim glumcima da se dokažu, treba vremena. Kultura nam je na niskim granama, država ulaže bukvalno 0 dinara.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
srdjanyo
Postovi: 3252
Pridružio se: 12 Okt 2014, 11:44
Garaža: Škoda Fabia Combi 1.9 TDI
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Šta voze poznati?

Post od srdjanyo » 09 Maj 2020, 08:33

Prethodnih 20 generacija akademskih glumaca, onih koji su završili FDU, bar 70% tih glumaca je u bliskim rodbinskim vezama sa već formiranim glumcima, režiserima, producentima i ostalim pozorišnim i filmskim radnicima. Bukvalno, ako si talentovan za glumu, a nemaš kog poznatog glumca ili režisera ili uticajnog producenta u bliskoj okolini, bolje ni ne pokušavaj upisati FDU.

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
antivenom
Banned
Postovi: 541
Pridružio se: 18 Mar 2019, 13:06

Re: Šta voze poznati?

Post od antivenom » 09 Maj 2020, 10:19

DukeNS je napisao:
Delija je napisao:
09 Maj 2020, 01:09
Totalni krs od serija i filmova, a da ne pominjemo "glumce" i "glumice". Probao sam par puta da gledam i jednostavno ne ide. Kakve smo glumcine nekad imali...

:plusone: Ono sto oni “glume” bih mogao lagano i ja. Uzas koliko prenaglaseno i vestacki deluje.
+1
member je napisao:
trojanac je napisao:
09 Maj 2020, 06:41
Ne bih osuo toliko drvlje i kamenje na glumce jer nisu oni krivi što je takva produkcija da su im uloge bezazlene. Nemaju gde ni čime da se istaknu. Zato pozorište.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ja bih rekao da je obrnuto. Pa kako da se bilo čime istakne kad isti taj glumac nema pojavu za glumca.
Totalno su bezlični , ravna linija.
Evo jedan primer - Sergej i Bane Trifunović. Rodjena braća, oba glumci, ali potpuno različitog štofa.
Sergeja ne volim, ali moram priznati da je imao zaista dobrih uloga.
S druge strane, Bane je nekako mlak i neupadljiv.
+1

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45621
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Šta voze poznati?

Post od Geza » 14 Maj 2020, 15:49

Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

tlazar
Postovi: 862
Pridružio se: 24 Feb 2017, 15:24
Garaža: Elantra 1.6mpi

Re: Šta voze poznati?

Post od tlazar » 14 Maj 2020, 16:46

Ne znam, meni uopste nisu losi nasi mladi glumci, cak ima i nekoliko bas dobrih. Sto se tice glumica tu je vec drugacija prica, poslednja dobra po mom misljenju je Natasa Ninkovic.

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10350
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Šta voze poznati?

Post od sebekkg » 14 Maj 2020, 16:57

Meni je mlako to. Ovoliko projekata u poslednje vreme i vrti se garnitura od 15 glumaca. Mislim da bi trebalo da ih ima vise. Sad da li je uvek bitna samo veza ili su ovi zaista najbolje sto imamo...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Slika

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11390
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Šta voze poznati?

Post od starac vujadin » 14 Maj 2020, 17:31

Ima dobrih mladih glumaca...treba još da se dokazuju, ali ima stvarno dobrih. Zablistaju uglavnom u nekoj epizodi ili u nekom fahu...baraba, pandur, sitan lopov, propali intelektualac Raznovrsnost se stiče iskustvom, a treba i dosta talenta i mnogo rada. I nemojte kriviti toliko glumce...više je kriza tekstova i scenarija, pa nemaju gde ni da se iskažu. Glumci koji su dokazano dobri često moraju da glume u neki glupostima i da od govana prave pitu, a kamoli ovi koji se probijaju. S druge strane, kada se pojavi dobar tekst onda krene tuča da se bude u tom projektu, a obično se biraju najpopularniji, a ne najbolji glumci. Tako je i u svetu, ne samo kod nas.
Srećom da su kod krenule masovno da se snimaju serije i neke od njih su baš dobre i u svakoj možete da vidite barem po neku dobru i upečatljivu epizodu.

Ivana Dudić je vrlo poznata u našim okvirima. Meni nije baš neka glumica, više prolazi zbog lepih očiju i pogleda. Verovatno će se vrteti po popularnim serijama i to će biti njen zanatski limit. Inače, ono što je interesantno u vezi nje je da je bila mađioničar.
Ne znam, meni uopste nisu losi nasi mladi glumci, cak ima i nekoliko bas dobrih. Sto se tice glumica tu je vec drugacija prica, poslednja dobra po mom misljenju je Natasa Ninkovic.
Evo barem jedna mlađa - Hana Selimović, a ima ih još :)

Odgovori