Mobile uploads

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
blaugrana
Postovi: 6877
Pridružio se: 26 Jan 2012, 17:08
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobile uploads

Post od blaugrana » 01 Nov 2019, 14:19

Ogi je napisao:Sto kao dete, vrlo sam ozbiljan? Nisi ti tako davno otisao da bi zaboravio. ;)
Naravno da nisam zaboravio, ali sam presekao i okrenuo list. Da li je pametna odluka, pokazace buducnost.



Sent from my Blaumi Note 5 using Tapatalk


Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3390
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Mobile uploads

Post od kragujevac » 01 Nov 2019, 14:43

blaugrana je napisao:
01 Nov 2019, 14:19
Ogi je napisao:Sto kao dete, vrlo sam ozbiljan? Nisi ti tako davno otisao da bi zaboravio. ;)
Naravno da nisam zaboravio, ali sam presekao i okrenuo list. Da li je pametna odluka, pokazace buducnost.
Jeste. Videćeš.
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28017
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Mobile uploads

Post od Xepoj87 » 01 Nov 2019, 15:21

Bolji i napredniji sistem ne podrazumeva i bolje ljude, cak sto vise, cesto obrnuto.

Nisu Srbi losi, losa je Srbija kao drzava.
Kao i svuda, i ovde ima losih ljudi, a nazalost, takvi u trulom sistemu budu najjaci.

Glup i ogranicen covek te 2 stvari ne razlikuje.

E sada, ako neko polazi od toga da su on i ljudi oko njega govna i da je svet bolji bez njih, pa sudi po tome o celom narodu, samo pokazuje koliko je ogranicen.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk


Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

nick79
Postovi: 447
Pridružio se: 27 Feb 2014, 07:26
Lokacija: Beograd

Re: Mobile uploads

Post od nick79 » 01 Nov 2019, 17:51

Po prvi put moram da se slozim sa herojem .

Otkad sam na ovom forumu, malo malo pa Ogi nesto provuce kako ne valja ovde. Sad ne valja narod. Bas lepa generalizacija. Ogi vec par godina znam da si nezadovoljan ovde. Pri tome imas neki fax, obrazovan si, pa zar nikako nisi moga da se iskombinujes da odes? Sta imas od toga da ostajes ovde ako ti toliko ne odgovara. Mislis da ce ti ovde biti bolje? Ja mislim da nece, bar ne u narednih 10 godina tebi ovde nece biti bolje.

Sent from my SM-T510 using Tapatalk



Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Mobile uploads

Post od Ogi » 01 Nov 2019, 18:05

Jao kako smarate. Evo sada cu ja vama da obrazlazem sta i kako, boli me bas uvo. Moje misljenje je da smo mi najveca stoka od naroda koji postoji i to je to, MOJE MISLJENJE, nema potrebe da se oko toga potresate, vi ne mislite tako i to je super. I nije poenta da li je MENI lose jer MENI nije lose i pored toga sto je narod uzasan. Ne kazem da si ti stoka vec da smo svi zajedno stoka. :)

Ne umem drugacije da objasnim niti to znaci da nema dobrih ljudi i medju nama. Evo i on ima isto misljenje.


nick79
Postovi: 447
Pridružio se: 27 Feb 2014, 07:26
Lokacija: Beograd

Re: Mobile uploads

Post od nick79 » 01 Nov 2019, 18:19

Super je to sto ti neces da nama obrazlazes. I ne treba. Ali ajde onda prestani da smaras ovde. Dosta sa tim tvojim kalimero nastupom. Koj moj ovde stalno nesto kukas i zalis se,

I molim te svoje seksualne zelje i potrebe ne ispoljavaj ovde. To sto ti zelis da budes jeban to je tvoja stvar i drago mi je zbog tebe, ali to nikoga ovde ne zanima, takomda ne smaraj.

Sent from my SM-T510 using Tapatalk




Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Mobile uploads

Post od Vladapetr » 01 Nov 2019, 18:21

Lik nije sposoban da ode i postoji negde drugde, osim medju tom stokom. Dakle, shut the fuck up Kalimero

There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
mitar1982
Postovi: 329
Pridružio se: 11 Maj 2019, 14:45
Garaža: Opel Insignia Sports Tourer SW 2.0 CDTI EDITION 110 hp
Lokacija: NO

Re: Mobile uploads

Post od mitar1982 » 01 Nov 2019, 18:24

ad5NnN9_460s.jpg
ad5NnN9_460s.jpg (28.55 KiB) Pogledano 2156 puta
Petak je veče, ako se zapijete obezbedite prevoz na vreme...
“I should be sorry if I only entertained them, I wish to make them better.” – G.F. Handel

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6231
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Mobile uploads

Post od Heineken » 01 Nov 2019, 19:07

Svi vi koji se osecate kao stoka zato sto ste Srbi i zivite u Srbiji srecan vam put i ne vracajte se nikad vise!

Pun mi je vise ovakvih likova kao ovaj Ogi, svakodnevno su nam musterije i to u 99% budu beogradjani. Jao cim sam usao u Srbiju nesto ne valja, jao smrdi , jao ovo nema nigde na svetu, jao zasto ne smem da pomeram vozilo dok ne platim jao kako to radite kraj dana u 20 do 12 pa to nema nigde na kugli zemaljskoj jao ono jao ovo pa idite vise u pm i ne vracajte se medju stoku nikad vise!

maniaxxx
Postovi: 6343
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Mobile uploads

Post od maniaxxx » 01 Nov 2019, 19:40

Jer da su najgori vazi samo za Srbe iz Srbije ili i ga nas iz inostranstva?

Inace vrlo vrlo nekulturan, ogranicenni bahat narod smo Srbi pa kako god zelite. Naravno da ne svi, ali previse je ovih da bi oni dobri dosli do izrazaja, u inostranstvu je procent gamadi jos izrazeniji

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29862
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobile uploads

Post od trojanac » 01 Nov 2019, 19:55

Ne osvrćite se mnogo na Ogijeve izjave. Dobar je čovek ali teško prihvata neke stvari.

Sent from my HTC Desire 12 using Tapatalk

Posetite www.garaza.rs !

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Mobile uploads

Post od Ogi » 01 Nov 2019, 19:57

:sesir:

Korisnikov avatar
Risto
Postovi: 6023
Pridružio se: 24 Dec 2012, 23:51
Garaža: BMW 316d Sport Line, OEBB Desiro
Lokacija: Klagenfurt, AT

Re: Mobile uploads

Post od Risto » 01 Nov 2019, 20:05

Da li smo najgori, sigurno nismo, ali nismo ni među boljima.

Ako uzmemo da je država kolektivna zajednica jednog naroda koji upravlja istom, jasno je dokle smo dogurali i šta smo uradili. Priče o zaverama stranaca, uticaju masona i sl. neću uzeti za ozbiljno, ne vidim što bi neko imao želju da baš nas više zajebe od recimo neke Slovačke i sl.

No da se vratim na nas, objektivno, nismo neki karakteri i ljudi. Već 100 godina nas podmićuju političari, pa tako glasamo prema ličnom interesu (često vrlo sitnom, da je nešto ozbiljno, onda bi i razumeo) a ne prema opštim interesima. Što se tiče naše elite, nemamo je, nama fali par vekova razvoja društva kako bi se stekli neki kodeksi, način razmišljanja i maniri. Filantropija je skoro izumrla, elita se postaje najčešće preko stranke, čast izuzetcima, ali takvi likovi nemaju poštovanja prema drugima i samim tim su spremni da radnicima plaćaju 20k na ruke, da im ne daju godišnji i sl. Ne kažem da su svi takvi, ima mnogo ljudi i koji imaju fine firme, lepo plaćaju radnike, ali ovde pričamo o proseku. Da je drugačije, ne bi nam prosečna plata bila max 400 evra a pola države radi za 300e.

Takođe nemamo ni empatiju, na nivou društva, ni poštovanje drugih. Uzmimo saobraćaj kao primer, vozimo po praviliu ko koga zajebe, ovde ako dam žmigavac auto iza mene ukoči da se prestrojim, kod nas sam morao da budem džiber i seljačina jer drugačije neću moći da se prestrojim. O drndanju ljudi sa lažnim blinkerima, paljenju svih rotacija zbog lične koristi (recimo hitna u NS upali rotaciju da prođe semafor pa posle 3 kilometra vozi bez iste), maltretiranju raznih državnih službi neću ni da govorim.

Pored toga, iskreno, smarate i sa podelama. Te Beograđani i ostali, Delije i Grobari, BMWisti i ostali, gastosi i domaći... Dokle više sa tim? Bio sam dođoš, sad sam gastos, sutra ću biti nacionalni izdajnik jer sam odveo 4 osobe na zapad...

MI ne mislimo kako da radimo na sebi kao narod, imamo stav da je sve ekstra ali da nas neko drugi zeza sa strane. Kao i u životu, treba početi od sebe...

maniaxxx
Postovi: 6343
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Mobile uploads

Post od maniaxxx » 01 Nov 2019, 20:09

:klanjamse:

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3390
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Mobile uploads

Post od kragujevac » 01 Nov 2019, 20:17

To je to.
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Odgovori