Mobile uploads

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Branya
Postovi: 331
Pridružio se: 08 Mar 2021, 19:52

Re: Mobile uploads

Post od Branya » 07 Jun 2021, 15:06

member je napisao:Njoj je klit veći od prsta.
SlikaSlikaSlikaSlika taj rad

Sent from my SM-G998W using Tapatalk


Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45819
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Mobile uploads

Post od Geza » 11 Jun 2021, 11:50

Slika
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45819
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Mobile uploads

Post od Geza » 11 Jun 2021, 18:12

Valjda neće preko nas... Naravno prešao je oblak preko nas.

Slika
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7068
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Mobile uploads

Post od DukeNS » 11 Jun 2021, 18:21

dunx81 je napisao:
04 Jun 2021, 20:59
Sećam se dok smo bili klinci kad onaj Dromader preleti u par navrata sve živo što se zateklo u vazduhu od insekata popada dole. Sklonimo se na pola sata,ko ne uspe malo ga peku oči ali smo bili mirni što se komaraca tiče.
Ovo sad kao ekološko je kesa,odapne 3 na 1000.


Ovo mi je odlicno:



Prskanje komaraca prethodnog vikenda, dalo je određene rezultate, tako da sada komaraca ima još više, plus su još bešnji . Podjebali su ih sa nekim jeftinim sranjem, pa su podigli i one mamurne, koji nisu imali u planu da izađu ovog vikenda. Sad ujedaju kao terijeri.
Kad sam bio klinac, preleti onaj avion, sav u rupama, obarali ga i Nemci i Rusi i lovci iz okolnih sela jer im tera divljač, u njemu budženi motor od lade samare, a kad pusti onaj "trag " iz krila, druže ono je bio neki bugarski suzavac, pomešan sa wc sanitarom i nekim zaplenjenim švapskim bojnim otrovom. Mi deca odma 'vatamo maglu brzinom Bolta , jer ako ti ta špekcija padne na glavu, odmašćuje kosu, ubiva vaške i perut i izvlači ti pramenove. Ovi manje iskusni koji pogledaju gore, imaju kokošije slepilo do kraja raspusta. Posle par dana otpadnu ti trepavice i počneš da nalaziš obrve u tanjiru. Ovaj majstor se spusti u brišući let, dva metra iznad bandera, jasno ga vidimo da je izbacio lakat, colja zrenjaninsko pivo i čujemo ga da peva hitove Radeta Jorovića. On nadleće, za par sekundi padaju komarci, muve, zolje, izvrću se miševi, pacovi, živina, sitna stoka i ostala nejač. U povratku pusti još jedan mlaz da očisti kerove i mačke od krpelja i buva. Tako dva puta u toku leta, i odma je utamanio i viruse, to nam je ujedno bila vakcinacija protiv gripa, lepre, kuge, šuge i crvenog vetra . Posle toga, par dana oporavljamo pluća i ostale delove tela , vrapci se navarili, istripovali da su belorepi orlovi, napadaju koze i mačke iz vazduha , golubovi mnjauču dok lete, deca svetle u mraku, baba se dva dana mačuje sa saobraćajnim znakom ispred kuće .
Tako da... Jes' bilo malo zajebano , al' jebiga, nema komaraca !

lami
Postovi: 3272
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Mobile uploads

Post od lami » 11 Jun 2021, 18:24

Vecina tih starih sredstava je sad zabranjeno, idu ove ekoloske varijante.
Jos u Beogradu neki idioti napadaju ove sto prskaju.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45819
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Mobile uploads

Post od Geza » 11 Jun 2021, 18:34

Da dočaram mlađim generacijama.



Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
Kornjaca Rade
Postovi: 3812
Pridružio se: 15 Feb 2014, 08:57
Garaža: Lancia Delta 1.8 Di T-Jet
Lokacija: Bg

Re: Mobile uploads

Post od Kornjaca Rade » 11 Jun 2021, 18:36

Sta god da su radili u Beogradu do pre dve godine radilo je poso. Nikad me nije bio ujeo komarac, ovo sad ih vidis u rojevima.

Korisnikov avatar
Sinisa G.
Postovi: 2429
Pridružio se: 11 Feb 2014, 11:25
Garaža: GTS, EVO500, GSI
Lokacija: Beograd, Grac

Re: Mobile uploads

Post od Sinisa G. » 11 Jun 2021, 18:44

Slika

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12315
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobile uploads

Post od shandu90 » 11 Jun 2021, 20:51

Krenuo u prskanje komaraca


Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5576
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Mobile uploads

Post od dunx81 » 11 Jun 2021, 22:32

DukeNS je napisao:
dunx81 je napisao:
04 Jun 2021, 20:59
Sećam se dok smo bili klinci kad onaj Dromader preleti u par navrata sve živo što se zateklo u vazduhu od insekata popada dole. Sklonimo se na pola sata,ko ne uspe malo ga peku oči ali smo bili mirni što se komaraca tiče.
Ovo sad kao ekološko je kesa,odapne 3 na 1000.


Ovo mi je odlicno:



Prskanje komaraca prethodnog vikenda, dalo je određene rezultate, tako da sada komaraca ima još više, plus su još bešnji . Podjebali su ih sa nekim jeftinim sranjem, pa su podigli i one mamurne, koji nisu imali u planu da izađu ovog vikenda. Sad ujedaju kao terijeri.
Kad sam bio klinac, preleti onaj avion, sav u rupama, obarali ga i Nemci i Rusi i lovci iz okolnih sela jer im tera divljač, u njemu budženi motor od lade samare, a kad pusti onaj "trag " iz krila, druže ono je bio neki bugarski suzavac, pomešan sa wc sanitarom i nekim zaplenjenim švapskim bojnim otrovom. Mi deca odma 'vatamo maglu brzinom Bolta , jer ako ti ta špekcija padne na glavu, odmašćuje kosu, ubiva vaške i perut i izvlači ti pramenove. Ovi manje iskusni koji pogledaju gore, imaju kokošije slepilo do kraja raspusta. Posle par dana otpadnu ti trepavice i počneš da nalaziš obrve u tanjiru. Ovaj majstor se spusti u brišući let, dva metra iznad bandera, jasno ga vidimo da je izbacio lakat, colja zrenjaninsko pivo i čujemo ga da peva hitove Radeta Jorovića. On nadleće, za par sekundi padaju komarci, muve, zolje, izvrću se miševi, pacovi, živina, sitna stoka i ostala nejač. U povratku pusti još jedan mlaz da očisti kerove i mačke od krpelja i buva. Tako dva puta u toku leta, i odma je utamanio i viruse, to nam je ujedno bila vakcinacija protiv gripa, lepre, kuge, šuge i crvenog vetra . Posle toga, par dana oporavljamo pluća i ostale delove tela , vrapci se navarili, istripovali da su belorepi orlovi, napadaju koze i mačke iz vazduha , golubovi mnjauču dok lete, deca svetle u mraku, baba se dva dana mačuje sa saobraćajnim znakom ispred kuće .
Tako da... Jes' bilo malo zajebano , al' jebiga, nema komaraca !
Haha istina :)

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Mobile uploads

Post od Ogi » 11 Jun 2021, 23:44

DukeNS je napisao:
11 Jun 2021, 18:21
dunx81 je napisao:
04 Jun 2021, 20:59
Sećam se dok smo bili klinci kad onaj Dromader preleti u par navrata sve živo što se zateklo u vazduhu od insekata popada dole. Sklonimo se na pola sata,ko ne uspe malo ga peku oči ali smo bili mirni što se komaraca tiče.
Ovo sad kao ekološko je kesa,odapne 3 na 1000.


Ovo mi je odlicno:



Prskanje komaraca prethodnog vikenda, dalo je određene rezultate, tako da sada komaraca ima još više, plus su još bešnji . Podjebali su ih sa nekim jeftinim sranjem, pa su podigli i one mamurne, koji nisu imali u planu da izađu ovog vikenda. Sad ujedaju kao terijeri.
Kad sam bio klinac, preleti onaj avion, sav u rupama, obarali ga i Nemci i Rusi i lovci iz okolnih sela jer im tera divljač, u njemu budženi motor od lade samare, a kad pusti onaj "trag " iz krila, druže ono je bio neki bugarski suzavac, pomešan sa wc sanitarom i nekim zaplenjenim švapskim bojnim otrovom. Mi deca odma 'vatamo maglu brzinom Bolta , jer ako ti ta špekcija padne na glavu, odmašćuje kosu, ubiva vaške i perut i izvlači ti pramenove. Ovi manje iskusni koji pogledaju gore, imaju kokošije slepilo do kraja raspusta. Posle par dana otpadnu ti trepavice i počneš da nalaziš obrve u tanjiru. Ovaj majstor se spusti u brišući let, dva metra iznad bandera, jasno ga vidimo da je izbacio lakat, colja zrenjaninsko pivo i čujemo ga da peva hitove Radeta Jorovića. On nadleće, za par sekundi padaju komarci, muve, zolje, izvrću se miševi, pacovi, živina, sitna stoka i ostala nejač. U povratku pusti još jedan mlaz da očisti kerove i mačke od krpelja i buva. Tako dva puta u toku leta, i odma je utamanio i viruse, to nam je ujedno bila vakcinacija protiv gripa, lepre, kuge, šuge i crvenog vetra . Posle toga, par dana oporavljamo pluća i ostale delove tela , vrapci se navarili, istripovali da su belorepi orlovi, napadaju koze i mačke iz vazduha , golubovi mnjauču dok lete, deca svetle u mraku, baba se dva dana mačuje sa saobraćajnim znakom ispred kuće .
Tako da... Jes' bilo malo zajebano , al' jebiga, nema komaraca !
Matori, posle Noleta, ovo je slag na tortu. :rofl: :loool: :loool: :rofl: Znaci umireeeeeem, AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, jedan od najboljih postova ikada.. :rofl: :rofl:

milanns
Postovi: 379
Pridružio se: 12 Okt 2012, 18:25

Re: Mobile uploads

Post od milanns » 12 Jun 2021, 00:41

Duke, da. Zaticalo nas na basketu. Bude napeto otvaranje ociju par minuta :) ali komaraca nema. Pogotovo kada su lepo na vreme uz Dunav, kanale tukli. Ovo je presmesno. Kao da sam izasao na ulicu i prsn'o 3x raid. Isti efekat.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk



Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Mobile uploads

Post od Ogi » 12 Jun 2021, 10:04

Stvarno je bilo tako. I ja sam ta generacija a ziveo sam u Borci, tu se prskalo iz sve snage. :)

Korisnikov avatar
H4wkeye
Postovi: 8760
Pridružio se: 12 Feb 2013, 02:48
Garaža: Citroen C5 X7 Exclusive 2.0 HDI
Lokacija: PO

Re: Mobile uploads

Post od H4wkeye » 12 Jun 2021, 10:39

Za pravo cudo ovde nisam primetio komarce uopste. Znam da su prskali larve jos pre mesec i nesto, mozda zbog toga.

BigMazzy
Postovi: 1638
Pridružio se: 03 Feb 2019, 10:10

Re: Mobile uploads

Post od BigMazzy » 12 Jun 2021, 11:04

Ogi je napisao:Stvarno je bilo tako. I ja sam ta generacija a ziveo sam u Borci, tu se prskalo iz sve snage. :)
Mi Borčanci imamo te hemije u DNK pa komarac kad nas ujede odmah crkava

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока


Odgovori