Kompjuterske igre

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10383
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Kompjuterske igre

Post od sebekkg » 25 Apr 2012, 00:01

zato sto su i prvenstveo pravili za ps3, jer tamo do pre par godina nije bila toliko razvijena moc piraterije, sada se lako mogu JAR-ovati xbox, a i jail brake-ovati ps3 pa sve dostupno, ubacis veci hard u ps3 i samo sacuvas igre na hdd, ne treba ti vise ni citac, mozes da ga koristis za blue ray filmove, da nakacis na bolji tv :D


a sto se tice fife12 definitivno najbolja u od njenih u poslednjih ne pamtim koliko godina, usinula je pes da ne moze covek da veruje, mada je i bilo ocekivano koliki ea ima budzet u odnosu na konami. a jedino sto fifi zameram jeste sto englezi tu kumuju da nase reprezentacije nema, iako ruku na srce ne igraju nesto, ali opet ima glupih slovenaca, koji nisu nista bolji.
Slika

Korisnikov avatar
7footer
Postovi: 628
Pridružio se: 19 Jan 2012, 17:53
Garaža: Lexus GS 450h, Chevrolet Trax, Yamaha Stryker
Lokacija: Svet

Re: Kompjuterske igre

Post od 7footer » 25 Apr 2012, 03:47

Ааах, све више се размишљам да узмем тројку и неки одговарајући фенси телевизор и да се изиграм као човек једно метар дана...
Поново почеше да ме занимају игрице, не претерано али онако... :D
Pozdrav

Korisnikov avatar
bane valjevo
Postovi: 3224
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:57
Garaža: Hyundai Getz 1.3b
Lokacija: Beograd-Valjevo

Re: Kompjuterske igre

Post od bane valjevo » 25 Apr 2012, 09:44

I ja isto to pomislim... A onda instaliram igru na PC i bilo koja da je smorim se nakon pola sata... Prerastao sam ih... :pardon:


Nego, odigrao sam i konacno zavrsio betu Diablo 3 (dao mi drug njegove kljuceve jer on otputovao)... Nije losa, grafika je WOW-olika, sami likovi su zanimljivi, ali mi se kontrole nesto bas i ne svidjaju... Cini mi se kao da su za dzojstik pravljene a onda portovane na PC, ali dobro... Ima zanimljivih stvari, i lepih detalja...
http://www.felicity.edu.rs" onclick="window.open(this.href);return false;

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Kompjuterske igre

Post od Scuderia » 25 Apr 2012, 13:52

Morao sam nesto snimiti sinoc :rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=ZEJ0LAMMS44

Los snimak, al' imate ideju :rofl: :kezo:

Korisnikov avatar
bane valjevo
Postovi: 3224
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:57
Garaža: Hyundai Getz 1.3b
Lokacija: Beograd-Valjevo

Re: Kompjuterske igre

Post od bane valjevo » 25 Apr 2012, 14:04

Ovo je Fifa, zar ne???


Pokusao sam relativno skoro da igram Pes 2012 v 1.00, ali je toliko bagovit i tezak, da je za mene skoro neigriv... Cuo sam da je situacija na PS3 daleko bolja...
http://www.felicity.edu.rs" onclick="window.open(this.href);return false;

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Kompjuterske igre

Post od Scuderia » 25 Apr 2012, 14:13

Jeste Fifa 12. I po meni od 2009. godine PES nema sta da trazi pored nje. Nisam zagrizeni fan nijednog serijala, kada sam kupio PS3 probao sam obe igre i izabrao onu koja mi se vise svidja. Definitivno je fifa sad prava simulacija fudbala, a i svi koji su je probali na moj nagovor su priznali da je pes losije odradjen.

Inace za drustvo i multiplayer NBA je teska zaraza, moram sad skinuti 2k12, kazu da se i on dosta promenio u odnosu na 11ku. Inace za ove koji se lome da li da kupe PS3, ako nista, kupite ga samo zbog ove 2 igre :D

http://www.youtube.com/watch?v=JKPPdgBK3r8

http://www.youtube.com/watch?v=DHHcM6aHPnE

Prva ima pricu koja se stvara jednom u 100 godina, cak i za neku odlicnu knjigu, a kamoli igru ili film. Druga je prava limunada od 3 dela sa brutalno dobrom grafikom i fantasticnim likovima :klanjamse: Takodje red dead redemtion je vrh, ali to imate i za PC.

Korisnikov avatar
bane valjevo
Postovi: 3224
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:57
Garaža: Hyundai Getz 1.3b
Lokacija: Beograd-Valjevo

Re: Kompjuterske igre

Post od bane valjevo » 25 Apr 2012, 14:23

ali to imate i za PC

MOLIM???????
http://www.felicity.edu.rs" onclick="window.open(this.href);return false;

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Kompjuterske igre

Post od Scuderia » 25 Apr 2012, 14:25

Jao vid', pa nemate :kezo: :kezo: :kezo: Ima ga na xBoxu pa sam pomislio da ima i na PC. Igra je jednostavno prebrutalna. GTA u western fazonu, dovoljno je da jases konja ceo dan kroz mapu, pratis promenu vremena, zalazak/izlazak sunca, ides u lov i uzivas :opustanje:

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6239
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Kompjuterske igre

Post od Heineken » 25 Apr 2012, 14:31

Scuderia je napisao:Jeste Fifa 12. I po meni od 2009. godine PES nema sta da trazi pored nje.
Ja sam bio PES fan ali sada polako prelazim u FIFA klan... :mrgreen: Meni poslednja dobra simulacija od Konamia je PES6, sve posle njega je katastrofa! Ne znam kako neko uopste moze da igra PES pored FIFE 12..

Korisnikov avatar
bane valjevo
Postovi: 3224
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:57
Garaža: Hyundai Getz 1.3b
Lokacija: Beograd-Valjevo

Re: Kompjuterske igre

Post od bane valjevo » 25 Apr 2012, 14:37

Iskreno PES6 nije bio simulacija vec arkada, imao je daleko vise arkadnih elemenata nego ista... Scuderia, jesi li ti modovao tvoj PS3??? I ako jesi na kojem ti je trenutno firmware-u???

Vec duze vreme se razmisljam da kupim konzolu, ali nekako uvek mi iskoci nesto drugo na sta dam skoro sve pare, pa sve opet ispocetka... A i plase me failure rate PS3 i Xbox-a... RROD su nekako pregrmeli kada su izmenili plocu, ali opet vidim da se ljudi zale na Box-ove, a PS3 ponajvise u poslednje vreme na YLOD...
http://www.felicity.edu.rs" onclick="window.open(this.href);return false;

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10383
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Kompjuterske igre

Post od sebekkg » 25 Apr 2012, 14:39

nije bas tako, poslednji dobar pes je bio 2009 i 2010 je tu negde, ali 2011 i 2012 su tako lose odradjeni , jer su menjali engine, da je to jezivo koliko je lose odradjeno sada. I toliko je odradjeno da je kompjuter nadmocniji od tebe u fintama, i zaglupi ti igrace kao pajseri su na terenu. Fifa ima mnoooogo ozbiljniji budzet i vidi tek nakon koliko godina rada i ulozenog su stigli, ko zna sta sve stoji iza tog razvoja.
Slika

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6239
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Kompjuterske igre

Post od Heineken » 25 Apr 2012, 14:47

^
Na 2009 sam zaboravio, njega sam igrao bas dosta..

Sto se tice PES 6 slazem se da je bio arkada ali je bio zanimljiviji pet puta nego "simulacije" nastale posle njega!

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Kompjuterske igre

Post od Scuderia » 25 Apr 2012, 15:02

bane valjevo je napisao:Iskreno PES6 nije bio simulacija vec arkada, imao je daleko vise arkadnih elemenata nego ista... Scuderia, jesi li ti modovao tvoj PS3??? I ako jesi na kojem ti je trenutno firmware-u???

Vec duze vreme se razmisljam da kupim konzolu, ali nekako uvek mi iskoci nesto drugo na sta dam skoro sve pare, pa sve opet ispocetka... A i plase me failure rate PS3 i Xbox-a... RROD su nekako pregrmeli kada su izmenili plocu, ali opet vidim da se ljudi zale na Box-ove, a PS3 ponajvise u poslednje vreme na YLOD...
:besan: :besan: Uh kako me nekad iznervira fifa. Ova 12ka je preteska, pro level je kao legend u 11ki, a mozda i tezi.

Elem, jeste hakovan. Ubacio sam 3.55kmeaw pre nesto vise od godinu dana cini mi se. Sto se ylod-a tice ne znam sta bih ti rekao, nisam cuo da se nekom javio, a kamoli da se cesto javlja :zbunjen:

Korisnikov avatar
Uroš S.
Postovi: 10886
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:17
Garaža: Fabia 1.0 TSI DSG | Yamaha X-Max 300 TechMax 2023. | Polar Forester
Lokacija: Blokovi

Re: Kompjuterske igre

Post od Uroš S. » 14 Maj 2012, 17:12

Evo par pitanja:

1. Da li da kupujem original Diablo III ili da čekam torrent, nije mi bitno online igranje, igram za svoju dušu? Da li će biti uskoro valjanog torenta?
2. Koja je minimalna konfiguracija za DIII da ga ćera fino? Vidim da je minimum 1GB RAM(imam 2GB(2x1 a čita mi kao 1.75GB )), 7600GT(imam 9800GT 1GB), DX9(graf. mi je valjda DX10), i procesor mi je AMD Phenom X4 9650 2.3GHz a na podacima koje sam našao piše da treba minimum Athlon 64 Dual Core 4400+, sad ja ne znam jel moj proc bolji ili lošiji od ovoga, i nabudženje RAMova nije problem ako bude neophodno. Matična je Gigabyte GA-M78SM-S2H

Ne bih da rizikujem sa igricom od 50e ako komp ne može to da isprati barem solidno ako ne odlično, mada mislim da bi mogao.

Korisnikov avatar
bane valjevo
Postovi: 3224
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:57
Garaža: Hyundai Getz 1.3b
Lokacija: Beograd-Valjevo

Re: Kompjuterske igre

Post od bane valjevo » 14 Maj 2012, 17:33

Ako neces online, cekaj torrent, bice uskoro u toku nedelje, siguran sam...
http://www.felicity.edu.rs" onclick="window.open(this.href);return false;

Odgovori