Outlet Centar - Inđija

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23814
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Autlet Centar - Inđija

Post od dragvorl » 18 Apr 2012, 22:26

Oppa:
U inđijskom outletu premijeru će imati poznati američki brend Abercrombie&Fitch, koji se pojavljuje prvi put u jugoistočnoj Evropi.
Ovo ce onda biti i jedna od najskupljih radnji. :kezo: Jedino me raduje da ce moci da se kupi njihov parfem parfem bez da se narucuje od preko.
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Korisnikov avatar
steva_anya
Postovi: 5456
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:29
Garaža: Honda Civic 1.8 Sport 2011
Lokacija: Beograd

Re: Autlet Centar - Inđija

Post od steva_anya » 18 Apr 2012, 22:33

Kad se dolazi iz pravca BG: na drugom semaforu se skrene desno, pa ide pravo (prelazi se pruga, izlazi iz naselja), prati taj put do kruznog toka, tu opet desno, i stize se - sa leve strane je taj centar.

Tako bi trebalo koliko me secanje sluzi, i kako je po karti.

Bice dobri popusti, samim tim i velika guzva.
stomatologija na drugaciji nacin: tomorrow tooth
https://www.facebook.com/LegeArtisDrKopanja

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30029
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Autlet Centar - Inđija

Post od trojanac » 19 Apr 2012, 01:07

Ja ću neki drugi dan, posle plate. Sad mi ne ide da trošim benzin i blejim tamo. U svakom slučaju, ko overi prvi, neka napiše detaljan izveštaj. Slike su poželjne, makar sa mobilnog.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30029
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Autlet Centar - Inđija

Post od trojanac » 19 Apr 2012, 04:22

Raj za kupoholičare: Reporter "Blica" prvi ušao u autlet u Inđiji

Srpski kupoholičari neće više morati da potežu put Austrije i Italije kako bi utolili svoju strast za kupovinom. Na obodu Inđije sutra će, uz muziku Vlade Georgieva, svečano biti otvoren “Fešn park autlet centar Inđija”, prva šoping destinacija te vrste u Srbiji.

Autlet centar u svojoj prvoj fazi izgradnje obuhvatio je 15.000 kvadratnih metara i u njemu se nalazi 65 prodavnica, nekoliko ugostiteljskih objekata, banka, menjačnica, igraonica za decu, kao i besplatni parking od 1.200 mesta.

Lepo uređenom “ulicom” juče su užurbano prolazili majstori u trci sa vremenom da dovrše radove, ali i trgovci koji su opremali radnje kako bi u četvrtak spremno dočekali kupce.

Njih će osim novih prodavnica i artikala poznatih svetskih brendova sačekati i popusti koji su, zapravo, glavna atrakcija ovih “autlet vilidža”, a ovde su planirani preko cele godine i iznosiće od 30 do 70 odsto.

A na otvaranju će u nekim radnjama popusti ići i do 90 odsto, kao što je slučaj sa “Konversom” u kome će se moći pazariti čuvene starke po ceni od samo 600 dinara, dok će rančevi koštati svega 250 dinara.
- Sve je spremno, roba je izložena, sve smo upakovali kako treba! - kaže Vladimir Filipović, direktor maloprodaje u ovoj firmi, dok je sedmoro budućih radnika zabavljeno rasporedom smena.

Privodi se kraju aranžiranje robe i u “Puminoj” prodavnici, a poslovođa Jelena Roša iskreno se raduje ovom novom početku.
- Procene su da će autlet biti posećen jer se nalazi između dva velika grada. Osim toga, dosta naših ljudi je putovalo u inostranstvo, sretalo se sa ovom vrstom prodaje pa će dolaziti i ovde.

Povišena radna temperatura je u “Batinoj” radnji gde se raspoređuju poslednji kontigenti robe, a prodavačice Dragana Damjanac, Svetlana Petrović i Marija Janevski privode kraju posao koji započeli pre desetak dana.
- Završićemo na vreme - kaže samouvereno Dragana!

Što se ne bi moglo reći za majstore koji opremaju dečju igraonicu, mada oni tvrde suprotno. Ipak, pomaljaju se veseli zidovi po kojima će šarati dečje oči, dok im roditelji budu krstarili radnjama.

Inače, autlet centar izgleda kao broš na plodnoj vojvođanskoj ravnici, a tri kule ovog mini grada markiraju ga sa okolnih puteva. Objekti su, po želji investitora, zanimljiva kombinacija vojvođanske i mediteranske arhitekture, a sanja Ćirić, jedna od arhitekata “Energogrupe” koja je bila glavni projektant i izvođač radova, kaže da se na ovom projektu radilo dve godine, a da je sa gradnjom započeto maja prošle godine. Do sada je ovde uloženo 25 miliona evra, a kada projekta bude završen, ukupna investicija će iznositi 40 miliona evra.
- Ovo je prva faza objekta. Planirano je da se u drugoj fazi izgradi još 10.000 kvadrata, a u trećoj još 5.000. Kad se kompletira centar će imati izgled ćiriličnog slova P - kaže Ćirić.


Premijera američkog brenda

U inđijskom outletu premijeru će imati poznati američki brend Abercrombie&Fitch, koji se pojavljuje prvi put u jugoistočnoj Evropi. Pored njega najpoznatije svetske robne marke biće na raspolaganju u prodavnicama Fashion Company Outlet, Sportina Outlet, XYZ, Tommy Hilfiger, Adidas, Nike, Puma, Converse, Ecco, Office Shoes, S&L, Beosport, Midas, Planeta Sport, Glum up, PWL Fashion, Time Out, Levis, Burlington, Movem Fashion, Lisca, Retro, Nicola’s, Tom Taylor.


Izvor: Blic
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19279
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od Heinz » 19 Apr 2012, 12:48


Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od methane.master » 19 Apr 2012, 13:14

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=601926

Planule starke, a u Reply, Timberlandu popust samo 10%, gle čuda. :djavo:
Širim haos!

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8820
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od Gaginh0 » 19 Apr 2012, 13:17

Icicu od nedelje, mrzi me sad da idem ko seljak odmah prvi dan, a i bice guzva... :D
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23814
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od dragvorl » 19 Apr 2012, 14:33

Dugačak red potencijalnih kupaca, međutim, brzo se osuo, jer je starki vrlo brzo nestalo.
Ha ha ha, ma jel to moguce? :rofl:
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od Paja » 19 Apr 2012, 15:40

Čitajući današnje članke stičem utisak da su naši trgovci po ko zna koji put pokazali svoju dobro nam poznatu gramzivost.

U Inđiji bi trebalo da bude outlet centar što u mojoj glavi znači prodavnice sa robom iz prethodnih kolekcija po cenama drastično nižim od cena istih takvih proizvoda iz aktuelnih kolekcija koje se prodaju po Ušću i sličnim mestima. Ispada da su mnogi ubacili sadašnje kolekcije i malo spustili cene, taman da amortizuju cenu goriva i putarine. Propašće ovo brzo.

Korisnikov avatar
Uroš S.
Postovi: 10886
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:17
Garaža: Fabia 1.0 TSI DSG | Yamaha X-Max 300 TechMax 2023. | Polar Forester
Lokacija: Blokovi

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od Uroš S. » 19 Apr 2012, 15:42

Što bi voleo da propadne ako su tolika bagra da ne bude ništa jeftinije. Iskreno, mislim da je mnogo u igri da bi mogli da se zezaju. Ko će im dolaziti ako nema računice. Prvi ne bih išao tamo zbog manje od 30% jeftinije robe.
Poslednja izmena od Uroš S. u 19 Apr 2012, 15:49, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od nikaragva » 19 Apr 2012, 15:47

Kako starke mogu da budu outlet?

ftj
Postovi: 13048
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od ftj » 19 Apr 2012, 15:49

Do Inđije ima 42 km što znači da će ti auto posrkati bar 6 litara čorbe i putarina 4.5e. Ako je jeftinije 10% za svaku kupovinu preko 100e sve preko je čista ušteda.

A starke sam sad u Rimu video za 70e tako da ove za 7 mogu biti samo one tzv. šangajke ili više verovatno promo akcija da se raja navuče.

Korisnikov avatar
Uroš S.
Postovi: 10886
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:17
Garaža: Fabia 1.0 TSI DSG | Yamaha X-Max 300 TechMax 2023. | Polar Forester
Lokacija: Blokovi

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od Uroš S. » 19 Apr 2012, 16:01

ftj ima Starki i za preko 100e, kožne, duboke, sa ne znam kakvom fensi postavom. Inače koštaju 50-55e.

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od Paja » 19 Apr 2012, 16:03

Starke su danas i nikad više bile 600 din, a i to je bila neka mala količina.

Ja sigurno neću ići do Inđije da bih gledao isto ono što imam i u Ušću, to nije poenta outlet shop-a. Jedini kome verujem da će outlet biti outlet je Movem (Hugo Boss) jer su oni svoj outlet iz Sava Centra prebacili u Inđiju i jer sa njima imam odlična iskustva po pitanju cena.

Korisnikov avatar
steva_anya
Postovi: 5456
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:29
Garaža: Honda Civic 1.8 Sport 2011
Lokacija: Beograd

Re: Outlet Centar - Inđija

Post od steva_anya » 19 Apr 2012, 19:07

Malocas se vratio iz Indjije.
Tamo sam stigao tacno u 14:50h, parkirao u ulici preko puta outleta, na putu koji vodi ka manastiru. Tada je bilo svega par automobila tu. Izasao sam u 18h, i bilo je ljudi, guzve, sviranja kao da sam na svadbi Cece i Arkana :kezo:

Glavni utisak je da cene nisu "toliko dobre koliko sam ocekivao".
Kako stalno uzimam Nike i Adidas poprilicno sam u toku sa cenama i kolekcijama.
Sta sam primetio:
- cene su iste ili priblizne cenama iz outleta u Beogradu,
- ima robe koja je po par godina stara a prodaje se po ceni proslogodisnje kolekcije. U Nike-uu sam video da se prodaju "havajske bermude" za plazu [one i za setnju i kupanje], varijanta sa i bez cvetova za oko 20e, i to isti model koji sam uzeo pre godinu-dve za recimo 25e.

Slika Slika Slika
Slika Slika Slika

Ove bele Reebok su 4700din, a danas na otvaranju 3300din. Dzabe.
Adidas patike su me sa popustom kostale 4200, a zelena maja 1000rsd.
Uzeo sam Replay farmerke za 8500 [prva cena je bila oko 20000], belu Hugo Boss kosulju za nesto manje od 8000rsd [prva cena oko 15000], basketaru za 500rsd, i Adidas Original gornji deo trenerke za 4500din [prva cena oko 10000] ..

Adidas polo majice su 2000-2500din, Nike majice 1500-2000din, Nike donji deo trenerke 2500-3500din ... To su cene po kojima se moze kupiti u Uscu/Delta C, pa to nisam hteo da kupim.

Sve u svemu, guzva, redovi na kasama, dosta "uvaljivanja" bas stare robe po neobjektivnim cenama, ali i pored toga moze da se probere ... Za vikend ce biti jos veca guzva.
stomatologija na drugaciji nacin: tomorrow tooth
https://www.facebook.com/LegeArtisDrKopanja

Odgovori