Dobro veče

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
guzva
Postovi: 144
Pridružio se: 07 Nov 2021, 01:20

Dobro veče

Post od guzva » 18 Sep 2023, 11:28

Ovde sugurno stvljaju u vodu i ureeu ko zna sta i veoma je velika razlika sipati sa pistolja ili iz kante. Pa koliko treba da budes glup da pitas tako nesto? Kao da pitas jel bolje sipati gorivo sa pistolja ili iz kante?

PA JEL SI TI DRUZE REALAN!

To ste ste pojedini bolesni i glupi ne mora da znaci da mi normalni moramo da vas trprimo sa vasim glupum pitanjima vezano za sve.

I za vas postoji lek, glupo pitanje jos gluplji odogvor i tako u krug.

A pogotovu po ovom forumima vidim da ima dosta doktora nauka za glupost, pocevsi od guma, ulja, akumulatora...

A tebe @kass posto brinu karastavci lepo posadi koliko mislis da ti treba i proizvedi sam bez pesticida i nemoj da kukas onda.

Vidis da za sve postoji resenje a ne samo da se kuka.

Kao i tvoj drug, smeta mu ovde adBlue misli da muckaju, a vec ga kupuje u Austriji? Pa bajo zasto onda uopste to pitas, lepo nastavi samo da sipas u Austriji i cao. Mnogo prosto.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Korisnikov avatar
carov2
Postovi: 4176
Pridružio se: 23 Apr 2012, 20:24
Garaža: Audi A4
Lokacija: Pirot, Kladovo
Kontakt:

Re: Dobro veče

Post od carov2 » 18 Sep 2023, 11:52

Jako agresivno, bez prevelike potrebe...

Vozače automobila koji imaju ADblue sistem je lako uplašiti, jer su svi eventualni kvarovi jako skupi, a sistem deluje i relativno osetljivo, recimo ADblue pumpa, koja košta mnogo, a deluje i osetljivo, pogotovo kada se uzme u obzir da se tečnost relativno lako i brzo "kristališe".
Ko je do sada sipao(prosipao malo na auto), zna na šta mislim.

Jedan kolega sa foruma je baš ovde pisao da je jedan od razloga kraćeg veka pumpe, točenje na pumpi, umesto iz kanistera, konkretno za Audi.

Mnogima bi ovo bio dovoljan razlog da izbegavaju pumpe...jbg, fazon, sve je ok, ali ne bih da se zezam sa par hiljada eura.


Sent from my LE2121 using Tapatalk


guzva
Postovi: 144
Pridružio se: 07 Nov 2021, 01:20

Dobro veče

Post od guzva » 18 Sep 2023, 11:57

Samo jos nesto da dodam, lepo je reko onaj Rango Njačme kod pokojnog Mirka kad je bio u castu pa kad ga je pitao Mirko za razlog kvara kod manuelnih menjaca i covek prosto dao odgovor za vjek i vjekova, zivotnu definiciju - GLUPI LJUDI. Tako je i u ovoj situaciji.

Dovidjenja prijatno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Korisnikov avatar
carov2
Postovi: 4176
Pridružio se: 23 Apr 2012, 20:24
Garaža: Audi A4
Lokacija: Pirot, Kladovo
Kontakt:

Re: Dobro veče

Post od carov2 » 18 Sep 2023, 12:00

Opet me podsećaš na neke stare članove iz grupe "banovani".



Sent from my LE2121 using Tapatalk


guzva
Postovi: 144
Pridružio se: 07 Nov 2021, 01:20

Re: Dobro veče

Post od guzva » 18 Sep 2023, 12:00

I to je za ljude


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Kass
Postovi: 206
Pridružio se: 23 Avg 2017, 21:59

Re: Dobro veče

Post od Kass » 18 Sep 2023, 12:07

Pazi da ti nacrtam, mi koji očekujemo da živimo u normalnoj državi ne očekujemo da proveravamo kvalitet nit krastavca nit ad blue. Ja razumem da je tebi lepo u ovom svinjcu pa pokušavaš svoju budalaštinu da nametneš svima ali de mene zaobidji.

Kad naučiš kako država treba da izgleda kašće ti se samo zašto sto oprezni, mada ne očekujem da si u stanju da dobaciš dotle.

guzva
Postovi: 144
Pridružio se: 07 Nov 2021, 01:20

Dobro veče

Post od guzva » 18 Sep 2023, 12:12

carov2 je napisao:Jako agresivno, bez prevelike potrebe...

Vozače automobila koji imaju ADblue sistem je lako uplašiti, jer su svi eventualni kvarove jako skupi, a sistem deluje i relativno osetljivo, recimo ADblue pumpa, koja košta mnogo, a deluje i osetljivo, pogotovo kada se uzme u obzir da se tečnost relativno lako i brzo "kristališe".
Ko je do sada sipao(prosipao malo na auto), zna na šta mislim.

Jedan kolega sa foruma je baš ovde pisao da je jedan od razloga kraćeg veka pumpe, točenje na pumpi, umesto iz kanistera, konkretno za Audi.

Mnogima bi ovo bio dovoljan razlog da izbegavaju pumpe...jbg, fazon, sve je ok, ali ne bih da se zezam sa par hiljada eura. Slika


Sent from my LE2121 using Tapatalk
I za to postoji resenje a zove se benzin.

Znaci kad kupujes auto treba da znas sta on moze da ti donese, pitencijlane kvarove. Dpf egr , adBlue, plivajuci. Strah te od toga, skupi kvarovi? Zasto kupujes uopste takav auto onda? Ali posto si ga vec kupio ne pravi se pametan i ne kukaj posle. Jer niko te nije terao da ga kupis vec si sam usao u tu pricu.

Ja to nikada necu da razumem kod nasega coveka. Uzme nesto i onda mu svi muckaju svi su mu sumnjivi svi bi da ga prevare. Jel jelte baja nema kes da sve to isprati. Pa mu je veoma bitno adblue iz kante ili iz pistolja dal da se sipa Slika ili samo Austrija bitešun Slika

Ti @Kass tebe necu ni da komentarisem ti treba da ides na neki agroforum ti imas problem sa krastavcima. Ne znam sta ti trazis ovde. E da i ovaj Aca parizer raspisace izbore valjda marta pa probaj kandiduj se da te izglasamo da nas dovedes u red. Posto izgleda i to te brine uredjenje drzave.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Poslednja izmena od guzva u 18 Sep 2023, 12:12, izmenjeno 6 puta ukupno.

Korisnikov avatar
Milos
Postovi: 8566
Pridružio se: 04 Feb 2012, 23:30
Garaža: tedeijevi geteijevi

Re: Dobro veče

Post od Milos » 18 Sep 2023, 12:19

Moderatori kao i uvek na nivou , sve pohvale za njihov rad .
Xepoj87 je napisao:
03 Feb 2023, 11:30
Sve je poslo naopako kada sam prodao prvi Mercedes.

N_L
Postovi: 479
Pridružio se: 16 Mar 2016, 06:59

Re: Dobro veče

Post od N_L » 18 Sep 2023, 13:35

Mnogo si napet nesto druze, opusti se.
Kass je napisao:Pazi da ti nacrtam, mi koji očekujemo da živimo u normalnoj državi ne očekujemo da proveravamo kvalitet nit krastavca nit ad blue. Ja razumem da je tebi lepo u ovom svinjcu pa pokušavaš svoju budalaštinu da nametneš svima ali de mene zaobidji.

Kad naučiš kako država treba da izgleda kašće ti se samo zašto sto oprezni, mada ne očekujem da si u stanju da dobaciš dotle.
Ovo, pa imaju pumpe sa losim/starim rezervoarima u koje udje voda i mulj pa tebi u auto, zato pitam za pistolj, sta znam kako funkcionise, razblaze li s obicnom vodomkako sipaju sta sipaju. Ja sam navikao na svakom nivou da se kod nas mulja i petlja, Isto oko kvaliteta, uvaljuju turske ili kineske djelove kao original, ulja isto,pakne, svega ima.
Da vidim sta da ocekujem do sad nijesam sipao adblue pa ni ne znam kakvo je stanje, a znam na mercedesa da moze problem kreirat kao drugu koji nije na vrijeme usuo

I da, tehniku i vecinu robe uzimam na zapadu kad mogu jbg.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk



Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7070
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Dobro veče

Post od DukeNS » 18 Sep 2023, 14:09

noob je napisao:
18 Sep 2023, 08:11
Da li zna neko ko u BG radi ovakve folije sa natpisom za garaže? Ili kako uopšte tražiti na internetu?

Slika



Ako želiš da bude urađeno profi, onda guglaj firmopisce u Bg-u. To što su profi, ne znači i da bi bilo skupo...

Korisnikov avatar
noob
Postovi: 1033
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:24
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od noob » 18 Sep 2023, 14:13

Hvala.
Ako neko konkretno ima preporuku da je sa nekim radio neka javi porukom.
Vazno da je tvoj auto u top stanju, gram dima ne izbacuje, kocnice guzvaju asfalt, a signalizacija svetli kao svetla stadiona.

Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7070
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Dobro veče

Post od DukeNS » 18 Sep 2023, 17:03

Rođaka mi već dugo vremena ima veliki problem sa nespavanjem. Bila je kod raznih lekara, probala i sa lekovima, svim trikovima što je našla na netu, ali ništa joj nije pomoglo. Ako je i bilo nekog efekta, bilo je kratkoročno. Baš mučno za nju, a jako tužno za nas. Ima 60 i koju godinu i nema dece, tako da je na nama da joj pomažemo. Pišem ovde da okušam sreću ako je neko imao sličan slučaj, pa da se nadamo nekom čudu...

djordjeradanovicc
Postovi: 14
Pridružio se: 11 Dec 2018, 20:47

Re: Dobro veče

Post od djordjeradanovicc » 18 Sep 2023, 18:28

DukeNS je napisao:Rođaka mi već dugo vremena ima veliki problem sa nespavanjem. Bila je kod raznih lekara, probala i sa lekovima, svim trikovima što je našla na netu, ali ništa joj nije pomoglo. Ako je i bilo nekog efekta, bilo je kratkoročno. Baš mučno za nju, a jako tužno za nas. Ima 60 i koju godinu i nema dece, tako da je na nama da joj pomažemo. Pišem ovde da okušam sreću ako je neko imao sličan slučaj, pa da se nadamo nekom čudu...
Da li je probala cbd ulje? Drugaru je pomoglo sa nesanicom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21097
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Dobro veče

Post od nidza » 18 Sep 2023, 18:29

White noise?

Korisnikov avatar
Milos
Postovi: 8566
Pridružio se: 04 Feb 2012, 23:30
Garaža: tedeijevi geteijevi

Re: Dobro veče

Post od Milos » 18 Sep 2023, 18:46

Poseta endokrinologu , pa ce joj doktor reci koje krvne analize da uradi ( hormonalni panel ) .
Xepoj87 je napisao:
03 Feb 2023, 11:30
Sve je poslo naopako kada sam prodao prvi Mercedes.

Odgovori