Dobro veče

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
AcaKayak
Postovi: 4865
Pridružio se: 18 Jan 2012, 11:13

Re: Dobro veče

Post od AcaKayak » 11 Okt 2012, 18:16

Da, samo sto knjizevnici ne izlaze na ulicu u roze tangama na istu u kojoj se deca igraju. Nego naprave skup u biblioteci.

A gejevi samo sto u kuce tada ne udju. Ja sam prvi put video muskarca u tangama na rolerima kad sam bio na Floridi sa nekih 13 godina... I bilo mi je jako neprijatno, mislim jesam se smejao, ali je nekako cudno... A zamisli decu od 5 godina koja ce to da vide, dva debila obucena u kostime andjela kako se krljaju na ulici i predstavljaju neki ponos. Ajde molim te... Ja nemam nista protiv gejeva koji zive zajedno, cene umetnost ili sta vec "normalni" gejevi rade. Ali ovi koji bi svima na glavu da se popnu... Po meni je to kretenski.

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Xepoj87 » 11 Okt 2012, 18:22

Kao sto sam rekao,moj problem nije generalno usmeren ka gej paradi,nego ka svim takvim desavanjima,jer je to nesto sto moze da priusti narod koji zaradjuje,a ne prezivljava.
I to je tek jedna od stavki,ali sam nju pomenuo zato sto se o tome povela tema...
A nije tacno da smo mi nesto posebno zadrti protiv te parade u odnosu na druge zemlje slicne nasoj.
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od NexT » 11 Okt 2012, 18:26

Ne stidim se zabrane parade. I dalje mislim da nema potrebe da se odrzava.

Stidim se sto zivim u zemlji gde ce majmuni poput Delija, Dveri, Grobara, Radovaca, i ostalih maloumnih organizacija da dodju i razlupaju Beograd na kvazi demonstracijama za Kosovo, paradu itd.

Zapravo, ne znam ni da li se toga stidim, samo znam da me je srce bolelo dok sam gledao kako po ko zna koji put Beograd, ni kriv ni duzan izvlaci deblji kraj.

Od onog koji je to radio bih bez trenutka razmisljanja mogao da napravim dozivotnog invalida.

Onaj koji mi lupa po Beogradu jer mu je neko dao pare, koji muci/ubija zivotinje i radi slicne stvari, ne treba mu zatvor, ne treba mu ni novcana kazna, nista. Samo mu lepo na 17 mesta polomis ruke i noge, pa neka se brine o njemu kreten od majke koji ga je napravi i vaspitao tako.

Korisnikov avatar
Rakhil
Postovi: 8335
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:01
Garaža: Ford Focus Mk2 1.6 16V, KTM Leggero Cross
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Rakhil » 11 Okt 2012, 18:49

Ovo za roza tange i ostale gejverzije koje se cesto daju videti sirom sveta na paradama stoji, samo bi onda policija trebala da ih uhapsi zbog narusavanja javnog reda i mira i nedolicnog ponasanja. Mislim da bi bilo vrlo, vrlo debilno i nezahvalno od bilo kog pripadnika lgbt populacije da radi takve stvari u ime neke slobode i prava. Dakle, da rezimiramo: obuces se normalno, ponasas se normalno, drzis se trotoara - setaj i paradiraj do mile volje, imas moj amin.

Korisnikov avatar
AcaKayak
Postovi: 4865
Pridružio se: 18 Jan 2012, 11:13

Re: Dobro veče

Post od AcaKayak » 11 Okt 2012, 18:51

:plusone:

Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 550
Pridružio se: 29 Apr 2012, 16:50
Lokacija: Stara Pazova

Re: Dobro veče

Post od Milan » 11 Okt 2012, 19:21

Rakhil je napisao:Ovo za roza tange i ostale gejverzije koje se cesto daju videti sirom sveta na paradama stoji, samo bi onda policija trebala da ih uhapsi zbog narusavanja javnog reda i mira i nedolicnog ponasanja. Mislim da bi bilo vrlo, vrlo debilno i nezahvalno od bilo kog pripadnika lgbt populacije da radi takve stvari u ime neke slobode i prava. Dakle, da rezimiramo: obuces se normalno, ponasas se normalno, drzis se trotoara - setaj i paradiraj do mile volje, imas moj amin.
Naravno.

Ako čovek koji je naveo to da jednu fotku sličnog ponašanja, evo javno obećavam da ću fundamentalno da promenim mišljenje na temu.

A šta bi radio tim likovima koji samo čekaju povod da dođu, lome, pljačkaju - bolje da ne napišem......

Što se tiče zabrane parade, nije problem u zabrani. Problem je što će država sutra da izopači opet ustav i prava građana, kako bi se podišlo glasačima dok će neko drugi biti stavljen na marginu društva kao neko bez svojih građanskih i ustavnih prava.

Molim vas, samo neka niko ne kaže kako oni nisu ugroženi, kao i njihova prava. Samo pođite od sebe, zamislite da ste gay i da prođete Knez Mihajlovom sa dečkom držeći se za ruke, koje su šanse da ćete doći čitavi do kraja ulice? Praktično im je ugrožena bezbednost dok samo šetaju gradom, kulturno obučeni i primereno se ponašajući. Dok su javne pretnje, počevši od onih likova (iako imam konkretniji naziv) iz Dveri pa do samoproklamovanih huligana ne normalne i dozvoljene, već država u skladu sa njima ove druge, gayeve, lišava prava koja bi ova država morala da im garantuje. Ej, pa to je da bre plačeš, kao malo dete koji smo mi indijanci.

Ali ono što mi je najneverovatnije je da je to šetnja od sat vremena. Ej, sat vremena. Toliko godišnje nismo spremni da ignorišemo nešto što nam nije po volji. Ja razumem da je ovaj narod svašta prošao 90ih, i da to svakako ima posledice na mentalnom sklopu nacije, ali opet mi je to nekako frapantno, tolika netolerancija. Kao oni promovišu, oni nameću, oni ispiraju mozgove, oni kvare decu, oni uništavaju omladinu, sve to uspevaju za sat vremena. A 80, 90% današnje dece je već postalo beznadežno zatucano, jer njihovim roditeljima po 15 godina nije dosta da ih nauče šta je dobro u životu, ali će parada da ih pokvari za sat vremena godišnje.

O verovatnoći da svako od zakletih protivnika može da doživi sudbinu vrlo lako da mu dete bude gay, da ne pričamo. Hoće onda promeniti mišljenje o svemu? Hoće onda biti bitna ta prava tih ljudi kada u pitanju budu nečija deca, rođaci, najbolji prijatelji, komšije? A o muškom licemerju takođe da ne pričamo, o svima kojima se gade pederi, mrze ih i mlatili bi ih samo tako, dok bi sa dve lezbejke vrlo rado uskočili u krevet istog momenta iako su oni praktično isti subjekti LGBT populacije...

igorche20
Postovi: 327
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:34
Lokacija: Bg

Re: Dobro veče

Post od igorche20 » 11 Okt 2012, 19:38

AcaKayak je napisao:Da, samo sto knjizevnici ne izlaze na ulicu u roze tangama na istu u kojoj se deca igraju. Nego naprave skup u biblioteci.

A gejevi samo sto u kuce tada ne udju. Ja sam prvi put video muskarca u tangama na rolerima kad sam bio na Floridi sa nekih 13 godina... I bilo mi je jako neprijatno, mislim jesam se smejao, ali je nekako cudno... A zamisli decu od 5 godina koja ce to da vide, dva debila obucena u kostime andjela kako se krljaju na ulici i predstavljaju neki ponos. Ajde molim te... Ja nemam nista protiv gejeva koji zive zajedno, cene umetnost ili sta vec "normalni" gejevi rade. Ali ovi koji bi svima na glavu da se popnu... Po meni je to kretenski.

:plusone:

Ja sam 2008. u San Diegu sljakao dok je trajala gej parada , uglavnom mi je u secanju ostala gomila trandzi i dlakavih debelih polugolih homosa koji se pijani i nadrogirani bahanalisu po ulicama ceo jebeni dan, a posebno sam zapamtio jednog prijatnog cikicu od nekih 60 godina koji skinutih gaca stajao pored baste kafica dok mu druga dva matorca cackaju patku i medjusobno komentarisu... a vrhunac su bila dva lika koja su se heftala u nekom steku i pozivala bilo sta musko sto prodje da im se pridruzi....

Ja stvarno ne razumem, kako neko moze da podrzava ovo, zar stvarno treba da idemo u tom smeru ? Kad bi im dozvolili paradu u pocetku bi bile samo polustidljive setnjice sa zastavicama itd, ali u nekoj daljoj perspektivi bi se kad tad parada svela na ovo sto sam iznad napisao...

sale86
Postovi: 9
Pridružio se: 16 Jan 2012, 18:30
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od sale86 » 11 Okt 2012, 19:46

Druze,jel bi bio ljubazan da nam kazes sta si sljakao za vreme gay parade? :mrgreen:

igorche20
Postovi: 327
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:34
Lokacija: Bg

Re: Dobro veče

Post od igorche20 » 11 Okt 2012, 19:48

hahahahaha bio sam striptizeta na glavnom stejdzu :rofl: :kezo:

Korisnikov avatar
Rakhil
Postovi: 8335
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:01
Garaža: Ford Focus Mk2 1.6 16V, KTM Leggero Cross
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Rakhil » 11 Okt 2012, 20:04

igorche20 je napisao:Ja stvarno ne razumem, kako neko moze da podrzava ovo, zar stvarno treba da idemo u tom smeru ? Kad bi im dozvolili paradu u pocetku bi bile samo polustidljive setnjice sa zastavicama itd, ali u nekoj daljoj perspektivi bi se kad tad parada svela na ovo sto sam iznad napisao...
Igorche, niko to ne podrzava, nego nas prosto zabole. Napisah vec gore, kad bih video prizore a la San Dijego koje navodis, protestvovao bih prvi ispred MUP-a zasto ih ne hapsi. Da oni dobiju to sto hoce i da ih cela Srbija izignorise najstrasnije, dosadila bi im parada za godinu-dve, pazi sta ti kazem.

Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 550
Pridružio se: 29 Apr 2012, 16:50
Lokacija: Stara Pazova

Re: Dobro veče

Post od Milan » 11 Okt 2012, 20:08

igorche20 je napisao:Ja stvarno ne razumem, kako neko moze da podrzava ovo, zar stvarno treba da idemo u tom smeru ? Kad bi im dozvolili paradu u pocetku bi bile samo polustidljive setnjice sa zastavicama itd, ali u nekoj daljoj perspektivi bi se kad tad parada svela na ovo sto sam iznad napisao...
Aha, zabraniti ljudima okupljanje pa čak i ako su fini i kulturni, lepo vaspitani, samo zbog nečega što će ta parada možda postati za 10 godina? DemokraCki, nema šta.

Da li neko uopšte razmišlja da se ti ljudi neće promeniti zato što oni ne vole gayeve kao i to da će njih da bude pa će da ih bude, bez obzira šta okolina mislila o tome? Treba li im dopustiti da žive normalno /ne znam koliko treba da ih bude polomljeno bez ikakvog razloga da se shvati da NE žive normalno/ ili ih tretirati kao bolesnike do kraja sveta i veka?

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23308
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Day Walker » 11 Okt 2012, 20:12

Ti znas da su fini i kulturni, lepo vaspitani?
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 550
Pridružio se: 29 Apr 2012, 16:50
Lokacija: Stara Pazova

Re: Dobro veče

Post od Milan » 11 Okt 2012, 20:19

Day Walker je napisao:Ti znas da su fini i kulturni, lepo vaspitani?
Gayevi koje poznajem, mahom su nadprosečnih ljudskih i svih ostalih kvaliteta ali ne tvrdim da je pravilo. Ono što tvrdim je da ni na jednoj paradi nisu paradirali u tangama roze boje, niti je bilo bilo kakvih neprimerenih scena kojih se svi toliko (hipotetički) gade. Ako jeste, demantujte me, nije problem.

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23308
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Day Walker » 11 Okt 2012, 20:23

A bogohuljenje, pljuvanje crkve i hriscanskih vrednosti je totalno OK?
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Korisnikov avatar
AcaKayak
Postovi: 4865
Pridružio se: 18 Jan 2012, 11:13

Re: Dobro veče

Post od AcaKayak » 11 Okt 2012, 20:32

Gejevi koje poznajes, a ocito ih mnogo poznajes ovako izlaze na gej parade, izvoli slike trazio si, kao da je nemoguce naci sliku gej idiota:

Slika

Slika

Samo nemoj sada kad sam ti dao slike da nam pises gluposti tipa te slike nisu iz Srbije... Jer bi ih bilo i ovde da ne prete da ce im kosti polomiti.

A ti koji prete da ce to da urade su po meni najgori ljudi, i slazem se da ih treba sve pohapsiti.

Odgovori