Dobro veče

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Филиповић
Postovi: 543
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:21
Garaža: Фијат Пунто Емоушн АБС
Lokacija: Ja, Srb

Re: Dobro veče

Post od Филиповић » 11 Okt 2012, 20:33

Мени не смета пљување цркве, хришћанства или ислама, све је то ионако постало ствар навијачког карактера, без праве и искрене вере или неких вредности.
Једноставно, показује се да религије служе хомогенизацији група које окупљају, а свако затварање рађа мржњу.
Слажем се да педерима треба дозволити параду по тротоару, рецимо у Кнез Михаиловој или кроз Српских владара...али онда треба да буду спремни и на последице типа пљување са прозора, поливање мокраћом и сл., не зато што је држава неспособна, већ зато што је то већински став грађана Србије према јавном исказивању њихове сексуалне оријентације.

Korisnikov avatar
AcaKayak
Postovi: 4865
Pridružio se: 18 Jan 2012, 11:13

Re: Dobro veče

Post od AcaKayak » 11 Okt 2012, 20:37

Ma bre kod nas zive bolje nego u 70% drzava u svetu (posto ce odmah neki pametnjakovic da mi pametuje sad nesto, jedino im je bolje u Americi i recimo pola Evrope, u ostatku sveta sto predstavlja veliku vecinu drzava bi ih pre spalili na lomaci nego pustili da mlate ki*ama po centru grada) i sad je tragedija sto eto neki debeli maljavi gej ne moze da ide u tangama u centru grada i eto, njegova prava su ugrozena. Jadan on.

Korisnikov avatar
Филиповић
Postovi: 543
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:21
Garaža: Фијат Пунто Емоушн АБС
Lokacija: Ja, Srb

Re: Dobro veče

Post od Филиповић » 11 Okt 2012, 20:40

Ал немам ништа против да лезбејке шетају градом, да се разумемо! :kezo:

Korisnikov avatar
aleksa
Postovi: 3484
Pridružio se: 23 Apr 2012, 13:33

Re: Dobro veče

Post od aleksa » 11 Okt 2012, 20:42

Za sve ... :censored: ... koje podrzavaju "parade,ljudska prava,ljubav..." evo vam pa uzivaj te! :glavomuzid:

http://www.zombietime.com/up_your_alley ... /index.php

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6244
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Dobro veče

Post od Heineken » 11 Okt 2012, 20:54

:srbin:
Neko je napisao da treba iskoristiti bojevu municiju po ovim likovima sto se okupljaju protiv parade, ja bih je iskoristio ali po ovim bolesnicima!!

Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 550
Pridružio se: 29 Apr 2012, 16:50
Lokacija: Stara Pazova

Re: Dobro veče

Post od Milan » 11 Okt 2012, 21:09

AcaKayak je napisao:Gejevi koje poznajes, a ocito ih mnogo poznajes ovako izlaze na gej parade, izvoli slike trazio si, kao da je nemoguce naci sliku gej idiota:

Samo nemoj sada kad sam ti dao slike da nam pises gluposti tipa te slike nisu iz Srbije... Jer bi ih bilo i ovde da ne prete da ce im kosti polomiti.

A ti koji prete da ce to da urade su po meni najgori ljudi, i slazem se da ih treba sve pohapsiti.
Poznajem ih par, mislim na gayeve. Nije neki uzorak, slažem se, ali su ljudi skroz na mestu.

U društvu kakvo je naše, nema šanse da bi parada na to ličila. A ako bi ikada zaličila, rekao sam da ću prvi da budem protiv toga. Dotle, valja tumačiti stvari po aktuelnoj situaciji. Kada kažem tumačiti stvari, mislim na tumačenje ZAKONA I USTAVA.

I nema tu ništa smešno, smešno je to što ti kao argument protiv parade u Srbiji navodiš slike parade iz tunguzije.

Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 550
Pridružio se: 29 Apr 2012, 16:50
Lokacija: Stara Pazova

Re: Dobro veče

Post od Milan » 11 Okt 2012, 21:09

Heineken je napisao::srbin:
Neko je napisao da treba iskoristiti bojevu municiju po ovim likovima sto se okupljaju protiv parade, ja bih je iskoristio ali po ovim bolesnicima!!
Kako znaš da neko ko je na forumu nije gay? Kako on da se oseća kada napišeš nešto takvo?

Strašno.

EDIT by mod: Slanje više uzastopnih poruka nije dozvoljeno. Postoji dugme Slika ako je nešto izostavljeno u prvobitnoj poruci (izmena je moguća 30 minuta od prvobitnog slanja poruke). Slanjem više odgovora zaredom tema se razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponašanja pogledati PRAVILNIK Garaža foruma!

Korisnikov avatar
AcaKayak
Postovi: 4865
Pridružio se: 18 Jan 2012, 11:13

Re: Dobro veče

Post od AcaKayak » 11 Okt 2012, 21:14

Nek ga tuzi sto mu je ugrozio prava, hahahah :D

Nek napusti forum ako mu se ne svidja, nije duzan da provodi vreme ovde kao sto ni ja nisam duzan da gledam njegovu paradu ;)

Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 550
Pridružio se: 29 Apr 2012, 16:50
Lokacija: Stara Pazova

Re: Dobro veče

Post od Milan » 11 Okt 2012, 21:18

AcaKayak je napisao:i sad je tragedija sto eto neki debeli maljavi gej ne moze da ide u tangama u centru grada i eto
Čoveče, tvoje predznanje o gayevima je fascinantno kao i način na koji ih posmatraš. Gde izlaziš, u "plavu ostrigu"?

Slažem se apsolutno, ja sam ih video 50ak, svi su debeli, svi su maljavi i svi su bili u tangama. Samo nam još takvi trebaju po ulicama našeg prelepog glavnog grada.
AcaKayak je napisao:Nek napusti forum ako mu se ne svidja, nije duzan da provodi vreme ovde kao sto ni ja nisam duzan da gledam njegovu paradu ;)
Nisi dužan da je gledaš, ali se ponašaš kao da te neko tera. Šanse da ćeš tu paradu videti za tih sat vremena jednom godišnje je 0.parnula1% ali treba učiniti sve da to sprečimo, jel.

I u pravu si, niko ga ne tera da čita ovo, ovo je pitanje moderacije. A on ako ima malo obraza i grama mozga, sigurno neće čitati forum na kome bi neko da ga rešeta.

Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15138
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Kuzmanovic » 11 Okt 2012, 21:21

Milane, ajde pogledaj onaj link sto je okacio Aleksa. Reci mi, kako si se osetio kada si video sliku gde onaj matorac pusi onom liku? Ja sam se zgrozio i u trenutku iznervirao, da sam nastavio da gledam dalje slike izlomio bi i monitor i pola sobe. :twisted:

Reci ti meni sada, kako je ono normalno? KAKO NEKO IMA PRAVA DA SE TAKO PONASA NA ULICI?!(da, derem se, moderatori izvinite). Jel neko nekada video kako neka devojka oralno zadovoljava momka na ulici? O tome se radi, u tome je poenta. Neka to rade kuci, izmedju cetiri zida i neka nas NORMALNE(naglasavam) ne startuju i sve je u redu. Sta sad mi normalni treba da odredimo dan u nedelji kako cemo da izadjemo na ulicu i da se 'vatamo sa ostalim devojkama koje paradiraju?

P.S. Ne volim sto se ubacujem u ovu pricu ali morao sam. :glavomuzid:

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6244
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Dobro veče

Post od Heineken » 11 Okt 2012, 21:24

Milan je napisao:
Heineken je napisao::srbin:
Neko je napisao da treba iskoristiti bojevu municiju po ovim likovima sto se okupljaju protiv parade, ja bih je iskoristio ali po ovim bolesnicima!!
Kako znaš da neko ko je na forumu nije gay? Kako on da se oseća kada napišeš nešto takvo?

Strašno.
Iskreno, ne zanima me kako ce se osecati!

Korisnikov avatar
Uroš S.
Postovi: 10886
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:17
Garaža: Fabia 1.0 TSI DSG | Yamaha X-Max 300 TechMax 2023. | Polar Forester
Lokacija: Blokovi

Re: Dobro veče

Post od Uroš S. » 11 Okt 2012, 21:31

Milan je napisao:
Day Walker je napisao:Ti znas da su fini i kulturni, lepo vaspitani?
Gayevi koje poznajem, mahom su nadprosečnih ljudskih i svih ostalih kvaliteta ali ne tvrdim da je pravilo. Ono što tvrdim je da ni na jednoj paradi nisu paradirali u tangama roze boje, niti je bilo bilo kakvih neprimerenih scena kojih se svi toliko (hipotetički) gade. Ako jeste, demantujte me, nije problem.
Ja poznajem jednog i stvarno je inteligentan dečko, mnogo više od gotovo svih mojih strejt prijatelja, po ambicijama i težnjama u životu, trudu koji ulaže u obrazovanje i sporedne aktivnosti, sportista, duhovita i prijatna osoba sa odličnim opštim obrazovanjem i manirima, nenametljiv i kulturan. Ne tvrdim da je pravilo ali takvo je moje iskustvo.

Edit: Nije ovde reč tj. problem u gej paradi, problem je u nemogućnosti državnih organa da obezbede i da stanu iza onoga što piše u Ustavu, a to su prava na seksualno opredeljenje (i, nisam siguran da to tamo piše, isticanje) i javno okupljanje u miru. Drugo što je nedopustivo je obraćanje pontifeksa maksimusa SPC državnim organima, jer Crkva nema apsolutne veze sa državom, tj. ne bi smela imati uticaj na nju. Plus nazivanje određene grupe ljudi grešnicima ili kako je već rečeno(a Bog oprašta grešnicima koliko mi se čini i voli svu svoju decu). Sutra će taj poglavar da odlučuje da li je neko patriota ili nije pa će da lete glave, to je recimo suštinski problem.

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Dobro veče

Post od Paja » 11 Okt 2012, 21:45

igorche20 je napisao:Ja sam 2008. u San Diegu sljakao dok je trajala gej parada , uglavnom mi je u secanju ostala gomila trandzi i dlakavih debelih polugolih homosa koji se pijani i nadrogirani bahanalisu po ulicama ceo jebeni dan, a posebno sam zapamtio jednog prijatnog cikicu od nekih 60 godina koji skinutih gaca stajao pored baste kafica dok mu druga dva matorca cackaju patku i medjusobno komentarisu... a vrhunac su bila dva lika koja su se heftala u nekom steku i pozivala bilo sta musko sto prodje da im se pridruzi....
A da su bili tip i riba bilo bi ok i ti bi se drage voje pridružio?
Neke stvari se ne rade na ulici i to nema veze sa sexualnom orjentacijom, nego sa vaspitanjem, a kad nema vaspitanja sa sprovođenjem zakona.
Day Walker je napisao:A bogohuljenje, pljuvanje crkve i hriscanskih vrednosti je totalno OK?
Da li ti stvarno misliš da nema gay vernika?
Šta ćemo sa tim da je Bog sve stvorio pa i gay populaciju?
Šta ćemo sa tolerancijom koju crkva treba da propoveda?
Šta ćemo sa činjenicom da je Srbija po ustavu svetovna država što znači da su sve crkve samo nevladine organizacije i da država ne treba da interesuje stav crkve?
Da li ja treba da poštujem Patrijarha kad javno pozove na kršenje ustava?
Šta ćemo sa činjenicom da se SPC nikada nije ogradila od gay-eva u svojim redovima. Pahomije je i dalje vladika koji nikada nije izveden pred crkveni sud.
...
...
AcaKayak je napisao:Nek ga tuzi sto mu je ugrozio prava, hahahah :D

Nek napusti forum ako mu se ne svidja, nije duzan da provodi vreme ovde kao sto ni ja nisam duzan da gledam njegovu paradu ;)
Pravilnik

Poštovani korisniče,

pristupanjem forumu GARAŽA prihvatili ste da nećete postavljati uvredljive i vulgarne sadržaje, sadržaje kojima se vređa nacionalno, versko ili seksualno oredeljenje ljudi, kao i sadržaje koji su u suprotnosti sa zakonom vaše zemlje, zemlje u kojoj je hostovan forum GARAŽA i međunarodnim zakonima. Čineći to, rizikujete da budete trajno suspendovani, uz obaveštenje Vašeg Internet provajdera. IP adrese svih postova se čuvaju u bazi u cilju ispunjenja ovih uslova.

Aco i ostali pročitajte pravilnik pre nego što se ********.

EDIT by mod: Obratite paznju na ophodjenje!

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14196
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od pedja » 11 Okt 2012, 21:47

Postoji li kakav strejt clan ovde, a da mu je IQ preko 100, bilo kakva osecanja da ima, ili (ne daj Boze) smisla za umetnost? :mrgreen:

Tptlk

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Dobro veče

Post od nikaragva » 11 Okt 2012, 22:03

Nemam zaista nista protiv gejova, ali zeleo bih ako legalizuju i prihvate sve sto oni traze (a ne znam ni sta traze, valjda ne nesto moje :)), da se onda legalizuje i marihuana!

Odgovori