Dobro veče

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
blaugrana
Postovi: 6885
Pridružio se: 26 Jan 2012, 17:08
Lokacija: Novi Sad

Re: Dobro veče

Post od blaugrana » 28 Avg 2019, 09:43

Kakvi oficiri, zna se ko je vrhovni komandant ;)

Sent from my Blaumi Note 5 using Tapatalk


lami
Postovi: 3272
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Dobro veče

Post od lami » 28 Avg 2019, 10:16

Nije ovo nikakvo oklopno vozilo, neko je sklepao nesto da lici na Lazara, ali opet...

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
superboss
Postovi: 3771
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:09
Lokacija: Speck in the Sea

Re: Dobro veče

Post od superboss » 28 Avg 2019, 10:20

Ovo nije vojno vozilo-već nešto sklepano.


Pitanje je kako nešto ovako uopšte sme da se vozi, gde je prošlo atest, da li je registrovano- sve one male stvari koje traže od običnog čoveka
What i do for the livin'? I live for the livin'.

Ralee
Postovi: 3480
Pridružio se: 13 Jan 2015, 22:09

Re: Dobro veče

Post od Ralee » 28 Avg 2019, 11:28

Kakva propast, a matorog su maltretirali za fabricke spojlere na hondi. Svakim danom provedenim u srb mi je sve jasnije zasto sam se dao u beg.

Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Dobro veče

Post od HKS » 28 Avg 2019, 11:38

kragujevac je napisao:Da nije i ovo oklopno vozilo neka maketa. Bože me sačuvaj ovakve gluposti. Opet su se provukli kroz iglene uši u CL a pravi se slavlje kao da su pobedili u finalu.
Mislim, voziti civile na oklopnom transporteru sa tablicama, "crvena zvezda", gradskim ulicama zbog toga što su igrali nerešeno fudbalsku utakmicu, svaki komentar je. nepotreban.
Ovo su nesto Delije sklepale, da lici na Lazar.

Послато са Redmi Note 4 помоћу Тапатока


nick79
Postovi: 447
Pridružio se: 27 Feb 2014, 07:26
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od nick79 » 28 Avg 2019, 11:41

Srbi ko Srbi... Nema kod nas prave mere, preteruje se u svemu. I kad se slavi i kad se tuguje a i kada se kritikuje. Pa tako imamo situaciju da ljudi koji žive u inostranstvu i tamo plaćaju porez najviše kritikuju gde odlazi novac poreskih obveznika ove zemlje. A pri tome vozilo ne pripada VS. Privatno je. Zašto država ne funkcioniše, zašto saobraćajna policija nije izašla i tražila dokumenta za vozilo, atest i oduzela ga na licu mesta je druga strana medalje.

A ovaj tenk bas potresao ustaše i par grobara ovde. Jao u kakvoj mi zemlji živimo. A to sto je bolesnik na čelu zemlje, bolesnik na čelu vojske, slična na čelu policije, keramicar na čelu BIA je ok?

I jeste ogroman uspeh. To je naša realnost da plasman u grupnu fazu LS predstavlja veliki uspeh. Tim pre kada su na čelu kluba takvi kao što je Terza. Po poslednjem finansijskom izveštaju koji članovima kluba prezentovan pre par meseci fudbalski klub zvezda je prošle godine prihodovao skoro 60 miliona eura ali su zamislite imali i rashode od 58 miliona. Šta dalje da pričamo. Sve lopovi i bagra.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Korisnikov avatar
blaugrana
Postovi: 6885
Pridružio se: 26 Jan 2012, 17:08
Lokacija: Novi Sad

Re: Dobro veče

Post od blaugrana » 28 Avg 2019, 11:45

Doktor ekonomije

Sent from my Blaumi Note 5 using Tapatalk


ftj
Postovi: 13036
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od ftj » 28 Avg 2019, 12:01

tenk potresao ustase i par grobara... koja pasivna agresija :) a posle se covek pita sto pickousti vodi zemlju.

Korisnikov avatar
mitar1982
Postovi: 329
Pridružio se: 11 Maj 2019, 14:45
Garaža: Opel Insignia Sports Tourer SW 2.0 CDTI EDITION 110 hp
Lokacija: NO

Re: Dobro veče

Post od mitar1982 » 28 Avg 2019, 12:10

nick79 je napisao: A ovaj tenk bas potresao ustaše i par grobara ovde. Jao u kakvoj mi zemlji živimo. A to sto je bolesnik na čelu zemlje, bolesnik na čelu vojske, slična na čelu policije, keramicar na čelu BIA je ok?
Potresao ustaše!? Pa nisu mogli bolji odgovor da naprave od onog traktora. Kad su im veliki četnici sa sve petokrakama došli na tenkovima, ispratili su i njih, a i (nas) ostale na traktorima.

Ja navijam za Zvezdu, i radovao sam se sinoć, ali tenkovi, i vojna vozila nemaju šta da traže oko stadiona. Fudbal je zabava za mase i biznis za učesnike, i ne treba da bude poligon za nacionalne, vojne i političke konflikte.
“I should be sorry if I only entertained them, I wish to make them better.” – G.F. Handel

nick79
Postovi: 447
Pridružio se: 27 Feb 2014, 07:26
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od nick79 » 28 Avg 2019, 12:16

Ljudi izgleda da me niste shvatili. Nikako nisam ni za tenkove ni za bvp-ove. Tome nije mesto tu. Ali imam utisak da pridajemo u suštini nebitnim stvarima veći značaj nego što treba i da je ovo klasično skretanje pažnje.

A sto se tice picoustastog ajde manite se... Jasno je iz onoga što pišem šta mislim o njemu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Vladapetr » 28 Avg 2019, 12:29


nick79 je napisao:Ali imam utisak da pridajemo u suštini nebitnim stvarima veći značaj nego što treba i da je ovo klasično skretanje pažnje.
Upravo obratno, ne pridaje se dovoljno velika pažnja. Nacionalističko smeće, šovinizam, mržnja ka zemljama u okruženju, itd... su stvari koje se lako prime kod onih na 24/7 terapiji info programom Pinka i Informera. Poseban problem je što se deca na to pecaju neverovatno brzo. Prošle godine su moji klinci na ekskurziji puštali Baju Malog Knindžu i u glas pevali "Ne volim te Alija, zato što si balija..."
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Sinisa G.
Postovi: 2429
Pridružio se: 11 Feb 2014, 11:25
Garaža: GTS, EVO500, GSI
Lokacija: Beograd, Grac

Re: Dobro veče

Post od Sinisa G. » 28 Avg 2019, 12:34

mitar1982 je napisao:
28 Avg 2019, 12:10

ali tenkovi, i vojna vozila nemaju šta da traže oko stadiona.
Ajd, da su ga parkirali ispred stadiona JNA pa i da razumijem, ali ispred
marakane :kezo:
Tamo jedino ovakva vozila pristaju :rofl:
Slika
Slika

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od starac vujadin » 28 Avg 2019, 12:41

U suštini ne baš duhovit potez i ima Zvezda čime drugim da se ponosi u svojoj istoriji nego da postavlja tenk, ali opet s druge strane smešno mi je kako su se Hrvati našli prozvani i zgražavanje dežurnih dušebrižnika koji se sami ofiraju kako im mozak projektuje stvari. Oni koji ovo pravdaju kako Zvezda "sportski gazi" imaju mnogo lakši posao da objanse svoj potez, nego oni koji projektuju Vukovar, nacionalizam, itd...Niti se igralo protiv Dinama, niti na tenku piše bilo šta protiv nekog, niti je to sada pravo borno vozilo pored toga ima toliko klubova sa imenima i simbolima oružja, pa se neko ne tangira, niti su se gostujući igrači našli uvređenim i ugroženim zbog tenka... Hajde da pišemo peticiju Arsenalu da menja ime... :ccc:

nick79
Postovi: 447
Pridružio se: 27 Feb 2014, 07:26
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od nick79 » 28 Avg 2019, 13:15

Vladapetr je napisao:
nick79 je napisao:Ali imam utisak da pridajemo u suštini nebitnim stvarima veći značaj nego što treba i da je ovo klasično skretanje pažnje.
Upravo obratno, ne pridaje se dovoljno velika pažnja. Nacionalističko smeće, šovinizam, mržnja ka zemljama u okruženju, itd... su stvari koje se lako prime kod onih na 24/7 terapiji info programom Pinka i Informera. Poseban problem je što se deca na to pecaju neverovatno brzo. Prošle godine su moji klinci na ekskurziji puštali Baju Malog Knindžu i u glas pevali "Ne volim te Alija, zato što si balija..."
Ali ta deca gledaju to smeće kod kuće. Slušaju tu muziku kod kuće. Kod kuće su i roditelji. Sad da li roditelji treba da im to zabrane, da im na neki suptilniji način serviraju nešto što smatraju da je bolje, kvalitetnijeg, duhovno bogatije ili da puste da te mlade osobe dodju do tih zaključaka sami nisam pametan.

Ja nekako verujem da se svakom detetu koje je neiskvarena duša može objasniti zašto npr ta pesma podstiče mržnju prema neko ko je druge vere. I da medju pripadnicima svih vera ima i ovakvih i onakvih. Samo uzimam tu pesmu kao primer.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Korisnikov avatar
Ikac
Postovi: 1759
Pridružio se: 19 Apr 2012, 22:29
Garaža: Fiat Bravo 198 (2011) 1.6 multijet

Re: Dobro veče

Post od Ikac » 28 Avg 2019, 13:26

starac vujadin je napisao:
28 Avg 2019, 12:41
U suštini ne baš duhovit potez i ima Zvezda čime drugim da se ponosi u svojoj istoriji nego da postavlja tenk, ali opet s druge strane smešno mi je kako su se Hrvati našli prozvani i zgražavanje dežurnih dušebrižnika koji se sami ofiraju kako im mozak projektuje stvari. Oni koji ovo pravdaju kako Zvezda "sportski gazi" imaju mnogo lakši posao da objanse svoj potez, nego oni koji projektuju Vukovar, nacionalizam, itd...Niti se igralo protiv Dinama, niti na tenku piše bilo šta protiv nekog, niti je to sada pravo borno vozilo pored toga ima toliko klubova sa imenima i simbolima oružja, pa se neko ne tangira, niti su se gostujući igrači našli uvređenim i ugroženim zbog tenka... Hajde da pišemo peticiju Arsenalu da menja ime... :ccc:
Čekaj. Ne proziva Hrvate, a na sva zvona su prvo objavili da je tenk iz Vukovara? I onda kada su videli da su zajebali počeli su da demantuju to i da pričaju da je to tenk sa otpada iz Leskovca, čak je slina rekao da ono nije čak ni pravi tenk, već maketa.

Što se Arsenala tiče, Arsenal su osnovali radnici fabrike Royal Arsenal, koja je, gle čuda, proizvodila topove i odatle i nadimak tobdžije.
Koliko je meni poznato, navijači CZ nisu poznati kao tenkisti, već kao....

Odgovori