Dobro veče

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3397
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Dobro veče

Post od kragujevac » 20 Apr 2019, 11:51

Nikako mi u celoj toj tragediji logika Bore Djordjevića ne ide u glavu :kuku: . Od čoveka koji je pevao "Na zapadu ništa novo", preko "Pogledaj dom svoj andjele" i kasnije "Baba Jula" i ostalo da se sa 66 godina sroza na ljugavljenje sa ovim satrapima.
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21084
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Dobro veče

Post od nidza » 20 Apr 2019, 12:04

To mu je posao, da zabavlja ljude za novac. Mislim da to treba gledati iz tog ugla. Kako god, svako ima pravo da misli šta misli, da veruje u šta veruje, pa i da se predomisli.

Masa javnih ličnosti podržava taj smer iz kog god razloga, i to je normalno, kao što je normalno da neke druge javne ličnosti i drugi ljudi misle drugačije.

Ono što je loše i ne sme da se dešava je insistiranje na podelama. Hvala bogu na internetu, sve loše što su izgovarali i pisali će ostati zapisano zauvek.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3397
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Dobro veče

Post od kragujevac » 20 Apr 2019, 12:12

U principu, kad vidimo koliko je preletača iz drugih partija prodalo veru za večeru i slizalo se sa ovima sada aktuelnim, možda to stvarno ne treba da čudi. Možda to u današnje vreme treba tako. Možda su oni u stvari pametni a mi koji ne mislimo tako treba još da učimo (da ne kažem baš da smo glupi).
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8033
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Dobro veče

Post od OMP » 20 Apr 2019, 12:27

Ovoj zemlji treba neko ko do sada nije bio u politici i na vlasti, jedino tako mozda mozemo da je spasimo, od ovih preletaca nema vajde sve je to ista bagra, juce sa onim danas sa ovim i tako u krug.

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9055
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Dobro veče

Post od Darko » 20 Apr 2019, 12:31

Bora se pred rat podsmevao slovencima i zvao ih konjusarima, sad zivi u ljubljani i seta pudlicu u tivoliju..

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3397
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Dobro veče

Post od kragujevac » 20 Apr 2019, 12:42

OMP je napisao:
20 Apr 2019, 12:27
Ovoj zemlji treba neko ko do sada nije bio u politici i na vlasti, jedino tako mozda mozemo da je spasimo, od ovih preletaca nema vajde sve je to ista bagra, juce sa onim danas sa ovim i tako u krug.
Bio je 1992. pokušaj sa Milanom Panićem, ali je i to propalo. Ovi satrapi danas su napravili takvu logističku mrežu da će biti potreban jako ozbiljan pristup svemu tome (pre svega od strane inostranih faktora)da bi se uopšte došlo do šanse da se nešto promeni. Pa oni organizuju svake dve godine neke trange/frange izbore da bi izbili ostalima svaki tračak šanse da se iole ozbiljnije organizuju. A i ovi koji sad pokušavaju da budu šatro neka opozicija su se tokom svoje vladavine toliko iskompromitovali da mogu samo da se pokriju ušima, da se poklone ovima sada i priznaju im da su veći maheri.
Meni nije jasno ko im organizuje svu tu logistiku vladavine, PR-a, odakle im toliko para itditd. To je (bar tako izgleda) toliko sofisticiran sistem da prosto ne mogu da poverujem da lobanje kao što su AV, Vulin, Ivica, Plavojka i ostali imaju mentalne kapacitete da mogu to sami sve da smisle i sprovedu. Sve mi to izgleda kao da je nekoj firmi plaćeno da smisli( i dalje smišlja po potrebi), a ovi samo sprovode. Neki probni test koji bi posle mogao da se primenjuje drugde, šta li..... :ccc:
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Kabal
Postovi: 2885
Pridružio se: 05 Avg 2015, 10:01
Garaža: Volvo XC60 D5 AWD
Lokacija: Novi Sad

Re: Dobro veče

Post od Kabal » 20 Apr 2019, 13:47

kragujevac je napisao:
20 Apr 2019, 12:42
OMP je napisao:
20 Apr 2019, 12:27
Ovoj zemlji treba neko ko do sada nije bio u politici i na vlasti, jedino tako mozda mozemo da je spasimo, od ovih preletaca nema vajde sve je to ista bagra, juce sa onim danas sa ovim i tako u krug.
Meni nije jasno ko im organizuje svu tu logistiku vladavine, PR-a, odakle im toliko para itditd.
Procenti od bukvalno svakog posla u bilo kojoj grani privrede koji ide preko tendera, pljacka se drzava naveliko.

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6242
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Dobro veče

Post od Heineken » 20 Apr 2019, 14:01

OMP je napisao:
20 Apr 2019, 12:27
Ovoj zemlji treba neko ko do sada nije bio u politici i na vlasti, jedino tako mozda mozemo da je spasimo, od ovih preletaca nema vajde sve je to ista bagra, juce sa onim danas sa ovim i tako u krug.
Dzaba pricati to kad nemas kome...Nije bitna boja ni vera samo daj poziciju da se mogu okoristiti!
Ja samo gledam ove degenerike odavde po netu sto kace slike sa skupova podrske rezimu i ove sa skupova opozicije. Sve ih manje vise znam iz vidjenja i nemas 3 coveka koja nisu bila u nekom sistemu vlasti, a znate sta to znaci u Srbiji.

Meni je najgore sto ove komunjare nikad nisu nestale i sav ovaj cirkus podseca na druga i pionire samo modernizovan.

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od starac vujadin » 20 Apr 2019, 14:32

kragujevac je napisao:
20 Apr 2019, 11:51
Nikako mi u celoj toj tragediji logika Bore Djordjevića ne ide u glavu :kuku: . Od čoveka koji je pevao "Na zapadu ništa novo", preko "Pogledaj dom svoj andjele" i kasnije "Baba Jula" i ostalo da se sa 66 godina sroza na ljugavljenje sa ovim satrapima.
Veliko razočarenje. Tu mu uopšte nije trebalo u životu. Najgluplje i najsmešnije je što Vučić suštinski zastupa sve suprotno u politici što Bora podržava, a čini mi se da Bora toga nije ni svestan.
Mnogo su mi smešni ti kao kobajagi nacionalisti, šatro rusofili, protiv EU, anti NATO, itd, itd...koji o tome vole da kenjaju, ali kad dođe priča do Vučića i njegove politike onda se zna ko im je miliji i gutaju knedle.

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Ogi » 20 Apr 2019, 16:15

Sat i po vremena sam bio i guzvi od obrenovackog do posle Ade. Mislio sam najmanje teroristicki napad kad ono... Kopaju ispred t centra kod Ade pa se 10 traka sliva u jednu. Potpuno kul.

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9055
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Dobro veče

Post od Darko » 20 Apr 2019, 16:28

kragujevac je napisao:
20 Apr 2019, 11:51
Nikako mi u celoj toj tragediji logika Bore Djordjevića ne ide u glavu :kuku: . Od čoveka koji je pevao "Na zapadu ništa novo", preko "Pogledaj dom svoj andjele" i kasnije "Baba Jula" i ostalo da se sa 66 godina sroza na ljugavljenje sa ovim satrapima.
Javio se..

https://www.danas.rs/drustvo/bora-djord ... h-razloga/

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3397
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Dobro veče

Post od kragujevac » 20 Apr 2019, 17:15

Au, što je prso......... :kuku: .
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21084
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Dobro veče

Post od nidza » 20 Apr 2019, 19:57

OMP je napisao:Ovoj zemlji treba neko ko do sada nije bio u politici i na vlasti, jedino tako mozda mozemo da je spasimo, od ovih preletaca nema vajde sve je to ista bagra, juce sa onim danas sa ovim i tako u krug.
Treba sistem drugi, treba stručnost.

Dokle god je stanje uma takvo da čekamo "nekog" određenog, biće isto.

Nisu svi isti jer su isti, dapače. Isti su jer je sistem uvek isti.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Bax
Postovi: 11076
Pridružio se: 11 Jan 2012, 22:37

Re: Dobro veče

Post od Bax » 20 Apr 2019, 20:19

Vic: Zasto su doveli Boru Corbu na AV miting? Da sendvicari uzmu nesto na kasiku :)

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

Lepse je voziti slab auto brzo, nego snazan sporo.

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10387
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Dobro veče

Post od sebekkg » 20 Apr 2019, 20:27

Hahaha. :kezo:

Ideja o novom sistemu je ona prava i da se svako moze lako smeniti. Bas kao onda kad jr nidza pricao o voznji u rusiji. Sistem te natera da radis tako jer tako moze. Sistem se mora menjati i da se svi prethodni ne mogu vracati upakovani u novu kesicu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Slika

Odgovori