Mitsubishi Space Star 1.9 DI-D

Oglasi za prodaju automobila
Odgovori
Korisnikov avatar
elMaestro
Postovi: 3235
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:07
Garaža: C2

Mitsubishi Space Star 1.9 DI-D

Post od elMaestro » 18 Jul 2012, 14:56

Evo da stavim i ovde oglas. U pitanju je auto iz naslova sa Renaultovim dCi motorom (Megane 1, Scenic 1, Laguna 1). Vlasnik sam već nekoliko meseci i auto se vodi na moje ime. Auto je uzet da bude porodični i sve vreme je tako i korišćen.
Urađen mu je veliki servis pre nepunih 10k u AK Sekulić. Zamenjeni su prednji diskovi i pločice pre 500km, zadnji diskovi i pločice pre 10k. Mali servis urađen pre 100km kada je zamenjen i akumulator (Black Horse 66Ah, 2 godine garancije). Alternator je nov. Promenjeni su nosači motora. Što se tiče kilometraže najiskrenije što mogu reći je da je vraćana, ne znam koliko uzeo sam ga sa ovakvim satom, ali rekao bih da je vraćena 100-inak hiljada, sada ima 121500. Od ulaganja ima šoferka, dve gume i amortizeri gepek vrata za šta cena ide dole. Auto je registrovan do 5.2013.
Cena: 3300e
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

P.S. Prodaja sada stvarno nije hitna i jedini razlog je što bih hteo da se vratim na Pug-a :mrgreen: Tako da ako neko ima 307-icu ili 406-icu HDI motorom ili benzin/gas za njih zamena dolazi u obzir.

Kontakt na pp ili na 0603328965
Имам једно потпитање...

Odgovori