P: 2007 Suzuki Swift 1.3

Oglasi za prodaju automobila
Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8033
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

P: 2007 Suzuki Swift 1.3

Post od OMP » 28 Jun 2018, 20:19

Stigao mi je pre neki dan ovaj swift, auto je kupljen od vlasnice u CH (zena 54. godiste), pogon na prednjim tockovima, motor 1,3 sa 91 konjskom snagom, ima 116.000km i sa tom km je kupljen i carinjen i slaze se sa servisnom knjigom a na osnovu stanja auta nema sumnje da prava km.
Auto je jako lepo ocuvan i odrzavan, mehanicki bez ikakvog ulaganja, velki servis uradjen pre 2000km, novi diskovi i plocice napred kao i paknovi pozadi, nov set kvacila, na trapu utegnut nista ne lupka i ne krcka, kompletno pregledan kod majstora i na dizalici, bez trunke korozije. Motor savrseno radi i jako lepo ide. Enterijer bukvalno kao nov sto slike ne mogu da prikazu, nije dubinski pran.
Boja je neka vrsta perle, u hladu deluje kao klasicna bordo boja a na suncu ili pod svetlom kristali dolaze do izrazaja i tek se ona vidi da je u stvari metalik cak se i nijansa promeni malo.
Na svim staklima je isti dot sto znaci da nisu menjana.
Gume su m+s 6-7mm šare, mislim da je dot 2015 nisam siguran.
Od opreme ima sve sto treba, koliko sam provalio ovo je neki srednji nivo opreme, abs, mf volan,, centrala, 4 podizaca, el retrovizori, automatska svetla, 6x air bag, itd. klima hladi odlicno i sve na autu radi. takodje ima i keyless sistem (ulazak u auto i startovanje motora bez kljuca)
Auto je bukvalno sedi i vozi, bez ulaganja. Ocarinjen i uradjena AMSS homologacija, kupcu ostaje samo registracija. cena je 3650 sa mogucom manjom korekcijom. konatakt pm ili 062 421 076.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Prikačeni fajlovi
IMG_9024.jpg

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8033
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: P: 2007 Suzuki Swift 1.3

Post od OMP » 02 Jul 2018, 10:14

swift prodat, idemo dalje....
Poslednja izmena od OMP u 02 Jul 2018, 10:33, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9721
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: P: 2007 Suzuki Swift 1.3

Post od Markoni » 21 Jul 2018, 00:02

Sad vidim da je svaki drugi auto od vlasnice '54 godiste. :D
Bavim se i sam malo prodajom kola, ali kada procitam ove tekstove ide mi se u WC da me izvines :) Podseti me na trenutnu vlast. :D
Izvini na off-u, necu vise.

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8033
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: P: 2007 Suzuki Swift 1.3

Post od OMP » 22 Jul 2018, 08:14

Svaki drugi??? cista slucajnost da se swift i aygo tako pogodili i to je apsolutno tacno sto lako moze da se proveri prema saobracajnoj dozvoli kao i sve sto napisem i apsolutno stojim iza toga tako da ne vidim svrhu za ovakvim pisanjem sa tvoje strane jer em je netacno em nema nikakvog smisla, to sto se i ti bavis prodajem je tvoja stvar ali nemoj druge da sabotiras bez ikakvih ili sa gluipim i nebitnim argumenatima!

Zaključana tema