P: alubutyl zvucna izolacija za kola

Kupovina i prodaja delova i opreme
machi89
Postovi: 16
Pridružio se: 22 Apr 2012, 23:41

P: alubutyl zvucna izolacija za kola

Post od machi89 » 24 Jul 2020, 17:41

Prodajem jednu rolnu alubutila za automobile (moze i kombi i sve vrste vozila).
Dimenzije su 230cmx50xm, debljina materijala je 2mm. Cena 2000din.

Ova rolna je dovoljna da se izoluju prednja vrata (vozaceva i suvozaceva) - unutrasnji lim, pregradni i tapacirung. Vrata (velicine) u klasi Megana ili C4. Na ova dva automobila sam i izolovao vrata + haubu, i rezultat je fantastican.

Prodajem iskljucivo jer sam svoja kola vec izolovao, i ovo je visak materijal. Materijal daje bas dobre rezultate, ovo su mi vec druga kola gdje sam haubu i vrata izolovao - buka je dosta smanjena a sam kvalitet muzike je dosta bolji. Idealna investicija za poboljsanja kvaliteta muzike.

Moja preporuka (prvo auto sam radio komplet ozvucenje) je bolje kupiti slabije zvucnike a za tu novcanu razliku kupiti materijal za izolaciju i izolovati vrata i gepek (ako se stavlja i vufer) nego staviti high end zvucnike bez izolacije. Moja prva kola (megane 3) sam prvo uradio ozvucenje pa tek kasnije izolaciju na preporuku drugara (tada se i ovaj materijal tesko nabavljao kod nas) i razlika je neuporedljivo bolja - niski i srednji basevi dolazi bolje do izrazaja - cistiji i precizniji, i naravno buka spolja se dosta manje cuje.

Slike su u prilogu

Lokacija Beograd
moze i licno preuzimanje (mozemo se naci negde u gradu po dogovoru[
Prikačeni fajlovi
IMG_1360.jpg
IMG_1360.jpg (56.53 KiB) Pogledano 13816 puta
IMG_1359.jpg
IMG_1359.jpg (92.39 KiB) Pogledano 13816 puta

Zaključana tema