Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Iskustva sa putovanja, razne informacije
Odgovori
Korisnikov avatar
Misha
Postovi: 3689
Pridružio se: 13 Jan 2012, 17:55
Garaža: RAV4 2.2 D4D 4WD Executive
Lokacija: Novi Sad

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od Misha » 27 Jul 2012, 12:53

Texonja je napisao:Nisam to ja izmislio, Misho.
Ma znam,zaboravio sam da slikam zadnji put kada smo bili u ZOO. ;)
Live TODAY as each breath is precious and will never come again.

Korisnikov avatar
mljacko
Postovi: 277
Pridružio se: 24 Jan 2012, 08:09
Garaža: Fiat Punto s 55, K2 rolericu i Scout biciklicu
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od mljacko » 27 Jul 2012, 12:56

A sta mislite o tome da sledece okupljanje bude zapravo izlet na VASAR? :awesome:

Ja predlazem:
02. avgust
OSEČINA, selo Bratačić

IZBOR ZA HARAMBAŠU PODGORINE :presrecan: Prijavite mene, prijavite mene!!! :sreckovic: :sreckovic:



http://www.facebook.com/rokovnici" onclick="window.open(this.href);return false;

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od perfiko » 27 Jul 2012, 13:27

Texonja je napisao:Palic osim ZOO vrta nema nista. Nemas restoran gde da sednes da jedes. (ima 1 riblji, a ja ribu ne jedem, mada ni on ne izgleda nesto bajno... i ima jos jedan u kojem je bila svadba jer je bila subota/nedelja, ne secam se). Prosetali ZOO vrtom, otisli do jezera, tamo su u jednom delu bili neki bagercici, traktori, radnici, drugi deo je ok ali samo za prosetati sto traje 5 min i onda - nista. To je bilo pre oko mesec i po dana recimo. Bolje je na novosadskom keju nego na Palicu.
Seli u kola i otisli u Suboticu. "Palic, Palic, uvalim ti glavic" :thumbdown:
Ne znam, svako ima svoje mišljenje, ali ja sam bio prošli vikend na Paliću. Oko jezera veliko igralište za decu sa mnogo ljuljaški, klackalica, mostića, vozića.... i sve to u hladovini. Mnogo bolje nego na Zlatiboru, gde, ili ćeš detetu šutirati loptu po ledini, ili ćeš plaćati gumene igraonice koje upeknu da dobiješ plikove. Termalni bazen radi, a fala Bogu imali smo bazen i u smeštaju. Dete je uživalo, a i mama i tata.
A što se restorana tiče, pa dal je moguće da si naišao samo na dva? Ima ih koliko hoćeš.
Ovo samo pokazuje koliko je zapravo teško preporučivati nekome nešto. Meni je bilo super, a posle me ovaj što sam mu preporučio psuje godinu dana što sam mu upropastio odmor. :)
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od Texonja » 27 Jul 2012, 13:31

Perfiko, na samom setalistu ima neki splav koji ne radi (kad se dodje peske od ZOO vrta otprilike pravo na njega izbijes). Sa desne strane na setalistu imas taj sumnjivi riblji restoran i iza neku kafanu kafanu. Sa leve strane imas malo dalje jedan restoran u kojem je bila svadba.

To je sve sto sam ja video. :zbunjen:
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

MilisaV
Postovi: 317
Pridružio se: 11 Jul 2012, 15:39
Garaža: bmw 525d
Lokacija: Novi Beograd

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od MilisaV » 27 Jul 2012, 13:34

Može i Vrnjačka banja, jeftin smeštaj i jeftin grad.... a dosta je živo za vreme sezone....

ako se ide iz beograda preporučujem put preko kragujevca, pa na kraljevo, pa levo kod vitanovca ka vrnjačkoj banji....


takođe nije loše ni sokobanja. od beograda je malo dalje, ali dobar deo puta je auto put... i ostatak puta je lep za vožnju.
žena može biti sa sela a auto mora iz nemačke

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od perfiko » 27 Jul 2012, 13:52

Tex, pa ti si napravio krug od čitavih 50 metara. :)
Taj splav i dalje ne radi. Iza Male gostione (pretpostavljam da je tu bila svadba) je neka picerija (ne znam naziv) ali lepa hladovina, mnogo stolova (mislim da je tu i neka diskoteka uveče). Na muškom štrandu ima čini mi se dva restorana. Jedan je kod zoo vrta. Da ne pominjem mnoštvo Salaša u krugu cca 1-2 km od samog jezera.
Uostalom, evo nekih:
http://www.palic.rs/sr/2/2/restorani.html
Al' dobro, Palić nije tema, pa ne znam koliko je ovo što pišem "off topic".
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od NexT » 27 Jul 2012, 13:55

Palic je :thumbdown:

Bio tamo pre mesec dana, imali neki seminar u gostioni, ono okolo je raspad sistema. Al klopa u Maloj gostioni je :doubleup:

Korisnikov avatar
RINGE
Postovi: 382
Pridružio se: 06 Jun 2012, 08:52
Garaža: Suzuki SX4 GS

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od RINGE » 27 Jul 2012, 14:32

I meni je palic :thumbdown: bio pre oko mesec i smorio se nevidjeno, jedino je izvuklo stvar neko takmicenje u spravljenu riblje corbe pa sam bar jeo ko covek.

Korisnikov avatar
ivancho
Postovi: 3776
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:59
Garaža: Octavia 1,6d
Lokacija: Vracar-Zemun
Kontakt:

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od ivancho » 27 Jul 2012, 14:34

Mi kada smo bili na Palicu posle ZOO vrta pala kisa, tako da dalje nismo ni stigli. Ali zato preporuka za restoran Abraham i gulas, njam :D

Korisnikov avatar
grujicd
Postovi: 8365
Pridružio se: 16 Jan 2012, 13:32
Garaža: Honda Jazz 1.4 2007 & CR-V 2.0 2012
Lokacija: Beograd

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od grujicd » 27 Jul 2012, 14:36

Nije Palić baš tako loš, ako se ide na par dana. Može jedan dan da se skokne Segedina u šoping ili Aquapolis, jedan dan malo po Subotici, a mi smo još uboli termin kad je bio neki vašar pa je bilo i na samom jezeru zanimacije za decu.

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od perfiko » 27 Jul 2012, 14:37

Jbg, izgleda da vozači Fiata imaju najmanje kriterijume u svemu. :kuku:
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od Texonja » 27 Jul 2012, 15:44

"Nije Palic tako los, ako se skokne do Segedina... i Aquapolisa... i Subotice... " , slazem se! :doubleup:
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od perfiko » 27 Jul 2012, 17:18

Auu, s kojim ja tetkama polemišem ovde kad je vama provod šoping u Segedinu... Kao da pričam sa svojom ženom. :kezo:
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
elMaestro
Postovi: 3235
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:07
Garaža: C2

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od elMaestro » 28 Jul 2012, 01:34

pedja je napisao: I dodao bih nesto poput: Rudnik
:bravo: :bravo: :bravo: Mogu samo da potvrdim. Ništa nije ultra urbanizovano, prirode na pretek, a i cene su prilično povoljne. Doduše ja sam gore i živeo dosta godina, a i sad sam gore svaki vikend i odlično mi je gore. Sad ima i više mesta za odmor
http://www.neda-zamid.rs/
http://www.dalekoodposla.com/mesto--rudnik
http://www.rudnikzvezda.com/
I bungalovi što je Peđa linkovao i još dosta. Stvarno ima lepih ponuda.
Имам једно потпитање...

Korisnikov avatar
grujicd
Postovi: 8365
Pridružio se: 16 Jan 2012, 13:32
Garaža: Honda Jazz 1.4 2007 & CR-V 2.0 2012
Lokacija: Beograd

Re: Zlatibor ili slična destinacija za vikend..

Post od grujicd » 28 Jul 2012, 09:35

perfiko je napisao:Auu, s kojim ja tetkama polemišem ovde kad je vama provod šoping u Segedinu... Kao da pričam sa svojom ženom. :kezo:
Ti si prvi počeo kad si pisao kako su divne ljuljaškice, klackalice, mostići i vozići :rofl:

Odgovori