Letovanja - iskustva, preporuke...

Iskustva sa putovanja, razne informacije
Odgovori
Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Letovanja - iskustva, preporuke...

Post od Floyd » 09 Maj 2016, 12:09

Ja generalni volim aktivne odmore. Blejanje uz koktel pored bazena je ok ali max jedan dan.

Moja filozofija je da to mogu i kući :)

Korisnikov avatar
Laki021
Postovi: 13095
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:41
Garaža: BMW 540i xDrive
Lokacija: Zurich

Re: Letovanja - iskustva, preporuke...

Post od Laki021 » 09 Maj 2016, 12:29

Ebo bazen, nikada nisam bio u bazenu u hotelu koji je na moru.

Proslog aprila smo imali ultra aktivan odmor kad smo posetili pola juzne Amerike, 4 dana pesacili na Machu Picchu i sl, sada smo oboje u fazi raspada i samo nam treba nesto za opustanje. Naravno, treba obici malo Kubu i osetiti taj duh, no dosta mi je jeda/dva dana toga.

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9054
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Letovanja - iskustva, preporuke...

Post od Darko » 09 Maj 2016, 13:01

Zasto svi kazu idite sto pre na kubu dok je jos uvek ovaj sistem, sta se menja? Da li je vracanje u okrilje SAD nepovratan proces? Hoce li ponovo biti kao u filmu kum kad su ameri tamo pravili bahanalije. :)

Pitam ovo jer bih svakako jednog dana voleo da posetim to ostrvo. A i zato sto je Medvedev jos davno pricao da rusija zeli da pojaca prisustvo na kubi, u venecueli i nikaragvi, odnosno u tom delu sveta pa mi je cela prica kontradiktorna.

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Letovanja - iskustva, preporuke...

Post od Floyd » 09 Maj 2016, 13:07

"Demokratizacija" takve zemlje će sigurno doneti porast kriminala i nasilja.

Kuba je jedna od retkih karipskih zemalja gde možeš svuda slobodno da se krećeš.

Korisnikov avatar
ljuba
Postovi: 6742
Pridružio se: 19 Sep 2013, 19:52
Garaža: X-trail
Lokacija: Amst

Re: Letovanja - iskustva, preporuke...

Post od ljuba » 09 Maj 2016, 19:56

Pa prodjes kao moj kolega cija je cerka (4 god.) zaglavila u decijoj bolnici na mesec dana zbog rezistentnih bakterija. Kupovao je hranu a na pocetku krevet, posteljinu i stolice - posto decija bolnica u Havani nista od toga nije imala - a on je imao najjace Holandsko osiguranje - a nista nije pomoglo. Toliko je bila slaba da nisu mogli da se mrdnu. To se dogodilo prosle godine u ne "demoktratizovanoj" zemlji

Odgovori