Nočenje u Nišu

Iskustva sa putovanja, razne informacije
Korisnikov avatar
Modesty
Postovi: 568
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:28
Garaža: 207 1.4 HDI
Lokacija: Bgd

Re: Nočenje u Nišu

Post od Modesty » 09 Maj 2013, 09:14

Jel mogu da se nadovežem u ovoj temi?

Treba mi isto to samo za Pirot, nema dece, a ni moj avto ne traži mnogo siguran parking..
Kada je neko glup, ne možete mu to ni dokazati... D. Radović

Korisnikov avatar
123456
Postovi: 1957
Pridružio se: 30 Nov 2012, 05:14
Garaža: Nissan X-trail e-power Tekna
Lokacija: Slovenija

Re: Nočenje u Nišu

Post od 123456 » 09 Maj 2013, 16:41

Mozes da se nadovezes ali nemoj biti cinicna,na slovenskom se auto kaze avto i ne vidim prostora za podjebavanje :thumbdown:

maniaxxx
Postovi: 6356
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Nočenje u Nišu

Post od maniaxxx » 09 Maj 2013, 17:24

NexT je napisao:Ja zbog posla cesto moram da vozim preko 1000km u cugu i izdrzim to bez neke krize, ali sigurno ne bih tako vozio da idem na odmor...
700-800 km je sasvim ok, da ne osetis, tj da mozes posle da prosetas i sutradan da budes normalan.

Od Ljubljane do Krfa ima kolko sam ja sracunao preko 1400km, a to je nemoguca kilometraza za jednog vozaca bez spavanja. Pogotovo da podjemo od toga da ide na odmor i da ide sa porodicom (verovatno malim detetom), potpuno nepotrebno.
Ovako ima taman malo manje od 800 do Nisa, proseta, naspava se i ujutru nastavi dalje, a svakako je bolje, tise i udobnije da bude u hotelu u gradu nego u Predejanima.
Posle ima jos 600-700 do Krfa, stigne odmoran i moze da ide odmah negde da zuji, a ne da se komira naredna dva dana...
Bar ja tako gledam na putovanja...
Podpis pod to.

I taj drugar je navikao na duga putovanja ali zašto bi kad ne treba, a i dete je tu. A zašto ne bi usput i video nešto kad je več prvi put u tom kraju sveta...

Ja sam predprošle godine za odmor napravio 3000 kilometara ali sam si napravio pored 10 dana na moru i road trip po usputnim gradovima i u tome sam uživao.

Ko što sam več napisao, meni se odmor počne kad sednem u avtu i više što vidim usput, bolje je :mrgreen: .

A što se tiče mog pisanja, nikad nisam živeo u Srbiji niti sam tamo išao u škole i slično i nisam baš 100% ali se trudim :oops:

Korisnikov avatar
sashicus
Postovi: 872
Pridružio se: 14 Jan 2012, 10:43
Garaža: lancia lybra 1.9 jtd
Lokacija: Nis

Re: Nočenje u Nišu

Post od sashicus » 09 Maj 2013, 18:13

123456 je napisao:Mozes da se nadovezes ali nemoj biti cinicna,na slovenskom se auto kaze avto i ne vidim prostora za podjebavanje :thumbdown:
mislim da je modesty mislila vise kao zezanje, ono kao "ljubaw", nema razloga za pod_ebavanje :doubleup:

sto se tice prenocista u Nisu, kolege su vec rekli sve dobre destinacije, i jeftinije i luksuznije, pa izaberite. Ja mogu da se ponudim kao free turisticki vodic :)

a sto se tice prenocista u Pirotu, imam rodjake gore pa mogu da proverim preciznije ali gore je bar lako, centar i 100 m u precniku oko centra je SVE.

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Nočenje u Nišu

Post od NexT » 09 Maj 2013, 19:08

Mislim da u Pirotu ima jedan jedini hotel, ili eventualno dva. Znam da u onom "glavnom", iz doba Juge nije radilo grejanje zimus kad je kolega isao :kezo:

Korisnikov avatar
Modesty
Postovi: 568
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:28
Garaža: 207 1.4 HDI
Lokacija: Bgd

Re: Nočenje u Nišu

Post od Modesty » 10 Maj 2013, 09:54

Sashicus, bilo je pod_ebavanja, ali samo i isključivo na račun mog "avta"... :kezo:
Btw, koliko bi nepismena trebala da budem da ne vidim da je to na slovenačkom, takođe oni koji me "znaju" znaju i da kad imam nešto da kažem, ja to i kažem direktno i bez cinizma... :vestica: ( i ovaj smajli je među ponuđenima zarad mene...)
Žao mi je ako je neko stekao pogrešan utisak, posebno autor teme.. :pivo:
Kada je neko glup, ne možete mu to ni dokazati... D. Radović

Korisnikov avatar
sashicus
Postovi: 872
Pridružio se: 14 Jan 2012, 10:43
Garaža: lancia lybra 1.9 jtd
Lokacija: Nis

Re: Nočenje u Nišu

Post od sashicus » 10 Maj 2013, 13:14

Modesty je napisao:Sashicus, bilo je pod_ebavanja, ali samo i isključivo na račun mog "avta"... :kezo:
upravo sam na to mislio ;)

Korisnikov avatar
masaivan
Postovi: 1209
Pridružio se: 16 Jan 2012, 14:32
Garaža: Citröen C4 1.6 BlueHDi 120

Re: Nočenje u Nišu

Post od masaivan » 10 Maj 2013, 14:08

U Pirotu bih preporucio Hotel Sin kom, lepo uredjen hotel, imaju i obezbedjen parking.

maniaxxx
Postovi: 6356
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Nočenje u Nišu

Post od maniaxxx » 10 Maj 2013, 16:36

Modesty je napisao:Sashicus, bilo je pod_ebavanja, ali samo i isključivo na račun mog "avta"... :kezo:
Btw, koliko bi nepismena trebala da budem da ne vidim da je to na slovenačkom, takođe oni koji me "znaju" znaju i da kad imam nešto da kažem, ja to i kažem direktno i bez cinizma... :vestica: ( i ovaj smajli je među ponuđenima zarad mene...)
Žao mi je ako je neko stekao pogrešan utisak, posebno autor teme.. :pivo:

Avtor teme nije stekao nikakav pogrešan utisak, nema tu nikakvih problema :durise: .

Odgovori