Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Iskustva sa putovanja, razne informacije
Odgovori
Korisnikov avatar
Zmaj_pa
Postovi: 116
Pridružio se: 29 Jun 2013, 21:05
Garaža: Jaguar Xf 3.0dS
Lokacija: Klagenfurt,Austrija
Kontakt:

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od Zmaj_pa » 09 Sep 2016, 21:13

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od methane.master » 09 Sep 2016, 21:43

:klanjamse:
Širim haos!

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od Ogi » 10 Sep 2016, 09:31

Nijedna slika se ne vidi.

Korisnikov avatar
havijer
Postovi: 3068
Pridružio se: 28 Mar 2015, 07:55
Garaža: I30 mk1 1,4
Lokacija: Kragujevac/GM

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od havijer » 10 Sep 2016, 12:09

Kod mene se ne vidi samo sedma i osma fotografija.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od Velja » 10 Sep 2016, 12:15

:bravo:

Das Natur.

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8779
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Sve najbolje!
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od Gaginh0 » 26 Okt 2016, 11:48

Bio sam par dana u "Zemlji 100 naplatnih rampi" pa sam dva dana otisao do Ohrida. Imao sam neku svadbu u Kumanovu pa rekoh sto se nebi spustio dole kad vec nisam nikad bio.
Odakle da krenem... NS-Ohrid oko 720km. Put u Srbiji vecina vas zna kakav je. Makedonci su mi na ulasku trazli zeleni karton i punomoc za upravljanje tudjim automobilom iako je automobil na ocu. Poceli su da rade autoput tako da se do Skoplja ide zaustavnom trakom. Obilaznica oko Skoplja je dobra sem jednog dela gde se bez ikakvog upozorenja mora bukvalno stati i 5 na sat prelaziti neke grbe na putu. Da nije bilo nekod Makedonca ispred mene ne garantujem da nebih ostao bez trapa. Dalje je put dobar skroz do Gostivara, ima 6 ili 7 naplatnih rampi na 150km :kuku: Posle Gostivara krecu usponi i silazi. Slicno putu od Uzica ka CG. Put je tu jako iskrpljen ali bez rupa. Tek posle Kiceva krecu samo 2 trake, ali odatle imate jos 60km do Ohrida. Na toj deonici se prave jos dve trake, ali ne garantujem da ce mi deca to doziveti da se puste u promet.

Sam Ohrid mi se jako svideo, ali ne znam sta bih tamo radio 4 dana, jer se sve obidje za 3 i to bez ikakve zurbe. No, svakom preporucujem da odu jer je prelepo, ali nemojte vise od par dana. Jedino ako hocete da odmarate po ceo dan :mrgreen: Cene su izmedju NS i BG, domaca piva velika su 180din, sokovi isto, rostilj 400-800din, riba 800-1500din.

Smestaj mi je bio odlican sa licnom garazom, sve novo i lepo. Ako vam bude trebalo dacu vam kontakt, necete pogresiti. 3min peske od jezera i samog centra.

Slike cu postaviti danas ili sutra.
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23288
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od Day Walker » 26 Okt 2016, 12:08

I jesi li imao punomoć?
Ja uvek idem bez, mater im....
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 12985
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od Saša » 26 Okt 2016, 12:16

Naravno da je imao, upozorili smo ga na vreme. :)

TT

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8779
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Sve najbolje!
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od Gaginh0 » 26 Okt 2016, 12:17

Video je da su ista prezimena i opet me pita na kome je auto i ja kazem na ocu. Pauza jedna sekunda i ja krenem da pokazujem tu zutu punomoc i on odmah vrati dokumenta.

Izvadio sam je, ja sam teski baksuz za granice. Meni su vadili sedista iz Crossa na madjarskoj granici...
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23288
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od Day Walker » 26 Okt 2016, 12:22

Smarači...
Pa i treba kad svašta zavlačiš u njih! Šverceru! :mrgreen:
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

ljubitelj
Postovi: 10545
Pridružio se: 10 Sep 2012, 21:16
Lokacija: Beograd

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od ljubitelj » 26 Okt 2016, 20:40

To sto opisujes kao grbe na obilaznici oko SK je deo ostecen u poplavi, deo koji je bio zatvoren desetak dana. Ima znakova, tj bilo ih je a sada su mozda ukradeni.

Autoput od Kiceva do Ohrida ce biti brzo zavrsen, za godinu dana je izgradjeno to sto si video. Rade Kinezi, novac je obezbedjen, za godinu i po dana treba da bude pusten kompletan u punom profilu. (pre sezone 2018.)
Koliko si vremenski putovao od Kumanova do Ohrida?

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8779
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Sve najbolje!
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od Gaginh0 » 29 Okt 2016, 14:37

Tek sad vidim ovo pitanje, 3 sata +-10min. Ali sve u ogranicenju, jedino sam od Kiceva pratio nekog lokalca pa malo dao gas. 220km je udaljenost, ali po onim planinskim putevima se ne moze brze.
Sto se tice grba, jako jadno je obelezeno, zato sam napisao da nema znakova. Da je noc i da se covek opusti malo, naleteo bi na to sigurno. Nema svetlosne signalizacije, samo dva znaka - da su za 200 odnosno 100m radovi :pardon:

Deluje mi jako optimisticno da ce ono biti gotovo do proleca 2018., pre ce nasi zavrsiti koridor 10 :kezo:

Jos uvek dugujem neke slike, ali otom potom, nikako da se docepam mog kompa.


Sad mi treba savet, idem u ponedeljak u Stanisice. Prvo me interesuje gde i sta da jedem, a drugo jel ima jos nesto zanimljivo sem Stanisica da se obidje, npr u Bijeljini? Posto kontam da se necu zadrzati u S duze od 4-5 sati sa sve ruckom.
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14138
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od pedja » 29 Okt 2016, 16:32

Ja sam jednom bio tamo i bas u etno selu smo jeli, napolju (lepo vreme). Bese odlicna hrana, a ne nesto skupa.

Korisnikov avatar
Zmaj_pa
Postovi: 116
Pridružio se: 29 Jun 2013, 21:05
Garaža: Jaguar Xf 3.0dS
Lokacija: Klagenfurt,Austrija
Kontakt:

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od Zmaj_pa » 28 Jul 2017, 20:03

Prosli vikend je u KL bilo odvratno toplo.....Jezero se umlacilo kao da se kupas u sopstvenoj pisacki.....Trebalo je naci alternativu a da nije na kraj sveta.
Reka Soca i Reka Nadiza su se iskristalisale kao najbolje moguce resenje.....Prvo nisu daleko,drugo nisu tople,trece neverovatno su ciste.Uskocili smo u Roadser prethodno demontiravsi krov.
Svratili smo u povrtaku na Vrsic na kafu i u Kranjsku goru na Jagnjetinu....Sa vama cu podeliti samo one ne bezobrazne slike:


https://img4web.com/g/aYP2WH


Kupanje na Soci i Nadizi extreman dozivljaj.....sto zbog temperature vode sto zbog cistoce!!!U svakom slucaju vredi.
U nedelju idem do jezera Fusine u Italiji na prepodnevno kupanje u povratku kuci sam planirao da idem sa Roadsterom preko Mangarta.....Nadam se da ce vreme posluziti i da ce biti par dobrih slika....

Do tada pozdrav

ddanijell
Postovi: 1366
Pridružio se: 24 Maj 2017, 23:41
Garaža: SEAT ATECA 2.0 CR TDI 190hp DSG 4Drive XCELLENCE

Re: Reportaže sa naših putovanja/letovanja/obilazaka

Post od ddanijell » 28 Avg 2017, 17:27

Malo da osvezimo temu , Sopotnica (kod Prijepolja), isli na 1 popodne, vredi obici. Nama je ovo treci put (2001/2011/2017). Voda apsolutno cista, pijaca, 1050m nadmorske visine. U povratku na dole na 850m visine svratili na svezu pastrmku, neki lik drzi ribnjak i mini restoran. Izvadi ribu i ispred nas je spremio.
Drugi video kad smo krenuli dalje niz Sopotnicu sretnemo srnu sa dvoje mladih na putu, morao sam da stanem da bi se sklonili sa puta . Srna sacekala da mladi zamaknu pored pa onda krenula ispred da "zavara trag" i nestala u sumi :) . Gotovo netaknuta priroda, vredi obici.

https://youtu.be/zsj30TiwUY4

https://youtu.be/XTtTjMUFY6k

Odgovori