Ostrvo Krk, Njivice

Iskustva sa putovanja, razne informacije
Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29977
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ostrvo Krk, Njivice

Post od trojanac » 20 Maj 2015, 09:37

Da dopunim, juče sam zagledao cene usput. Lokali na obali, verovatno su i najskuplji.
Pizza 35HRK
Pasta 35-40HRK
Ćevapi sa pomfritom 50HRK
Komplet ručak u hotelskom restoranu 75HRK

1€ je 7.5HRK pa računajte. Eto ceo ručak je 10€, meni je to ok, jer i u BG u nekom restoranu ne bi prošao jeftinije, ako ne i skuplje.

EDIT:
Kafa 7HRK
Sladoled kugla 6-7HRK
Sladoled Ledo 7-14HRK (King je 14HRK, Macho je 11HRK) , napomena da je objekat na plaži, ne znam da li je ista cena u prodavnici

From HTC wia TT
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
schonenk
Postovi: 1868
Pridružio se: 17 Jan 2014, 15:56
Garaža: honda civic ep3, honda civic ek3
Lokacija: beograd

Re: Ostrvo Krk, Njivice

Post od schonenk » 20 Maj 2015, 09:51

Jesi li siguran da nemaju druge cene u sezoni?

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29977
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ostrvo Krk, Njivice

Post od trojanac » 20 Maj 2015, 10:10

Naravno da ne tvrdim da su ove cene toko cele sezone. Pričam kako je sad. A i sad ima dosta gostiju, pogotovo vikendom.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Bax
Postovi: 11074
Pridružio se: 11 Jan 2012, 22:37

Re: Ostrvo Krk, Njivice

Post od Bax » 20 Maj 2015, 11:09

Lepa tema, odlican putopis :thumbup:
Lepse je voziti slab auto brzo, nego snazan sporo.

Korisnikov avatar
ivancho
Postovi: 3776
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:59
Garaža: Octavia 1,6d
Lokacija: Vracar-Zemun
Kontakt:

Re: Ostrvo Krk, Njivice

Post od ivancho » 20 Maj 2015, 15:19

trojanac je napisao:Da citiram sam sebe...
Da nije tog pomalo neugodnog osećaja koji je prisutan pogotovo kad se dolazi prvi put, bez obzira na nešto više cene, siguran sam da bi mnogi birali ovu i slične destinacije. Mislim prvenstveno na Istru i Kvarner.
Sve je jasno, nema tu neke velike priče. Mi smo ovde kod rodbine i to mi je najpovoljnije letovanje, a sad obzirom da je tu i dete, gledam da bude što više na moru. Nadam se u septembru da ćemo opet na more, tad verovatno u Grčku. Sigurno da je letovanje u Grčkoj opuštenije, mada se pokazalo poslednjih godina da i tamo može biti problema, ali druge vrste. Isto kao i u Crnoj Gori. Nigde nije savršeno, a ponavaljam, otvorio sam temu čisto da napišem svoja iskustva jer se ljudi interesuju.

Što se Rovinja tiče, piči slobodno. Samo da te vreme posluži.
Upravo, isto imam taj osecaj, jer posle mnogo godina idem ponovo za Hr. Zena ima rodbinu u Tribunju blizu Sibenika, pa mi nije bas sve jedno. No za dvadesetak dana cemo videti sta i kako :D

maniaxxx
Postovi: 6355
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Ostrvo Krk, Njivice

Post od maniaxxx » 20 Maj 2015, 20:50

trojanac je napisao:Da dopunim, juče sam zagledao cene usput. Lokali na obali, verovatno su i najskuplji.
Pizza 35HRK
Pasta 35-40HRK
Ćevapi sa pomfritom 50HRK
Komplet ručak u hotelskom restoranu 75HRK

1€ je 7.5HRK pa računajte. Eto ceo ručak je 10€, meni je to ok, jer i u BG u nekom restoranu ne bi prošao jeftinije, ako ne i skuplje.

EDIT:
Kafa 7HRK
Sladoled kugla 6-7HRK
Sladoled Ledo 7-14HRK (King je 14HRK, Macho je 11HRK) , napomena da je objekat na plaži, ne znam da li je ista cena u prodavnici

From HTC wia TT

Lep putopis, šteta što nije ispalo da dođem na kavu dole ali biče prilika. :pivo:

Cene su u sezoni prilično iste koliko mi je poznato, a meni osobno je na Krku najlepše u Baški. Sama Istra mi kao destinacija za odmor ne odgovara previše iako bi mi zbog blizine bila najbolja. Ali super mi je za jednodnevni do vikend izlet baš zbog te blizine.

Odgovori