Auto folije

ICE, GPS, handsfree, chip, parking senzori, auto-grafika, zatamnjena stakla, tuning/styling i ostalo
Odgovori
CR7
Postovi: 499
Pridružio se: 22 Jan 2014, 00:26
Garaža: BMW 316D F30
Lokacija: Novi Sad

Re: Auto folije

Post od CR7 » 12 Jul 2016, 13:17

mića je napisao:Ogi, zasto komplikujes bez potrebe i mlatis se po celoj srbiji kad imas dzonija steam koji to skida bez posledica i problema, sigurno ce ti manje naplatiti od ovih strucnjaka. Osim toga, ako taj ko skida zna da ce opet da ide nova folija bolece ga tuki da bude pazljiv i ne osteti ti farbu. Za lepljenje druge folije ne znam gde ici, a realno koj ce ti folija Slika

Послато са SM-G360F уз помоћ Тапатока

Ako skida foliju kao sto pere kola,onda ga zaobidji.

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Auto folije

Post od Ogi » 12 Jul 2016, 14:57

Kakve primedbe imas ?

CR7
Postovi: 499
Pridružio se: 22 Jan 2014, 00:26
Garaža: BMW 316D F30
Lokacija: Novi Sad

Re: Auto folije

Post od CR7 » 12 Jul 2016, 15:23

Pa ima dosta toga,em sto je prao kola preko one stvari sa nekom mrznjom prema poslu,em sto pere sa kineskom opremom a naplacuje kao da pere sa meguiars,zncai ono kao pa brate perem sa rukavicom a ne sundjerom,a rukavica je ova:
http://fis.ba/artikal/rukavica-za-pranje-auta-cy5/

da nepricam o krpama,i ostalo.Kad mu kazes da ti nanese vosak,ali ono najobicniji vosak,on mora da se konsultuje sa nekim drugim kako se nanosi vosak,a toliko je u tom poslu.Tako da ne hvala.

Onda moras da budes tu i da ga pratis,i kazes e brate preskocio si ovde,i slicno...

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Auto folije

Post od Ogi » 12 Jul 2016, 16:17

Hmmmm, ja rezervisao termin za onaj tretman od 25 evra. :D
Pa lepo sam ja rekao da se secam da je neko bio nezadovoljan
Ne treba nikoga idealizovati.

Ovo neka ide u temu PERIONICE.

Korisnikov avatar
Johnny Steam
Postovi: 66
Pridružio se: 21 Apr 2012, 00:02
Lokacija: Beograd

Re: Auto folije

Post od Johnny Steam » 12 Jul 2016, 17:20

CR7 je napisao:Pa ima dosta toga,em sto je prao kola preko one stvari sa nekom mrznjom prema poslu,em sto pere sa kineskom opremom a naplacuje kao da pere sa meguiars,zncai ono kao pa brate perem sa rukavicom a ne sundjerom,a rukavica je ova:
http://fis.ba/artikal/rukavica-za-pranje-auta-cy5/

da nepricam o krpama,i ostalo.Kad mu kazes da ti nanese vosak,ali ono najobicniji vosak,on mora da se konsultuje sa nekim drugim kako se nanosi vosak,a toliko je u tom poslu.Tako da ne hvala.

Onda moras da budes tu i da ga pratis,i kazes e brate preskocio si ovde,i slicno...
Ne znam u kojoj si ti perionici bio, ali kod mene ovu rukavicu nisi mogao da vidis nikako.
Svu hemiju, vosak itd uzimam sa detailing oprema i unagogi, nigde drugde.
A to sto se savetujem kako i sta, savetujem se sa detailerima, btw zasto i da se ne posavetujem? Sta u tome ima lose? Ili vi sve znate, pa smo "mi" nuzno zlo...
Izmedjuostalog, stalno neko sa garaze nezadovoljan i OPET dodje kad mene i to sa pricom "picni ga onako kako ti umes"...
Tako da, necu trositi vise reci i vreme ovde, imam i previse posla i sve vise stalnih musterija... To mi govori vise od bilo kog foruma.
A da, ove krpe btw nema kod nas u prodaji...
A to "obican" vosak, tvoja prica nema veze, aj mi reci sta nije obican vosak? Sa karnaubom?!?
Pozdrav

Korisnikov avatar
rage_man
Postovi: 170
Pridružio se: 18 Mar 2016, 00:05

Re: Auto folije

Post od rage_man » 12 Jul 2016, 18:01

Zakrvi se :)

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

CR7
Postovi: 499
Pridružio se: 22 Jan 2014, 00:26
Garaža: BMW 316D F30
Lokacija: Novi Sad

Re: Auto folije

Post od CR7 » 12 Jul 2016, 18:09

Brate bio sam kod tebe,i takvu rukavicu si imao,znaci znam,zasto si zvao releta da pitas kako se nanosi vosak obican,i zato sam onda odlucio da radim kod releta ceo tretman sa opti coat.

Znaci takva rukavica je bila 2014,mozda si sad kupio nove rukavice i hemiju,ali tada kada sam ja bio ne mogu da se pohvalim ni dobrim pranjem ni opremom ni hemijom,ni ljubaznoscu,ni profesionalizmu.

Korisnikov avatar
Milos
Postovi: 8563
Pridružio se: 04 Feb 2012, 23:30
Garaža: tedeijevi geteijevi

Re: Auto folije

Post od Milos » 12 Jul 2016, 18:24

Perem kod Dzonija vec 5 godina,nikad nije imao takvu rukavicu.

A vosak mu jebe keve,covek iskreno voli kola i posveti se istima kad ih pere,ali sta ja znam,nemam detailerske skole.
Xepoj87 je napisao:
03 Feb 2023, 11:30
Sve je poslo naopako kada sam prodao prvi Mercedes.

CR7
Postovi: 499
Pridružio se: 22 Jan 2014, 00:26
Garaža: BMW 316D F30
Lokacija: Novi Sad

Re: Auto folije

Post od CR7 » 12 Jul 2016, 18:32

Ocigledno mrzi bmw :) salim se,ali zaista da je ostavio na mene utisak dobrog pranja i sve sto ide dolazio bi ponovo,nemam nista protiv njega niti ga znam licno,eto samo to jedno pranje i tu sam video koliko je sati,reletovo pranje i njegovo pranje je nebo i zemlja,tada bilo,kazem mozda je covek promenio stav opremu...

Korisnikov avatar
Milos
Postovi: 8563
Pridružio se: 04 Feb 2012, 23:30
Garaža: tedeijevi geteijevi

Re: Auto folije

Post od Milos » 12 Jul 2016, 18:36

Kako da promeni kad pere isto od 2011.Covek nije masina pa da ce uvek da ti bude sve savrseno,ali uvek hoce da saslusa ako imas reklamaciju.

Ja bas danas kod njega kazem mu,napadalo neko trunje izgleda izmedju prozora i one gume otkad sam poslednji put prao auto,i covek uzme cetkicu i jako pedantno sve cisti.

Pranje na paru je nesto najbolje sto mozes da uradis kolima,samo malo to ljudi ovde zna i ceni.

http://www.youtube.com/watch?v=5bXmxRjjAw8

Al sta zna matori Dzej Leno.
Xepoj87 je napisao:
03 Feb 2023, 11:30
Sve je poslo naopako kada sam prodao prvi Mercedes.

Korisnikov avatar
mića
Postovi: 2217
Pridružio se: 10 Apr 2013, 09:43
Garaža: Corolla
Lokacija: beograd

Re: Auto folije

Post od mića » 12 Jul 2016, 18:38

Ista prica, nikada takvu rukavicu nije imao, svasta sam radio kod njega pocev od obicnog pranja, dubinskog, voskiranja pa eto pre mesec dana poliranje i poliranje farova.
Imam visoke standarde i moje iskustvo je da je to jedna od boljih, da ne kazem najbolja perionica u bg.
Jbga.i na trip advisoru ima hotela gde od sto komentara 95 bude cista desetka a onih pet daju dvojku ili trojku


Послато са SM-G360F уз помоћ Тапатока

CR7
Postovi: 499
Pridružio se: 22 Jan 2014, 00:26
Garaža: BMW 316D F30
Lokacija: Novi Sad

Re: Auto folije

Post od CR7 » 12 Jul 2016, 18:39

Pricao sam o obicnom pranju,ne pranje na paru,imao je masinu za pranje na paru to stoji,ali nije me to zanimalo.

ftj
Postovi: 12985
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Auto folije

Post od ftj » 12 Jul 2016, 18:39

Meni nije jasno da se hejtuje forum zbog nezadovoljnog korisnika? Forum je samo medijum gde se mogu preneti utisci, nije garaza nista kriva :)

Korisnikov avatar
Johnny Steam
Postovi: 66
Pridružio se: 21 Apr 2012, 00:02
Lokacija: Beograd

Re: Auto folije

Post od Johnny Steam » 12 Jul 2016, 18:40

CR7 je napisao:Brate bio sam kod tebe,i takvu rukavicu si imao,znaci znam,zasto si zvao releta da pitas kako se nanosi vosak obican,i zato sam onda odlucio da radim kod releta ceo tretman sa opti coat.

Znaci takva rukavica je bila 2014,mozda si sad kupio nove rukavice i hemiju,ali tada kada sam ja bio ne mogu da se pohvalim ni dobrim pranjem ni opremom ni hemijom,ni ljubaznoscu,ni profesionalizmu.
Ne secam se zasto sam zvao releta, ali za nanosenje "obicnog" voska, sigurno nisam!
Rukavicu ovu nikako nisi video kod mene, jer ni kuci nemam takvu, a ne u radnji.
A 2014, kao sto kazes, mi je Rele licno doneo rukavicu i peskire za brisanje i rekao da samo njih koristim!
Samponi, voskovi i ostala hemija vec 5 godina ista, ko je bio i dolazi to zna!
Milos ti je odgovorio sto se profesionalizma tice, a o ljubaznosti i gostoprimstvu, necu trositi reci...
Tako da druze, svoje nezadovoljstvo i frustraciju prenesi negde drugde, a mene zaobidji svakako.
I molim vas, razgranicite vec jednom detailing i pranje!!!
Koliko si platio kod mene, a koliko kod Releta?!?

CR7
Postovi: 499
Pridružio se: 22 Jan 2014, 00:26
Garaža: BMW 316D F30
Lokacija: Novi Sad

Re: Auto folije

Post od CR7 » 12 Jul 2016, 18:42

Ja sam te zaobisao davne 2014,ne zelim da se raspravljam.Sve najbolje u radu i to je to,ja sam dao moje misljenje i moj stav.
Poslednja izmena od CR7 u 12 Jul 2016, 18:44, izmenjeno 1 put ukupno.

Odgovori