GPS praćenje vozila

ICE, GPS, handsfree, chip, parking senzori, auto-grafika, zatamnjena stakla, tuning/styling i ostalo
CarFun
Banned
Postovi: 1
Pridružio se: 19 Jun 2018, 12:50

GPS praćenje vozila

Post od CarFun » 27 Jun 2018, 13:21

Pozdrav svima! :masem:

Interesuje me jedna specifična tema, vidim da već postoji GPS navigacija, pročešljao sam je temeljno, ali ne postoji neki odgovor koji meni treba.
Naišao sam skoro na ponudu koja se tiče uređaja za praćenje, funkcionišu na principu GPS tehnologije, malo sam istraživao, vidim da ima razlike u odnosu na klasičnu navigaciju, ali ne znam koje su mu sve prednosti i nedostaci.

Meni konkretno treba zbog posla, zbog putovanja na duže deonice, da može da se vrši nadzor nad vozilom, a da može i da utiče na pitanje bezbednosti, jer koliko po stranim portalima vidim, ima i tefunkcije. Kod nas baš ništa ne mogu da nadjem na tu temu. :-|

Svaka pomoć, sugestija i preporuka su više nego dobro došle :sesir: :doubleup:

Korisnikov avatar
wazzuu
Postovi: 61
Pridružio se: 01 Mar 2012, 20:03
Garaža: Celica ST202
Lokacija: NBG

Re: GPS praćenje vozila

Post od wazzuu » 27 Jun 2018, 19:05

Ugrade ti Gps modul i blokadu i senzore koje pozelis, vidi sa dobavljacem sta sve nude.

Ti onda na kompjuteru/telefonu mozes da pratis info sa tih senzora, istoriju kretanja auta, kretanje u realnom vremenu, brzine, ubrzanja, potrosnju, napustanje odredjene zone, zadrzavanja.... Nema veze sa navigacijom.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29979
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: GPS praćenje vozila

Post od trojanac » 28 Jun 2018, 10:49

Tema otvorena radi reklamiranja, korisnik banovan, tema ide pod ključ.
Posetite www.garaza.rs !

Zaključana tema