Volvo on call

ICE, GPS, handsfree, chip, parking senzori, auto-grafika, zatamnjena stakla, tuning/styling i ostalo
Odgovori
icazic
Postovi: 26
Pridružio se: 09 Jan 2019, 16:12

Volvo on call

Post od icazic » 07 Feb 2019, 18:38

Već neko vreme sam u potrazi za Volvo V40, pisao sam o tome i na ovom forumu... Vidim da modeli nakon 2014. dolaze sa internet opcijom, odnosno mogućnošću ubacivanja sim kartice. Zanima me da li samim tim auto automatski ima i Volvo on call opciju (može mu se pristupiti preko mobilnog telefona) ili je neophodno da ima posebno implementiranu volvo on call opciju?


Sent from my K10000 Pro using Tapatalk


Korisnikov avatar
ljuba
Postovi: 6697
Pridružio se: 19 Sep 2013, 19:52
Garaža: X-trail
Lokacija: Amst

Re: Volvo on call

Post od ljuba » 07 Feb 2019, 21:38

Moja sestra je imala v60 2015 sa tom opcijom, ali ne to ne moze samo da se ubaci kartica, nisu oni sisali vesla :) Moras da imas pretplatu, a to ne vredi toliko...

Korisnikov avatar
GJSenna
Postovi: 512
Pridružio se: 18 Nov 2013, 19:20
Garaža: Volvo S60 II, Audi A3 1.8T, bicikl...
Lokacija: Sweden

Re: Volvo on call

Post od GJSenna » 10 Feb 2020, 21:59

@Ljuba
Uz duzno postovanje, ali kako ne vredi?
Ja nemam oncall, ali ujutru kad udjem u vruc auto budem najsrecniji covek na svetu.
A koliko sam upucen taj on call se olaca godinje oko 10€... pitacu sutra kolegu.

Sedimo kod druga na slavi i na fonu startuje vebastu.. 🙈🥶🥶
Slika

ftj
Postovi: 12985
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Volvo on call

Post od ftj » 10 Feb 2020, 22:36

Ne znam odakle je pokretac teme al mislim da te opcije ne funkcionisu na srpskom trzistu, tj. auto mora biti kupljen i opcija aktivirana na trzistu gde je to dostupno pa tek onda da dodjes u Srb da bi ti radilo.

Pritom dobijes tu jos po nesto osim mogucnosti paljenja grejanja(a i to grejanje je pod uslovom da auto ima tu opciju). Tipa wifi u kolima, licnog slugu i slicno.

Korisnikov avatar
GJSenna
Postovi: 512
Pridružio se: 18 Nov 2013, 19:20
Garaža: Volvo S60 II, Audi A3 1.8T, bicikl...
Lokacija: Sweden

Re: Volvo on call

Post od GJSenna » 10 Feb 2020, 23:23

Ftj
To grejanje ima svaki noviji volvo, na svedksom se zove Diesel Vörmare. A taj "volvo on call" tu imas razne opcije da se vrata zakljucavaju, da li je alarm aktiviran, grejanje na daljinu, koliko jos ima dizela u rezerv. itd...
Ja mogu da kupim dodatno za 200e OBD punjac i ubaci se isti SIM kartica i onda volvo prepoznaje pre app upustva.
Extra je...
Slika

Odgovori