Android Auto

ICE, GPS, handsfree, chip, parking senzori, auto-grafika, zatamnjena stakla, tuning/styling i ostalo
lami
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34

Re: Android Auto

Post od lami » 06 Maj 2019, 17:19

grujicd je napisao:A kakav je za puštanje multimedije? Da li možeš sa komandama na volanu da preskačeš pesme?
Moze. Ne mozes da citas SmS dodise

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

lami
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34

Post od lami » 06 Maj 2019, 18:20

P.s. evo i slike uporedo. Velicina korisnog dela mm(uzima jedno 3 cm od visine AA dugmad) je slicna velicini telwfona.Slika

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

bmibmc
Pridružio se: 10 Mar 2019, 18:21
Garaža: Seat Ibiza 1.0 TSI 95KS

Post od bmibmc » 06 Maj 2019, 19:26

Prednost AA je sto telefon nije na suncu i nema pregrevanja.
Nedostatak AA je sto je malo aplikacija, a 'hakovanje' zahteva mnogo citanja, probavanja itd.

Da li je neko uspeo da glasom komanduje navigaciju ka nasim toponinima/imenima objekata? Telefon mi je na engleskom, a kako se ponasa na srpskom glasovna navigacija?

Korisnikov avatar
Spa-Francorchamps
Pridružio se: 03 Feb 2018, 12:02
Garaža: Hyundai i20 1.2 GL Premium

Post od Spa-Francorchamps » 23 Avg 2019, 08:02

Potpuno novi, mnogo bolji UI za Andorid Auto je već dostupan. Probao sinoć na kratko.

Instalirao sam poslednu verziju*, 4.5.x i tamo u opcijama postoji "try the new Android Auto". Restartuje se Android Auto i na ekranu automobila je potpuno novi izgled, mnogo bolji nego prethodni:

Slika

Od skoro je YT Music dostupan u Srbiji, ali mi traži premium nalog da bi radio na AA.

*za instalaciju je najbolja opcija da se iz Firefoxa na desktopu ode na Google Play stranicu za AA i nekim od add-onova downloaduje apk koji se prebaci na telefon. 100% sigurna varijanta, za razliku od downloada sa različitih izvora.

Kad nađem vremena testiraću detaljnije novi UI.

Odgovori