Nissan Qasqai nekoliko pitanja

ICE, GPS, handsfree, chip, parking senzori, auto-grafika, zatamnjena stakla, tuning/styling i ostalo
Odgovori
sretenije
Postovi: 2
Pridružio se: 16 Sep 2020, 14:35

Nissan Qasqai nekoliko pitanja

Post od sretenije » 04 Nov 2020, 13:02

Pre mesec dana sam kupio vozilo Nissan Qashqai 1.6dci 4x4 2015. godište. Registrovao sam se na Nissan Connect i kada sam probao da dodam vozilo izašla mi je greška "Ovo vozilo je već registrovano. Obratite se korisničkoj službi." Da li neko zna kome za to treba da se obratim?

Imam još četiri pitanja vezana za podešavanja u vozilu:
1. Primetio sam da unutar Vehicle Settings nemam opciju Mirros, a u specifikaciji sam pročitao da bi tu trebalo da postoji ta opcija. Da li neko zna u čemu je problem?
2. Kada pritisnem na dugme Camera ne prikaže mi se zadnja kamera, već mi se samo otvori meni sa opcijom da li želim da mi se prikažu pomoćne linije. Kako da podesim da mi se kamera prikaže kada pritisnem na to dugme a ne samo kada ubacim u rikverc?
3. Kako mogu da podesim da se sve brave zaključaju nakon što se dostigne brzina od 20ak km/h?
4. Da li neko zna kako mogu da podesim da mi dolazni pozivi na telefon idu primarno na blutut slusalicu a ne na auto?

Korisnikov avatar
Dare4x4
Postovi: 3145
Pridružio se: 22 Avg 2014, 17:00

Re: Nissan Qasqai nekoliko pitanja

Post od Dare4x4 » 04 Nov 2020, 16:22

Za ovo četvrto, u telefonu daješ dozvole šta određeni bluetooth uređaj može da dobija od telefona - muziku, kontakte iz imenika, telefon... Isključi mu dozvolu za telefon.

Odgovori