Karcher usisivači za mokro i suvo usisavanje.

ICE, GPS, handsfree, chip, parking senzori, auto-grafika, zatamnjena stakla, tuning/styling i ostalo
Odgovori
Korisnikov avatar
MarjanKG
Postovi: 219
Pridružio se: 02 Avg 2022, 15:45

Karcher usisivači za mokro i suvo usisavanje.

Post od MarjanKG » 30 Mar 2024, 11:41

Interesuje me da li od vas ima neko Karcher za kućnu upotrebu sa funkcijom za mokro i suvo usisavanje? Supruga videla reklamu za profi Karcher 4001 se koji košta 350eur i wd5 koji košta 150 eur. Zanima me da li neko može da mi kaže, pošto bih ga koristio za svoj auto za usisavanje da li može da odrađuje istu funkciju, kao i njegov veći brat?

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
123456
Postovi: 1968
Pridružio se: 30 Nov 2012, 05:14
Garaža: Nissan X-trail e-power Tekna
Lokacija: Slovenija

Re: Karcher usisivači za mokro i suvo usisavanje.

Post od 123456 » 30 Mar 2024, 11:55

Ja ga imam i super je. Posle 4 godine i dalje usisava istom jačinom.

Samo je bas bučan.

Poslano z mojega RMX3241 z uporabo Tapatalk


Korisnikov avatar
MarjanKG
Postovi: 219
Pridružio se: 02 Avg 2022, 15:45

Re: Karcher usisivači za mokro i suvo usisavanje.

Post od MarjanKG » 30 Mar 2024, 12:04

Treba mi da mogu da usisam vlagu iz sedišta i kućnog nameštaja kada dođe generalno spremanje. Da li si konkretmo to radio i papučica se verovatno posebno prodaje.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока


A170T
Postovi: 2132
Pridružio se: 30 Jun 2013, 13:47

Re: Karcher usisivači za mokro i suvo usisavanje.

Post od A170T » 30 Mar 2024, 13:00

Ja koristim WD 3 duže vreme, ako te zanima mogu detaljnije da ti opišem taj model.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока



Korisnikov avatar
MarjanKG
Postovi: 219
Pridružio se: 02 Avg 2022, 15:45

Re: Karcher usisivači za mokro i suvo usisavanje.

Post od MarjanKG » 30 Mar 2024, 13:11

Može,naravno.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока


A170T
Postovi: 2132
Pridružio se: 30 Jun 2013, 13:47

Re: Karcher usisivači za mokro i suvo usisavanje.

Post od A170T » 30 Mar 2024, 14:16

Prekopiraću ti tekst sa drugog foruma, a nešto ću i da dodam.
Probaću da pokrijem sve segmente a da ne dužim mnogo.
Skladištenje: Usisivač nije previše velik i neće zauzeti mnogo mesta, osim ukoliko nisi baš u maloj kući/stanu. Svaki deo(cevi, creva) ima predviđeni prostor za kačenje na samom usisivaču.
Buka: Jeste bučan, ali ne nešto preterano. U rangu većine usisivača.
Snaga vučenja: Vuče izuzetno dobro, što ste toga tiče nema zamerke.
Pribor: Ja nisam dobio nešto mnogo, glavni alat je ona šira četka i dobrog je kvaliteta. Lepo kupi dlake/kosu iz tepiha. Creva mislim da su lepljena toplim lepkom što mi ne uliva veliko poverenje, ne bi ih previše cimao.
Ima delova u izobilju, bilo šta da treba od pribora ili filtera lako se nalazi. Dobija se platnena kesa za razliku od papirnih koje su ranije bile aktuelne sa starim modelima, ali su velike i ne moraš često da ih prazniš. Kao najveću manu bih naveo da sama kesa ubrzo krene da smrdi na prašinu što usisivač u toku rada izbacuje napolje, tako da treba neko vreme da se soba izluftira od mirisa prašine. Ko je osetljiv na takve stvari WD 3 baš i nije za njega, već nešto sa kvalitetnijom (HEPA) filtracijom. I da, poseduje mogućnost izduvavanja što je pogodno za npr čišćenje terase ili tako nekih spoljnih površina.

U vezi usisavanja sedišta i nameštaja. Ja sam prošle godine prešao sedalne delove sedišta u autu i nemam zamerke na to. Sedišta su ubrzo bila suva, ali naravno ja sam to radio na vrućini. Samo pri usisavanju vode se obavezno skida filter vazduha. Nisam koristio nikakve specijalne papučice za to, samo sam skinuo običnu četku za tepihe i usisavao crevom. Sve u svemu usisivačem sam zadovoljan 10/10. Sve što te zanima a nisam napisao, pitaj, probaću da odgovorim.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
MarjanKG
Postovi: 219
Pridružio se: 02 Avg 2022, 15:45

Re: Karcher usisivači za mokro i suvo usisavanje.

Post od MarjanKG » 30 Mar 2024, 14:20

Hvala na detaljnom odgovoru. Sitnice obične prelome.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
MarjanKG
Postovi: 219
Pridružio se: 02 Avg 2022, 15:45

Re: Karcher usisivači za mokro i suvo usisavanje.

Post od MarjanKG » 14 Apr 2024, 11:48

Da vam se zahvalim na pomoći. Uselio sam Karcher wd3 i plus sam dokupio papučicu za ekstrakciju vlage. Verujte radi mi posao.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока


Odgovori