Auto skola |Iskustva,preporuke,opsta tema|

Primena propisa, crna hronika
Olek
Postovi: 1
Pridružio se: 09 Mar 2021, 08:25

Re: Auto skola |Iskustva,preporuke,opsta tema|

Post od Olek » 12 Mar 2021, 17:10

Mogu ja da ispricam o svom iskustvu sa auto skolom ******. Dvoumila sam se prvo koju skolu da odaberem, ali na kraju sam se odlucila za ovu. Iskreno znacilo mi je da prodjem sto jeftinije sto se tice obuke i onda sam guglala koja auto skola sta nudi i cene. Naisla sam na neki sajt na guglu, bukvalno ti daje sve zivo i auto skole i cene njihove, ali fora je sto ako upises preko njih auto skolu dobijas dodatne popuste pa sam htela da probam. Ne znam ni kako se zove sajt, ali kucala sam nesto kao auto skole beograd cene i znam da je bio na prvoj stranici.
Sve je ispalo bas super s njima jer su bili fino organizovani kako predavac tako i instruktor realno.
Mozes da se dogovoris oko casova i zaista max izlaze u susret.
Cula sam od dosta ljudi da je teorijski deo uglavnom bas dosadan i da treba samo odslusati, ali meni je bilo strava jer su nam na tim casovima zapravo davali mnogo korisnih saveta za razlicite situacije u saobracaju tako da nije bila samo stura teorija.
Sve u svemu polozila sam iz drugog puta, ali to vise mojom krivicom realno, ali generalno sam jako zadovoljna ovom auto skolom.

Odgovori