Ne brže od života!

Primena propisa, crna hronika
Odgovori
maniaxxx
Postovi: 6355
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Ne brže od života!

Post od maniaxxx » 24 Okt 2018, 17:39

Ogi je napisao:
24 Okt 2018, 12:06
Imam 500 pluseva za sada na b92 na komentar bahata dzukela. Doduse oni su ga promenili samo u bahat.

U pravu si da je bahat i da kreten vozi bez izpita, šta i nije največi greh, nego u kakvom avtu vozi, sa kakvim gumama, a pitanje je i zašto je izgubio izpit. Ali razmišljam nešto drugo, da je bio u pitanju običan Pera sa nekim puntom, da li bi isto svi govorili da je bahat, ili je problem u BMW-ju? Nisam siguran da ljudima stvarno smeta u kakvom tehničkom stanju je avto i kako je vozio, nego više što je BMW i što je on poznat (kao ). Nadam se da grešim.

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Ne brže od života!

Post od starac vujadin » 24 Okt 2018, 17:44

member je napisao:
24 Okt 2018, 17:28
Neverovatan podatak. Verovatno je i tačan.

Jel beše prošle godine iskočio neki snimak baš ovog Lazića gde smrče kokain sve u 16.
Ima on dugu istoriju različitih sranja koje je pravio...dečku je Bog dao glas i ništa drugo.

Korisnikov avatar
somi-car
Postovi: 2237
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:50
Garaža: Skoda Superb, Opel Combo
Lokacija: BG

Re: Ne brže od života!

Post od somi-car » 24 Okt 2018, 18:09

maniaxxx je napisao:
24 Okt 2018, 17:39
Ogi je napisao:
24 Okt 2018, 12:06
Imam 500 pluseva za sada na b92 na komentar bahata dzukela. Doduse oni su ga promenili samo u bahat.

U pravu si da je bahat i da kreten vozi bez izpita, šta i nije največi greh, nego u kakvom avtu vozi, sa kakvim gumama, a pitanje je i zašto je izgubio izpit. Ali razmišljam nešto drugo, da je bio u pitanju običan Pera sa nekim puntom, da li bi isto svi govorili da je bahat, ili je problem u BMW-ju? Nisam siguran da ljudima stvarno smeta u kakvom tehničkom stanju je avto i kako je vozio, nego više što je BMW i što je on poznat (kao ). Nadam se da grešim.
Zna se ko danas moze da bude kuronja i da se ovako bahati. Naravno da se frka digla jer je on neka zvezda.
Ali generalno kada su akcije na TV-u vezane za bezbednost, uvek ih i reklamiraju poznate osobe. Naravno da bi akcija privukla paznju. Logicno kao i sve ostalo u takvim situacijama...

Ali ajmo ovako. Ako je njegov auto, koliko kapiram od keve (da od keve) decko mlati pare. U tom slucaju:
-Imas zimske gume na zadnjim pogonskim tockovima i to winteru. Imas para, ne ulazes-Bahat si i boli te patka
-Ne vezes se, pijes dok vozis i sve ostalo. Pritom mozes da zamolis kurtu i murtu da te na ledjima odnesu do kuce. Pristace svi sigurno...
-Vozis bez dozvole a mozes i da potplatis i da regulises tu famoznu dozvolu. Opet neko blentavo razmisljanje.

maniaxxx
Postovi: 6355
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Ne brže od života!

Post od maniaxxx » 24 Okt 2018, 18:25

I takvi su uzor nekima, u tome je problem. Da je tip kreten očigledno je, ali nek se oporavi bez posledica, mozda ce ga opametiti....

Korisnikov avatar
steva_anya
Postovi: 5456
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:29
Garaža: Honda Civic 1.8 Sport 2011
Lokacija: Beograd

Re: Ne brže od života!

Post od steva_anya » 24 Okt 2018, 18:32

Zelim mu brz i uspesan oporavak

Ali zbog drzave i institucija koje to dozvoljavaju (alkohol bez dozvole i sl) je mogao neko drugi nastradati!!


Inace sam mislio da se er beg otvori uvek ako senzor to registruje, bez obzira da li je vezan pojas ili ne.
stomatologija na drugaciji nacin: tomorrow tooth
https://www.facebook.com/LegeArtisDrKopanja

Korisnikov avatar
A170T
Postovi: 2131
Pridružio se: 30 Jun 2013, 13:47

Re: Ne brže od života!

Post od A170T » 24 Okt 2018, 18:49

Idem gradom, pocela lagana kisica i u prvih sat vremena sudar kamiona i autobusa, ne znam da li ima povredjenih, nastradao neki parkirani automobil. Fora je sto se dogodilo u naseljenom mestu, gde bi trebalo da se postuju neka ogranicenja.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka


Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12302
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Ne brže od života!

Post od shandu90 » 24 Okt 2018, 20:53

Jutros sam odlepio. Kako voze majko mila, bolje da sede kuci posto kisa napravi pometnju u glavi ljudima.

Sent from my P10 Lite using Tapatalk


ddanijell
Postovi: 1366
Pridružio se: 24 Maj 2017, 23:41
Garaža: SEAT ATECA 2.0 CR TDI 190hp DSG 4Drive XCELLENCE

Re: Ne brže od života!

Post od ddanijell » 24 Okt 2018, 21:05

steva_anya je napisao:
24 Okt 2018, 18:32
Inace sam mislio da se er beg otvori uvek ako senzor to registruje, bez obzira da li je vezan pojas ili ne.
Nisam siguran kako je reseno kod iole novijih automobila ali mislim da ne bi smeo da ispali airbagove ako pojas nije vezan.
Najveci problem kod vozaca/suvozaca koji se javi kod ispaljivanja frontalnog airbaga je to sto kada vozac nije vezan inercijom kada krene napred prema airbagu krece da klizi preko airbaga na gore , prema krovu automobila, i dolazi do povrede/lomljenja vrata.

Sto se tice komentara za wintere i ne znam sta pozadi, cime se vi bavite i sta gledate ?! :kuku:
Wintera je sasvim regularna guma i nigde nije zabranjena za upotrebu na bmw, bar ja nisam procitao. To sto neko vozi bmw sa winterom ne vidim sto je to vas problem, ocito po nekima je to guma samo za Punta (izvini Sale) ?
To sto se liku desilo veze nema sa winterom ili bilo kojom drugom gumom, lik je pod opijatima vozio, ko zna sta mu bilo u glavi u tom momentu. Sreca je sto nikog sa njime nije povukao ili nekog ubio usput.
Sa Ogijem se slazem za bahatost, jer je svesno nadrogiran i bez dozvole vozio (pod zabranom upravljanja) , tu nema sta puno nego bahatost ("moze mi se, imam para").

Korisnikov avatar
somi-car
Postovi: 2237
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:50
Garaža: Skoda Superb, Opel Combo
Lokacija: BG

Re: Ne brže od života!

Post od somi-car » 24 Okt 2018, 21:23

Ne bavimo se nekim paranormalnim stvarima. Jednostavno znamo ko posecuje i zasto ovaj forum. Uociljvo je tako nesto.

Nije wintera kriva, ali delom se bavimo slicnim temama na forumu.

Jos uvek toplo vreme, neke polu celave zimske gume kad im mozda jos nije vreme na nekom jakom vozilu....sustina je da ga ni top klasa guma ne bi spasila ovoga sto se desilo ali ajde daj mi zdravu logiku da ide jedno sa drugim tj jak auto-zimske gume(nize klase)-i ovo njegovo divljanje.

Napisao sam u nekoj temi, ne kazem da je wintera losa guma ali ja iskreno ne znam nikoga ko vozi jak auto, normalno zaradjuje a stavlja najjeftiniju zimsku gumu...

Korisnikov avatar
igor_harris
Postovi: 2210
Pridružio se: 12 Jan 2017, 13:47
Garaža: 2004 Mazda 3 (1.6CD)
Lokacija: Beograd

Re: Ne brže od života!

Post od igor_harris » 24 Okt 2018, 21:24

Izlizana Wintera u jesen na Z4 meni zvuci sasvim dovoljno za dijagnozu, bez obzira sto nije zabranjeno, govori MNOGO o necijem stanju uma.

Korisnikov avatar
mića
Postovi: 2217
Pridružio se: 10 Apr 2013, 09:43
Garaža: Corolla
Lokacija: beograd

Re: Ne brže od života!

Post od mića » 24 Okt 2018, 21:30

Potpisujem da su te gume vozene i leti i zimi, par godina.

Korisnikov avatar
swemir
Postovi: 3836
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:52
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Ne brže od života!

Post od swemir » 24 Okt 2018, 21:34

A jos više o stanju uma govori da vozi bez dozvole, pijan i drogiran...
Natripovana bahata budala.

Ovo je glavni problem.šta je u glavi. Gume su na 12 mestu...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока


maniaxxx
Postovi: 6355
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Ne brže od života!

Post od maniaxxx » 24 Okt 2018, 21:41

somi-car je napisao:
24 Okt 2018, 21:23
Ne bavimo se nekim paranormalnim stvarima. Jednostavno znamo ko posecuje i zasto ovaj forum. Uociljvo je tako nesto.

Nije wintera kriva, ali delom se bavimo slicnim temama na forumu.

Jos uvek toplo vreme, neke polu celave zimske gume kad im mozda jos nije vreme na nekom jakom vozilu....sustina je da ga ni top klasa guma ne bi spasila ovoga sto se desilo ali ajde daj mi zdravu logiku da ide jedno sa drugim tj jak auto-zimske gume(nize klase)-i ovo njegovo divljanje.

Napisao sam u nekoj temi, ne kazem da je wintera losa guma ali ja iskreno ne znam nikoga ko vozi jak auto, normalno zaradjuje a stavlja najjeftiniju zimsku gumu...
Ovo zadnje nažalost nije istina. U SLO ima 80% BMW ja neke kineze gore, i audija, oni su najizraženiji. Imam u komsiluku par takvih primera i jednog, koji ima e46 ( znaci nista posebno-star avto ) 328 i letne gume conti premium contact 6 znaci top gumu. Oni sa f serijama i e90, e60 su "svi" na nekim najgorim kinezima.

ftj
Postovi: 13024
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Ne brže od života!

Post od ftj » 24 Okt 2018, 21:43

Sve i da je pijan/drogiran vozio brzo i sjebao se, situacija bi bila dramaticno drugacija da je poslusao ovaj forum i vozio vezan, letnje gume i imao ispravan trap.

Korisnikov avatar
somi-car
Postovi: 2237
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:50
Garaža: Skoda Superb, Opel Combo
Lokacija: BG

Re: Ne brže od života!

Post od somi-car » 24 Okt 2018, 21:45

@maniaxxx Ne sumnjam. Ja samo iznosim neko moje iskustvo iz okruzenja.

Naravno vidjao sam i ja dobre automobile sa nekim tuti fruti gumama.

Verovatno je lik menjao automobile kao dobar dan. Nije se to vozilo ni do servisa, ni do registracije...sedi i vozi i gas...

Odgovori