Ne brže od života!

Primena propisa, crna hronika
Odgovori
Korisnikov avatar
carov2
Postovi: 4176
Pridružio se: 23 Apr 2012, 20:24
Garaža: Audi A4
Lokacija: Pirot, Kladovo
Kontakt:

Re: Ne brže od života!

Post od carov2 » 26 Okt 2022, 21:14

Šta sad raditi tom čoveku...kažu mi da je zaspao tamo prilikom pregleda/skenera.

Baš im upropastio život, ovih dana gledali gde će da prave proslavu, da časte, koliko ljudi zovu, beba se lepo razvijala, bio bi jedan lep dečkić...i onda se sve okrene za trenutak.

A čuvali se, sestra nije htela da putuje, da dođe do Pirota, do Grčke, da ne rizikuje i onda jbg...

Njoj nisu ni rekli, sve dok nije stigla u Beograd, zet ušao da je vidi i morao da je laže da je beba dobro, da drugim vozilom je voze u Beograd.

Ispada da joj materica na dva mesta bila oštećena, pa je postojala mogućnost da ostane bez materice, ali sva sreća u Kladovu su je dobro zašili, tako da sada ide na bolje.

Zet crnogorac, vozi brzo, ali je sada vozio lagano, 60, 70kmh, izlazili iz grada i samo je stisao volan, nije stigao ni da reaguje.

Jednostavno ne postoje reči kojima mogu da ih utešim.

Sent from my LE2121 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Ne brže od života!

Post od Vladapetr » 26 Okt 2022, 21:20

Jezivo, zaista ne mogu ni da zamislim kako im je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19270
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Ne brže od života!

Post od Heinz » 26 Okt 2022, 22:17

Jezivo.
Kako su to svi pali na nju, niko pojas nije vezao?

Sent from my SM-G770F using Tapatalk


Korisnikov avatar
carov2
Postovi: 4176
Pridružio se: 23 Apr 2012, 20:24
Garaža: Audi A4
Lokacija: Pirot, Kladovo
Kontakt:

Re: Ne brže od života!

Post od carov2 » 26 Okt 2022, 22:31

To verovatno nije tačno, ili nisu sigurni zet i momak sa kojim sam pričao, a koji su sedeli napred.
Zet i taj dečko(sedeli napred) su bili vezani, dok putnici koji su bili pozadi verovatno nisu, nisam ih baš ispitivao detaljno.
Kažu da je praktično udarac bio čeoni, pa su udarili u sedišta, nije bilo ništa na stranu...ali opet, auto je završio u kanal, što znači da je ipak moguće da su putnici sa zadnje klupe nekako udarili u moju sestru. (iza suvozača)
Troje ih je bilo iza.

Izašli su svi iz auta, moja sestra prva, stajala na nogama, ali je ubrzo sela, žalila se na bol u stomaku, posle u bolnici je moja rođena sestra videla pre operacije, nisu se videle povrede, ali se žalila da je boli stomak, uhvatila je moju sestru za ruku i rekla boli, kao da je znala šta se dešava sa bebom.

5 ih je bilo u autu:

Zet ugruvan, ali psihički nije dobro, on je vozio.

Suvozač, muško, povređena kičma, naprsao jedan pršljen.

Jedan dečko sedeo iza, bubna opna pukla ili tako nešto.

Devojka od tog dečka polomila obe ruke.

Moja sestra trudnica je peta, koja je najgore prošla, kažu da su razmišljali da je voze do Beograda sa bebom, ali da verovatno ne bi preživela, pa su odlučili tu da je porode.

Zbog kovida nema poseta, na intenzivnoj je, tako da nema telefona, ali je zvala, kaže da se ne sekiramo, da je dobro, takođe su zvale moje tetke, koje su i organizovale sinoć tim od najboljih lekara koji je sinoć moju sestru sačekao i kažu da ne brinemo, stabilno je, oporaviće se.
Moje tetke su inače relativno poznate u medicini, jedna je direktor instituta za transfuziju krvi, a druga je jedan od poznatijih patologa, profesorka patologije, tako da im verujem da su okupile dobre lekare i da će sve biti kako treba.
Sve u svemu, najgore je valjda prošlo, narednih 5-6 dana će takođe biti teški za sve nas.

Sent from my LE2121 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Gazu
Postovi: 2118
Pridružio se: 08 Feb 2022, 00:31
Garaža: Opel Astra G 1.6i-16V
Lokacija: Novi Sad

Re: Ne brže od života!

Post od Gazu » 26 Okt 2022, 22:41

carov2 je napisao:
26 Okt 2022, 22:31
Moje tetke su inače relativno poznate u medicini, jedna je direktor instituta za transfuziju krvi, a druga je jedan od poznatijih patologa, profesorka patologije, tako da im verujem da su okupile dobre lekare i da će sve biti kako treba.
Sreća da je tako. Moguće da bi u suprotnom baš mogli imati sekiracija, baš ako ne bi mogli s njom direktno da se redovno čujete. Kako je kovid u bolnicama otežao i tako teške situacije...

Korisnikov avatar
Гага
Postovi: 494
Pridružio se: 30 Dec 2012, 22:24
Lokacija: Бежанијска коса

Re: Ne brže od života!

Post od Гага » 27 Okt 2022, 21:00

Шта рећи на овако нешто, да ти неко колима обори дете на пешачком, и да онда оцу детета каже овако, како је ова "бахати инвалид у мозак" рекла.

ŠTA DRAMIŠ, PA NISAM TI UBILA DETE! Žena džipom oborila devojčicu na pešačkom, pa izjavom frapirala njenog oca
CRNA HRONIKA
27.10.2022. 14:49H

Devojčica (11) teško je povređena kada je na nju na pešackom prelazu naleteo džip. Saobraćajna nesreća desila se u utorak oko 21 sat u ulici Narodnih heroja na Novom Beogradu. Devojčicu je na obeleženom pešackom prelazu oborio džip BMW X3, koji je vozila žena B. G.

https://www.kurir.rs/crna-hronika/40390 ... njenog-oca

SlikaSlika

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14195
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Ne brže od života!

Post od pedja » 29 Okt 2022, 16:43

Ne sporije od života


TapaT


Korisnikov avatar
Martin Mystere
Postovi: 431
Pridružio se: 18 Dec 2020, 21:09
Garaža: Ford Mondeo Mk5 2.0 TDCI Powershift
Lokacija: Beograd - Voždovac

Re: Ne brže od života!

Post od Martin Mystere » 29 Okt 2022, 17:56

Ja ovo prosto ne mogu da razumem.

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12317
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Ne brže od života!

Post od shandu90 » 29 Okt 2022, 18:18

Samo ako nije bio svestan.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
YUgisa
Postovi: 717
Pridružio se: 29 Jan 2014, 18:52
Garaža: Yugo 1.1EFI
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Ne brže od života!

Post od YUgisa » 29 Okt 2022, 21:33

Ja sam juce isto ovako raspizdio skoro lika, izlazi iz sporedne ulice na 5-6m od mene, ima srece sto sam imao neki osecaj cim sam video da ne skrece pogled dok nailazi raskrsnici, pa sam preventivno poceo da usporavam na fazon 25-30km/h jer bih ga raspizdio direkt po B stubu, gledam u lika i ni jedan jedini trenutak nije skrenuo pogled levo ili desno, gleda samo pravo i prosao celu raskrsnicu, nije se obazirao ni na cinjenicu da sam kocio i skripao gumama i usput trubio...
Being second is to be the first of the ones who loose...

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14195
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Ne brže od života!

Post od pedja » 29 Okt 2022, 21:41

Danas je čovek u ~60 sekundi napravio sledeće:

Prvo me je isekao u garaži, priličnom brzinom (za garažu), prošavši kroz STOP. Zatim se na izlaznoj rampi odjednom prestrojio u levo, bez ikakvog znaka - srećom pa je gospođa, sa leve strane, bila prisebna. Na sve to, prilikom uključenja u saobraćaj, uhvatio je luk kao šleper, iz desne trake otišao levo, pritom isekavši autobus.

Zapitaš se, kako je taj još čitav. Ne znam da li mu je automobil neočekivano dobro očuvan, ili je nov, još jedan u nizu :D

TapaT


ljubitelj
Postovi: 10590
Pridružio se: 10 Sep 2012, 21:16
Lokacija: Beograd

Re: Ne brže od života!

Post od ljubitelj » 29 Okt 2022, 21:44

Službeni kasko osiguran...

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30015
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ne brže od života!

Post od trojanac » 29 Okt 2022, 22:13

@carov2 sad sam evo pročitao. Prestrašno. Želim joj brz i potpun oporavak. I nadam se rigoriznoj kazni za dedu.
.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14195
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Ne brže od života!

Post od pedja » 30 Okt 2022, 21:37



Eto čemu služe drvene letve...

TapaT



Korisnikov avatar
carov2
Postovi: 4176
Pridružio se: 23 Apr 2012, 20:24
Garaža: Audi A4
Lokacija: Pirot, Kladovo
Kontakt:

Re: Ne brže od života!

Post od carov2 » 31 Okt 2022, 08:22

trojanac je napisao:[mention]carov2[/mention] sad sam evo pročitao. Prestrašno. Želim joj brz i potpun oporavak. I nadam se rigoriznoj kazni za dedu.
.
Hvala, inače oporavak ide relativno brzo, danas ili sutra će da je pošalju na kućno lečenje.

Sent from my LE2121 using Tapatalk


Odgovori