Problemi sa neradom komunalnog preduzeća i saobraćajnog inspektora!

Primena propisa, crna hronika
Korisnikov avatar
Dare4x4
Pridružio se: 22 Avg 2014, 17:00

Re: Problemi sa neradom komunalnog preduzeća i saobraćajnog inspektora!

Post od Dare4x4 » 02 Jun 2019, 22:21

Upravo sam tako postupio sa električarima. Više puta sam se obraćao i nisu hteli jer znaju kakav je i da bi im pisao sto prijava protiv njih... Onda mi je prekipelo da stalno nestaje struja kad pada kiša, pa sam sve slikao i poslao za BG na onaj mail za potrošače. To je bilo u 10 uveče. Sutradan oko podne su došli i isekli gotovo sve. Ostali su borovi kroz čije krošnje idu žice. On je izašao, napsovali su se i oni su otišli ali se situacija bar znatno popravila.(btw dobar deo problema sa rastinjem su rešili oni). U međuvremenu su mu isključili struju, a on je napisao policiji prijavu protiv NN izvršioca. Navodno mu je neko isklučio struju dok nije bio tu. :loool:

E sad u ovom slučaju opet su mailovi otišli ali nikakvog odgovora nema. To me čudi. Ajd' sačekaću još koji dan mada ulica je stvarno teško prohodna od granja, plus treba da renoviram kuću, a kamioni ne mogu da se provuku.

nick79
Pridružio se: 27 Feb 2014, 07:26

Post od nick79 » 02 Jun 2019, 22:44

Negde u malom mozgu imam i formaciju da ako se naftom polije cveće, rastinje itd brzo uvene. Ako ti je vec frka da iseces to što ti smeta, možda da prezalis koji litar nafte

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Korisnikov avatar
Dare4x4
Pridružio se: 22 Avg 2014, 17:00

Post od Dare4x4 » 02 Jun 2019, 22:54

Ma, postoji i totalni herbicid ali to ne rešava grane koje su već izrasle. Dobra ideja za kasnije :doubleup:

Korisnikov avatar
kragujevac
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF V8 4.2

Post od kragujevac » 02 Jun 2019, 23:03

Možda da baciš neki dobar pikavac kad prodješ autom, a posle se praviš blesav po fazonu :jane: "student nije zapalio žito".
Aaaa, pa to ne može.. Ne može. To ne pasuje...Ne može, ovo je djunta sa sitnim nutom. Znam Žile al meni su rekli da moze da se ubudži... A jel su ti tako rekli? E pa onda nek ti ubudži onaj koji ti je to reko, ja ne umem...

Korisnikov avatar
superboss
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:09

Post od superboss » 02 Jun 2019, 23:04

Htedoh da napišem da se sve poprska Totalom,samo pažljivo jer će da pobije sve živo rastinje-i da se nekw životinje ne otruju.

Duže vreme.neće ništa nići, a grane će u krajnjem slučaju istruliti brzo
What i do for the livin'? I live for the livin'.

Korisnikov avatar
H4wkeye
Pridružio se: 12 Feb 2013, 02:48
Garaža: Ford Fiesta MK6 1.25 16v DuraTEC

Post od H4wkeye » 03 Jun 2019, 00:33

Ili teraj kamione da dodju lepo, kad bude prosao kamion od ko zna koliko tona ima da skrsi i grane i sve. :D

Odgovori