Parkiranje

Primena propisa, crna hronika
Odgovori
Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45740
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Parkiranje

Post od Geza » 27 Sep 2019, 20:20

Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
Puzo81
Postovi: 3263
Pridružio se: 11 Mar 2012, 23:42
Garaža: Ford S-Max 2.0 Tdci Titanium
Lokacija: Novi Sad

Re: Parkiranje

Post od Puzo81 » 30 Sep 2019, 08:41

Sa NS build-a...

Koliki šaban moraš biti da ostaviš ovako auto :think:


Slika

Slika

Slika

Korisnikov avatar
antivenom
Banned
Postovi: 541
Pridružio se: 18 Mar 2019, 13:06

Re: Parkiranje

Post od antivenom » 30 Sep 2019, 12:51

Ovo bre da ne zalis metak. Da neko u invalidskim kolicima ili majka koja gura dete u kolicima ne moze da prodje trotoarom zbog jedne bahate stoke.
Ja ne znam dal taj pametnjakovic sem ocigledne praznine u lobanji dal bar nesto sive mase ima?

Korisnikov avatar
Sinisa G.
Postovi: 2425
Pridružio se: 11 Feb 2014, 11:25
Garaža: GTS, EVO500, GSI
Lokacija: Beograd, Grac

Re: Parkiranje

Post od Sinisa G. » 30 Sep 2019, 15:08

Velika saksija kuranfila sa treceg sprata bi ga naucila parkiranju, ovo sa jogurtom ga bas
i nece potrese.

Korisnikov avatar
Puzo81
Postovi: 3263
Pridružio se: 11 Mar 2012, 23:42
Garaža: Ford S-Max 2.0 Tdci Titanium
Lokacija: Novi Sad

Re: Parkiranje

Post od Puzo81 » 30 Sep 2019, 15:18

Postovano je u temi Dobro veče,ne videh, može brisanje.

viewtopic.php?f=25&t=85&start=58665

Korisnikov avatar
djors
Postovi: 237
Pridružio se: 10 Avg 2018, 18:25
Garaža: Peugeot 407 2.0 hdi; Yamaha xj600 diversion
Lokacija: Novi Sad

Re: Parkiranje

Post od djors » 30 Sep 2019, 16:08

najcrnje od svega je to da je zgrada policijske uprave Novi Sad na 50 metara odatle i nikom ništa.
"If in doubt, flat out" C.McRae

Korisnikov avatar
H4wkeye
Postovi: 8760
Pridružio se: 12 Feb 2013, 02:48
Garaža: Citroen C5 X7 Exclusive 2.0 HDI
Lokacija: PO

Re: Parkiranje

Post od H4wkeye » 30 Sep 2019, 16:18

Zoves pauka odmah. Ili najblizu SPI. Da ga odnesu/kazne. Mi smo ovde imali debila koji je stao preko trotoara slicno, ljudi zvali odmah. Auto Engleske tablice, unutra neki matori deda i zena (isto starija). Zena ide okolo kao kokoska svadja se sto ih nosi pauk. Ne znam da li ih je starost udarila u glavu ali blokirali su ceo jebeni trotoar.

Korisnikov avatar
Skipper
Postovi: 2297
Pridružio se: 26 Jul 2016, 21:02
Garaža: Toyota Avensis MK3
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od Skipper » 30 Sep 2019, 19:01

antivenom je napisao:Ovo bre da ne zalis metak. Da neko u invalidskim kolicima ili majka koja gura dete u kolicima ne moze da prodje trotoarom zbog jedne bahate stoke.
Ja ne znam dal taj pametnjakovic sem ocigledne praznine u lobanji dal bar nesto sive mase ima?
Ja često vozim ženinog tetka do TC Stadion, čovek je teško pokretan i bez kolica ne može. Naravno sva mesta rezervisana za invalide su zauzeta. I kada se ja parkiram negde na kraju garaže ili gde već nađem 2 prazna mesta da čovek može da izađe i krenemo ka ulazu ti svi invalidi na parking mestima momentalno okreću glavu od nas dok pakuju u gepek kese iz supermarketa.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk


Korisnikov avatar
H4wkeye
Postovi: 8760
Pridružio se: 12 Feb 2013, 02:48
Garaža: Citroen C5 X7 Exclusive 2.0 HDI
Lokacija: PO

Re: Parkiranje

Post od H4wkeye » 30 Sep 2019, 20:13

Ti sto staju na mesta za invalide u supermarketima su najteza stoka i olos. Da li si toliko lenj da ne moze da prepesacis 50 metara. Kad bi mogli kolima da udju u prodavnicu verovatno bi. Ovde je u DISu to postalo redovno, uglavnom je 80% mesta za invalide zauzeto, naravno ne videh ni jednog sa nalepnicom. Obezbedjenje ladi onu stvar unutra umesto da ih sklanja. U Rodi na primer, retko vidjam da staju tu.

Korisnikov avatar
Ivan
Postovi: 9884
Pridružio se: 03 Jan 2013, 09:22
Garaža: bmw 3 f31, bmw 5 f10,
Lokacija: Novi Sad

Re: Parkiranje

Post od Ivan » 30 Sep 2019, 21:59

Kukavice kompleksasi, zasto ne staju negde gde je velika sansa da se popije kazna i/ili batine, ovako se bahati kada zna da nema posledica.
nidza je napisao:
12 Apr 2021, 10:56
nemam problem uvek sam najsporiji

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14175
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od pedja » 30 Sep 2019, 22:12

Parkirao sam u uličici i čekam. Ispred mene mesto za invalide. Prođu ljudi, zastanu, vide o čemu se radi i produže.

Ulazi u ulicu (opet) X5. Krene na invalida, pa ipak siđe, pita nekog prekoputa u Mercu da li će skoro, jer je upaljen. Međutim jok, neće, i on čeka.

OK, vrati se na invalida, iz par pokušaja. Tu shvatih da je definitivno žensko, em ne može da ga ubode, em je oklevala. Izađe, da, žensko. Živi u zgradi pored, realno je tu najzgodnije. Otišao sam i vratio se, auto je još bio tu.

Uvek kažem, ne dao Bog da ti zatreba takvo mesto, pa da se shvate neke stvari. Ima i veće muke od preći neki metar ili tražiti parking. Dosta toga, što nam je nekako podrazumevano, olako shvatamo.


T-T


Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19246
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac
Birthday

Re: Parkiranje

Post od Heinz » 30 Sep 2019, 22:25

Ljudi koji imaju muku sigurno pate zbog debila.
Ali ovo ne bi bila Srbija da nije i to pravo zloupotrebljeno. Ko je imao nekakvu vezu dobio je rezervisano mesto ispred kuće, gde parkira ML-a za kojeg verovatno plaća i manju registraciju...

Korisnikov avatar
Ivan
Postovi: 9884
Pridružio se: 03 Jan 2013, 09:22
Garaža: bmw 3 f31, bmw 5 f10,
Lokacija: Novi Sad

Re: Parkiranje

Post od Ivan » 30 Sep 2019, 22:29

Malo offtopic, ali i ovi sto registruju auto na invalide, sa jedne strane kao zajebu drzavu, a sa druge strane drzava ce smanjiti privilegije invalidima zbog toga.
nidza je napisao:
12 Apr 2021, 10:56
nemam problem uvek sam najsporiji

Korisnikov avatar
antivenom
Banned
Postovi: 541
Pridružio se: 18 Mar 2019, 13:06

Re: Parkiranje

Post od antivenom » 30 Sep 2019, 22:36

Skipper je napisao:
antivenom je napisao:Ovo bre da ne zalis metak. Da neko u invalidskim kolicima ili majka koja gura dete u kolicima ne moze da prodje trotoarom zbog jedne bahate stoke.
Ja ne znam dal taj pametnjakovic sem ocigledne praznine u lobanji dal bar nesto sive mase ima?
Ja često vozim ženinog tetka do TC Stadion, čovek je teško pokretan i bez kolica ne može. Naravno sva mesta rezervisana za invalide su zauzeta. I kada se ja parkiram negde na kraju garaže ili gde već nađem 2 prazna mesta da čovek može da izađe i krenemo ka ulazu ti svi invalidi na parking mestima momentalno okreću glavu od nas dok pakuju u gepek kese iz supermarketa.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Ne znam, evo ja sam danas(a i jako cesto bar jednom nedeljno idem u TC Stadion) isao i mesta za invalide su bila slobodna.
Ali u 90% slucajeva jesu zauzeta a bas nesto ne verujem da su parkirani a da ili vozi ili voze invalida pre ce biti da neki bahati tu staju jel im se tako moze/hoce.
Ali danas negde oko 15:30-16:00 je stvarno bilo slobodnih mesta za invalide.

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od Vladapetr » 30 Sep 2019, 22:43

Danas sam imao simpatičnu situaciju udjem u garažu Obilićev venac, krenem gore i negde na 6-7 nivou mi stigne poruka na koju moram što pre da odgovorim. Vidim da nema nikog iza, zaustavim auto i kuckam. U tom momentu riba na metar-dva od mene (otvoren mi prozor) mi kaže u fazonu produži, neću još ići. Pogledam i skapiram da sam se zaustavio kod skretanja, baš pored parkiranog auta gde neka namunjena tetka stoji pored otvorenih vrata. Verovatno nekog čeka, garant su zaboravili da plate parking pa se neko morao vratiti
Rekoh - ne sekirajte se gospodjo, svakako tu ne bih parkirao jer vidim da je obeleženo mesto, a ne bih da zauzimam vama invalidima
Kako me pogledala, oplakao sam.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Odgovori