Saobraćajne dozvole

Stanje na putevima, registracija, osiguranje i druge informacije
Odgovori
Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Saobraćajne dozvole

Post od Paja » 11 Jun 2012, 23:38

Stvarno je sve moguće.
Jes da nema veze sa auto dokumentima ali ima sa policijom pa da reknem.

Juče iz zezanja pošaljem SMS za zakazivanje predaje dokumenata za pasoš za dete očekujući da ću dobiti termin negde oko 20. avgusta kad ono :trljamoci: danas u 11:00. E sad, ima opcija da se pomeri veme i ja napisah 17:00, a oni meni da li može u 17:10? Kupljeno.
Odemo mi svi čoporativno danas oko 17:00 u Sup Savski Venac sa sve klinkom koja skoro nije bila lošije volje. Ja se već spremio na čekanje, svađanje, psovanje i odlazak kod šefa smene sa prigodnim tekstom i jasnim stavom kome ću sve i šta pisati. Uđemo u šalter salu u kojoj je bilo 6,7 ljudi. Pitam na nekom šalteru gde i kako i kažu mi da je za SMS klijente posebna kancelarija. Ja kucam i za kvaku kad ono zaključano. Počinjem da ključam preventive radi kad eto devojke koja dotrčava, otključava i kaže izvolite :trljamoci: . Ugl ona max ljubazna, zna sa decom, slikala čas posla i još pitala da li smo zadovojni slikom :trljamoci: .
Izašli smo iz zgrade pre 17:10. Ja u potpunom šoku. Došlo mi da joj kupim čokoladu.

Korisnikov avatar
TheWickerMan
Postovi: 10471
Pridružio se: 13 Jan 2012, 12:46
Garaža: AR Giluietta TCT
Lokacija: Stuttgart,DE

Re: Saobraćajne dozvole

Post od TheWickerMan » 12 Jun 2012, 00:30

Nije saobraćajna ali je vozačka...

Prošle godine u oktobru produžavam vozačku posle 10 godina i uzimam ovu novu. Da zanemarim čekanje,gužve i ostale "sitnice" tokom procesa izdavanja, naglasim da ,ako je moguće, vozačka bude malo brže izdata jer nonstop putujem van zemlje,pa da me ne bi drugi vozili. Posle 15 dana dolazim da je uzmeme,kad kažu,dođite za 10 dana :twisted: :besan: odlazim posle 25 dana ukupno (kao da vadim potvrdu da mogu da pravim nuklearno oružije jbt :evil: ) , lik kaže ok,imali smo nekih problema ali gotova je. Letimično bacam pogled,svi podaci deluju OK.i komentarišem : baš sam malo čekao... da bi posle par dana pokazivao ortaku vožačku i bacim pogled na potpis,kad tamo piše : PETROVIĆ MIRKO!!! naglašavam da se ne zovem ni približno tako! :D 'ladno su na moju vozačku stavili tuđ potpis! e sad,pošto to nisam odmah video, morao bi ja da snosim troškove vađenja nove,što mi ne pada napamet... vozim ovako do isteka, kad su DEBILI!!!

Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23808
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Saobraćajne dozvole

Post od dragvorl » 12 Jun 2012, 00:41

Ja bih vala isto uradio.
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30016
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Saobraćajne dozvole

Post od trojanac » 12 Jun 2012, 07:16

paja je napisao:Došlo mi da joj kupim čokoladu.
Ja sam onoj što je mene "uslužila" i kupio čokoladu. Završio pasoš i lk za 3 dana. :D
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Saobraćajne dozvole

Post od Paja » 12 Jun 2012, 10:02

Kupio bih i ja da nije padala kiša i da ispred Sup-a ima kiosk. Ovako će morati da sačeka da odem da podignem pasoš.

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Saobraćajne dozvole

Post od methane.master » 12 Jun 2012, 11:23

Upravo izadjoh iz SUP. Objasnih službenici o čemu se radi, on me uputio kome da se javim, a čovek me zamolio da sačekam. Nakon par minuta sve ie razjašnjeno, dozvola je vraćena u Ljermontovu kao neuručena. U roku od 5 min. izdata potvrda i pozvaće me da uzmem novu, odštampana nalepnica i to je to. E sad me zanima šta je bio problem da mi isto odradi ona kokoška juče.

Sent using Tapatalk
Širim haos!

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30016
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Saobraćajne dozvole

Post od trojanac » 12 Jun 2012, 11:48

Pao joj šećer. :mrgreen:
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Saobraćajne dozvole

Post od Paja » 12 Jun 2012, 12:47

:kezo: :kezo: :kezo:

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Saobraćajne dozvole

Post od methane.master » 12 Jun 2012, 13:28

trojanac je napisao:Pao joj šećer. :mrgreen:
Pa mogla je da kaže, imam ja u rancu čokoladu za ljubazne šalteruše, doduše retko imam prilike da i poklanjam, pa mora da pazim na rok trajanja. :kezo:

Meni i dalje nije jasno zbog čega ta glupost sa drugom saobraćajnom. Pa valjda je i poenta novih dozvola bila i da se izdaju jednom i lakše produžavaju. Sticajem gorepomenutih okolnosti nove tablice su mi izdate na samo 2 meseca i sa njima nova saobraćajna, a oni bolidi mi izgleda izdali i saobraćajnu koja važi 2 meseca. Da komedija bude veća, prošlog juna mi mrtvi ladni pri produžetku registracije ne napomenu da mi je napravljena još jedna dozvola, valjda ih bio blam :djavo: , i da dotadašnja ne važi, iz meni i dalje ne jasnog razloga. :zbunjen: Ovako je prvi zaludni saobraćajac mogao da me privede zbog zloupotrebe službene isprave, i to sa punim pravom. Neverovatno, ali istinito. :glavomuzid:

Ma ko zna šta me čeka od četvrtaka, kad bi trebalo da se vidi šta je sa tom fantomskom dozvolom. :kuku:
Širim haos!

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Saobraćajne dozvole

Post od Paja » 12 Jun 2012, 13:35

Daće ti špil i reći -biraj, sve su tvoje! :kezo:

Naša administracija je nenormalno nenormalna pojava. Naravno da se čudom čudim kad nešto prođe bezbolno kao ovo sa detetovim pasošem.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14196
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Saobraćajne dozvole

Post od pedja » 12 Jun 2012, 19:01

Tuga je sto imamo potrebu da kupimo nekome cokoladu (ili prigodan poklon) za nešto sasvim normalno, tj jer svoj posao obavlja kako treba.
Toliko smo navikli da nista ne može biti normalno...

Korisnikov avatar
djiuliju
Postovi: 1468
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:56
Garaža: Clio II ph2 1.2 16v
Lokacija: Jagodina

Re: Saobraćajne dozvole

Post od djiuliju » 31 Avg 2012, 14:32

Kad se ugradi plin, jel se menja saobracajna ili se to upisuje na cip?

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Saobraćajne dozvole

Post od Grujic » 31 Avg 2012, 14:33

Menja se jer je to upisano na nalicju, ne znam za kog vraga sluzi cip kada se maltene svi promenljivi podaci upisuju direktno..

Korisnikov avatar
djiuliju
Postovi: 1468
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:56
Garaža: Clio II ph2 1.2 16v
Lokacija: Jagodina

Re: Saobraćajne dozvole

Post od djiuliju » 31 Avg 2012, 14:37

U majke ...............................

I koliko bese kosta promena? Koliko se ceka na dozvolu? Kako se vozi u medjuvremenu, opet na neko papirce,a?

Da l bih uopste to mogao da uradim sa autom koji se ne vodi na mene, a imam ovlascenje? Jednom sam ga vec registrovao, bez ikakvih problema

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Saobraćajne dozvole

Post od Grujic » 31 Avg 2012, 14:39

Trojke ce ti reci, on je sada menjao, cini mi se oko 2000din da je. A ako je tvoj Reno onda mislim da to mora u Bg... U principu se sada ceka oko 7 dana da se izradi nova

Odgovori