Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Stanje na putevima, registracija, osiguranje i druge informacije
Odgovori
Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29865
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od trojanac » 26 Jan 2012, 00:47

Izmena saobraćaja zbog radova u Ulici Jurija Gagarina

Zbog postavljanja nove kišne kanalizacije u Ulici Jurija Gagarina, na deonici od raskrsnice sa Ulicom proleterske solidarnosti do raskrsnice sa Ulicom Vladimira Popovića, na snazi će biti posebna organizacija saobraćaja, saopštila je Direkcija za javni prevoz.

Kako se navodi, od danas do 15. februara za saobraćaj će biti zatvorena srednja i leva saobraćajna traka ka Ulici proleterske solidarnosti, smer ka novobeogradskim blokovima, a od 15. do 23. februara za saobraćaj će biti zatvorena srednja i desna saobraćajna traka ka Ulici proleterske solidarnosti, odnosno u istom smeru.

Od 23. februara do 14. marta biće zatvorena srednja i leva saobraćajna traka ka "Sava centru", smer ka mostu "Gazela", dok će od 14. do 22. marta za saobraćaj biti zatvorena srednja i desna saobraćajna traka u istom smeru.

Za vreme radova neće biti izmenjen režim rada linija javnog gradskog saobraćaja.

Stajalište "Blok 42" u smeru ka mostu "Gazela" biće privremeno izmešteno u Ulicu savski nasip, pre raskrsnice sa Ulicom proleterske solidarnosti, i po završetku radova biće vraćeno na prvobitnu lokaciju.


Izvor: Blic
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
sasa lbg
Postovi: 1567
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:11
Garaža: citroen C5 ,passat B3,citroen C3,vw caddy
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od sasa lbg » 12 Feb 2012, 10:15

Ako ima neko info iz prve ruke....putni pravac NS-Odžaci-Sombor kakvo je stanje puta danas,prtpostavljam da je manje vise ok ali..

Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 12985
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Saša » 12 Feb 2012, 10:30

Pretpostavljam da je o.k, taj pravac redovno čiste. Budi samo oprezan na deonici između Rumenke i Bačkog Petrovca, tamo kod polj. instituta, tih kilometar dva uvek ima malih smetova ili klizavo, zbog specifičnog pravca duvanja vetra. Tu se svake godine nagledam izletanja sa puta.

Sent from my Samsung Galaxy Ace using Tapatalk

Korisnikov avatar
sasa lbg
Postovi: 1567
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:11
Garaža: citroen C5 ,passat B3,citroen C3,vw caddy
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od sasa lbg » 12 Feb 2012, 10:34

Ma ciste ga djavola :D zato i pitam...znam za taj deo kod instituta

Korisnikov avatar
sasa lbg
Postovi: 1567
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:11
Garaža: citroen C5 ,passat B3,citroen C3,vw caddy
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od sasa lbg » 13 Feb 2012, 08:04

Juce po mecavi doputovao bg-Apatin. BG-NS auto put dobar vidljiv trud da se saobracajnica te vaznosti odrzi na naj nivou. NS-Odzaci procisceno solidno,ugazen sneg. Odzaci-Bogojevo granica vec losije ,ugazen sneg vidno dublji,cisceno juce(takav utisak). Bogojevo -Apatin cisceno pre 2-3 dana ,20 cm razgazenog snega,dosta ljudi vozi sa lancima. Jos jedna zima u kojoj je Backa 15 prioritet Vojputu -1! Sve u svemu lose za jednu Vojvodinu.

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5027
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od cozmo » 21 Feb 2012, 16:31

Ko ima android nek skine aplikacije Osmatrac i Stanje na putevima. Odlicni programi! Prvi za kamere toka saobracaja u vise gradova a drugi po gpsu nadje lokaciju i pokazuje radove i infoe u blizini.

Sent from my ZTE-SKATE using Tapatalk
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Ogi » 09 Mar 2012, 00:10

Da li neko zna sta predstavljaju one zelene odvratne "lepeze" na ogradi preko mosta Gazela !?? :trljamoci:

ftj
Postovi: 12985
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od ftj » 09 Mar 2012, 00:23

Da te ne zaslepljuju i da ne gledas sta se desava u suprotnom smeru. Ne znam zasto pocinju od Gazele al u sustini bilo bi dobro da ima na svim autoputevima.

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Ogi » 09 Mar 2012, 08:17

Je li ? Nisam znao da je za to. Zanimljivo.

Korisnikov avatar
Rakhil
Postovi: 8335
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:01
Garaža: Ford Focus Mk2 1.6 16V, KTM Leggero Cross
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Rakhil » 09 Mar 2012, 10:13

Ako im je to funkcija, onda su kretenski postavljeni. Kad ides iz grada za Novi Beograd levom trakom oko 5 popodne, sunce dodje tacno iza njih i onda imas efekat stroba. Juce umalo da dobijem epi napad dok sam presao most....

Korisnikov avatar
Modesty
Postovi: 568
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:28
Garaža: 207 1.4 HDI
Lokacija: Bgd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Modesty » 12 Apr 2012, 12:23

Kako ja nisam bila informisana da je Gavrila Principa sada dvosmerna??? :trljamoci:
Kada je neko glup, ne možete mu to ni dokazati... D. Radović

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29865
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od trojanac » 12 Apr 2012, 12:25

Mora da je bilo :trljamoci: :trljamoci: :trljamoci: , gde će ova budala, ovo je jednosmerna!!!
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
profesorPROST
Postovi: 3282
Pridružio se: 13 Jan 2012, 14:50
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od profesorPROST » 12 Apr 2012, 13:05

Modesty je napisao:Kako ja nisam bila informisana da je Gavrila Principa sada dvosmerna??? :trljamoci:
:o
Juče nije bila
Never Say Never Again

Korisnikov avatar
Modesty
Postovi: 568
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:28
Garaža: 207 1.4 HDI
Lokacija: Bgd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Modesty » 12 Apr 2012, 14:17

Ja tamo idem nekoliko puta nedeljno, i prosle nedelje nije bila... Danas su iscrtali onaj prvi deo od Sarajevske i vidim strelice u kontra smeru, a dalje od toga je horizontalna signalizacija ista kao pre, ali je proslo nekoliko taksista suprotnom trakom... :trljamoci:
Doduse, isli su bojazljivo, uz ivicnjak, znajuci da masa ljudi ide i ne gleda znakove u poznatim krajevima... Kao ja... :oops: Ne pitajte me kako sam se (u panici) prestrojila da skrenem levo u Kraljevica Marka... :kezo:

A malopre u Kriovljevoj decko ide uzbrdo u kontra smeru, sreca vozac GSP-a je izasao na sredinu i usporio i mene i njega, inace bi bilo veselo...

Danas se osecam kao Mujo u Engleskoj.. :kezo:

A treba da idem u Zemun da trazim neki plac... Srce mi je u petama... :-|
Kada je neko glup, ne možete mu to ni dokazati... D. Radović

Korisnikov avatar
profesorPROST
Postovi: 3282
Pridružio se: 13 Jan 2012, 14:50
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od profesorPROST » 12 Apr 2012, 17:22

Prošao sam danas ulicom Gavrila Principa i sad je cela dvosmerna, ranije je bio jednosmeran mali deo od Sarejevske do prve ulice levo, mislim da je ovo sad bolja varijanta.
Jedino su mogli sačekati da srede one šahtove, ovako sve raskopano, a promenili režim saobraćaja, ljudi su mnogo zbunjeni. :ccc:
Never Say Never Again

Odgovori